Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pommuudis 2
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 2:26 am    Teema: Pommuudis 2 Vasta viitega

Umbes tund aega tagasi tühistati kõikide planeedil Maa elavate ristitud inimeste programmeering koos tagasiulatuva mõjujõuga. See eluenergia, mis isikutelt ristimisrituaaliga loodud süsteemi kaudu varastati, tagastati ohvritele.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 6:44 am    Teema: Vasta viitega

Ainult, et moondus elektriliinideks. Kui suur elektrifänn sa oled?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 7:40 am    Teema: Vasta viitega

Näha jah, et te ei taipa Jehhovast mitte tuhkagi. Kuulutate koguaeg, et Jehhova kanal läbi lõigatud, tegelikult see muundub. Ta võtab lihtsalt teise vormi mis hirmutab. Midagi ju ikka kardate. See Jehoova kanali läbilõikamine see sarneneb juba nende Jehoova tunnistajate karjumisele. Näha et ei tunda asja üldse. Ega see nii lihtne ka ei ole.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 8:05 am    Teema: Vasta viitega

Fly, mine vaata uuesti peeglisse Wink A enne puhasta peegel ära, kindlasti kohe!
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 8:17 am    Teema: Vasta viitega

Sa, Coco, ära õienda siin. Ma olen seda peeglit küllalt vahtinud. Iseennast ma ei karda. Mina Jehhoova ei ole. Ainult, et kui inimesel on kartmise vajadus siis ta leiab kartmise objekti ja nimetab seda jehhoovaks, kuradiks, jumalaks, kolliks. Õigemini inimene ise ei tee seda vaid mõistus mis nii programmeeritud tonali poolt. Tonal ise ei loo neid asju aga ta loeb neid asju mis seal on olemas. Ja kui vaadata näiteks seda foorumit, siis osadel tegelastel on see Jehhoova koguaeg hammaste vahel, ei ole mitte ära unustatud. Nüüd uute kollidega pehmendatakse seda, muudetakse milleksi sobivamaks, mille üle saab naerda.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 10:37 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd saan aru, mis toimub. Mu silmees jooksid läbi kaadrid tohutust autodevoolust, kus möned äkki muutsid suunda ja söitsid körvale. Möned kukkusid kuristikku, mönedel olid kahjustused väiksemad. Kiirabil oli palju tööd ja ka mul önnestus sellest tohuvapohust möned välja tömmata.
Millegipärast on aga juba tagasivaadates ligi 3 päeva jooksul välja ilmunud need kes on läbi aegade mind öpetada vöi omada püüdnud.
Siin kirjeldan veel üht pilti, kuna köik minus oli justkui kinni pigistatud ja hingamisruumi polnud, siis sisenesin köige suurema pimeduse sisse , keerasin peopesad väljapoole .Peopesadest väjus tuli, mis sundis pimeduse taanduma ja pisut vabamaks läks, kuid see pimedus oli väga tihe ja pealetükkiv.
Sellised pildid siis jätkuks sellele pommile.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 11:13 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ainult, et kui inimesel on kartmise vajadus siis ta leiab kartmise objekti ja nimetab seda jehhoovaks, kuradiks, jumalaks, kolliks. Õigemini inimene ise ei tee seda vaid mõistus mis nii programmeeritud tonali poolt. Tonal ise ei loo neid asju aga ta loeb neid asju mis seal on olemas. Ja kui vaadata näiteks seda foorumit, siis osadel tegelastel on see Jehhoova koguaeg hammaste vahel, ei ole mitte ära unustatud. Nüüd uute kollidega pehmendatakse seda, muudetakse milleksi sobivamaks, mille üle saab naerda.


nii nii, kui tajuda flywinterit siis on tunne, et inimene on kuidagi tühi- mis mõttes ? tal on midagi otsa saanud- mis asi ? tundub, et ta maailmapilt on lõhki ja laiali- kas tõesti ? las ta ise räägib. Wink


flywinter; flyghost te olete sitta tööd teinud- teie postitustes puudub jõud, see näitab ära inimese üldplaanis, kui aga wõtta weel ülejäänud W-mehed, siis ma pettusin, ma tõesti arwasin, et teil on mingi plaan, mingi nipp, mingid wärwilised isiksused toodud (wärwiline isiksus = oma mõtlemine, omad arusaamad- see teeks ta wõitmatuks) aga jah- kahju ! Kuna teie palwetate Castanedat - otseses mõttes... ja omad teadmised puuduvad siis võib teid liigitada edaspidi lohistavateks sitahunnikuteks....
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Uus W-duur, sisaldab 1,2,3 ja 5, niisiis mängida wõib kas 1,2,3 wõi 5 sõrmega.
Kes on tont? Tont seda teab! Jah, Tont seda teab Wink
Millal enne on trummi mängimiseks pöialt kasutatud Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Flywinter mõtleb Rolling Eyes
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ainult, et moondus elektriliinideks. Kui suur elektrifänn sa oled?
Selle asemel, et infot naeruvääristada (see on katse ennast info andja mahategemisega ülendada), võiksid elus kontrollida, millised muutused eksristitute ellu tulevad. Sellega annad endale võimaluse Castaneda vangist (süsteemist, millesse kinni oled jäänud) väljumiseks.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole katse ülendada. Ma nägin täna unenägemises sellist pilti, et rahvas tuli kokku Jehhoovat kummardama. Mul tekkis urineerimise häda, küsisin kas siia võib urineerida, siis üks karjus mu peale koleda häälega, jah. Siis olin peldikus , veiderdasin seal, keegi hakkas peldiku ukse taga taguma, tahtis sisse saada. Mul sai siiber sellest, kujustasin ukse taha suure karu ja see karu hoidis vaos seda ukse taga tagujat. Edasi tulin peldikust välja ja vaatan , mida näen. Jehoova asemel on kolmjuhtmeline elektriliin. Keegi ütles, et see ongi Jehhoova. Tahtsin teada kus see hääl tuleb, pöörasin pilgu traatidelt ära ja kaotasin teavuse. Tahan selle jutuga öelda seda, et isiklikku jõudu peab olema nii palju et näha puude taga metsa mitte usukuda seda mis räägitakse. Mingist eneseülendamisega ma ei ole tegelenud, see oleks mõtetu. Ma räägin nii nagu asjad on ja ei mõtle midagi välja. See maailma millest mina räägin hoitakse üleval tahtega, see ei ole lihtsalt jutt või kirjeldus. Väljakutse on selles, et panna keha tajuma ja mõistus keha kaitsma. Kui mõistus on valvur ja keha ei taju, siis on halvasti
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

McNeo
Administraator


Sugu:
Postitused: 88



suurest tööst tuleb uni
Re:Inimohverdused Jehoovale
« Vasta #61 -: Täna kell 13:33:23 » Vasta tsiteerides

--------------------------------------------------------------------------------
Tsitaadi autor: Cycla -- Täna kell 13:30:58
aga ehk teete siis mulle, põmmpeale, selgeks miks kristlus HEA on?



ei tee. ei proovigi. ei kavatsegi.

kui tahad, otsi jumalat.

--------------------------------------------------------------------------------
Cycla
Uustulnuk


Postitused: 11

Vaata profiili | Otseteade (liige lehel) Re:Inimohverdused Jehoovale
« Vasta #62 -: Täna kell 13:40:39 » Vasta tsiteerides | Muuda | Eemalda
Tsitaadi autor: McNeo -- Täna kell 13:33:23

ei tee. ei proovigi. ei kavatsegi.
kui tahad, otsi jumalat.



seda oligi arvata , aga muide... ega seda jumalat enam niisamalihtne leida polegi... ta lihtsalt ei "küündi" enam inimesteni, järelikult ka vastupidi (mille tõestuseks oli sinu vastus mulle, kui palusin ennast valgustada)

vat siis nii oli seal... Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Yes, nüüd ma olen punane päike.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ei ole katse ülendada. Ma nägin täna unenägemises sellist pilti, et rahvas tuli kokku Jehhoovat kummardama. Mul tekkis urineerimise häda, küsisin kas siia võib urineerida, siis üks karjus mu peale koleda häälega, jah. Siis olin peldikus , veiderdasin seal, keegi hakkas peldiku ukse taga taguma, tahtis sisse saada. Mul sai siiber sellest, kujustasin ukse taha suure karu ja see karu hoidis vaos seda ukse taga tagujat. Edasi tulin peldikust välja ja vaatan , mida näen. Jehoova asemel on kolmjuhtmeline elektriliin. Keegi ütles, et see ongi Jehhoova. Tahtsin teada kus see hääl tuleb, pöörasin pilgu traatidelt ära ja kaotasin teavuse. Tahan selle jutuga öelda seda, et isiklikku jõudu peab olema nii palju et näha puude taga metsa mitte usukuda seda mis räägitakse. Mingist eneseülendamisega ma ei ole tegelenud, see oleks mõtetu. Ma räägin nii nagu asjad on ja ei mõtle midagi välja. See maailma millest mina räägin hoitakse üleval tahtega, see ei ole lihtsalt jutt või kirjeldus. Väljakutse on selles, et panna keha tajuma ja mõistus keha kaitsma. Kui mõistus on valvur ja keha ei taju, siis on halvasti
Vot ongi nii, et unenägemisest saadavad sümbolid tuleb emakeelde tõlkida. See kolmeharuline elektriliin oli järelejäänud Jehoova süsteem (energia vargus koos kusagile kanaliseerimisega - kolm juhet tähendab, et inimese eluenergia põhivarguse süsteeme on kolm). Täna toimub järkjärguline koloniaalsüsteemi lammutamine. Kõike korraga lammutada ei saa, sest siis tekiks liiga suur kaos.
Pissihäda unes tähendab seda, et sa vabaned hingelistest kannatustest.
Erinevaid maailmu on palju, palja tahtemaailmaga (st. kui teised olematuks mõelda) pole elus midagi peale hakata.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Yes, nüüd ma olen punane päike.


Paras Very Happy

aga jah, Jehoova ei saa meile enam mitte midagi teha Exclamation
Ja minult varastatud asjad sai ikkagi tema käest tagasi tõmmatud Laughing

aga jah Pommuudis 2 meeldis väga, tegi jälle tuju vähe paremaks ja kuidagi kergem hakkas...

Orjastajate jõud on peris otsakorral, jumalikud olendid teevad selle planeedi täielikult korda. See on kõrgemate jõudude (väga kõrgete jõudude) soov ja nii ka juhtub Exclamation
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 2:41 pm    Teema: Vasta viitega

Peaks vist oma une kah panema. Suur rand, palju rahvast rannas, mina samuti. Vaikne ja ilus meri, lähen vette, soe mõnus vesi, üritan ujuda aga liiga madal on, läheb sutsu sügavamaks ja hiljem päris madalaks. Tunnen käte ja jalgadega mingit erilist pinnast mu all, ta on nagu elav. Hakkab hirm ja lähen kaldale. Rannas on mingi läbipaistev maja, riietusruumid sees, meeste, naise ja sega. Vaatan sealt merele ja mitte lusagilt tekkis suur torm. Merest kerkis hiiglamasuur koletis ja tahtis rannas olevat rahvast ära süüa. Mõned inimesed saigi kätte. Nägin täpselt seda jälki olevust, vahepeal ta viskas end vaala kujul liivale et rohkem kätte saada, aga rahvas põgenes. Siis läkisn rannale vaatama kuhu ta kadus, üks naine astus vette ja kohe tuli suur laine ja sealt seest tõmbas see koll selle naise hamamste vahele. Siis uni lõppes, aga "see" on ikka veel kusagil olemas...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ma tõesti arwasin, et teil on mingi plaan, mingi nipp, mingid wärwilised isiksused toodud (wärwiline isiksus = oma mõtlemine, omad arusaamad- see teeks ta wõitmatuks) aga jah- kahju ! Kuna teie palwetate Castanedat - otseses mõttes... ja omad teadmised puuduvad siis võib teid liigitada edaspidi lohistavateks sitahunnikuteks....



Milleks seda foorumit toita ja milleks üksteist solvama hakata. Sa ronisidki sinna pukki sellepärast, et kolakat saada aga kui kolakat ei tule, siis oled pettunud. Kui keegi ei nori siis ei ole sinna kohale tahtjaid. Kuna mina käin tolteekide õpetuse järgi siis mis moodi seda võitlust ette kujutada. Kui ise kolle teete siis pean muidugi ka vastukolle tegema. Las siis kollid võitlevad omavahel.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
Peaks vist oma une kah panema. Suur rand, palju rahvast rannas, mina samuti. Vaikne ja ilus meri, lähen vette, soe mõnus vesi, üritan ujuda aga liiga madal on, läheb sutsu sügavamaks ja hiljem päris madalaks. Tunnen käte ja jalgadega mingit erilist pinnast mu all, ta on nagu elav. Hakkab hirm ja lähen kaldale. Rannas on mingi läbipaistev maja, riietusruumid sees, meeste, naise ja sega. Vaatan sealt merele ja mitte lusagilt tekkis suur torm. Merest kerkis hiiglamasuur koletis ja tahtis rannas olevat rahvast ära süüa. Mõned inimesed saigi kätte. Nägin täpselt seda jälki olevust, vahepeal ta viskas end vaala kujul liivale et rohkem kätte saada, aga rahvas põgenes. Siis läkisn rannale vaatama kuhu ta kadus, üks naine astus vette ja kohe tuli suur laine ja sealt seest tõmbas see koll selle naise hamamste vahele. Siis uni lõppes, aga "see" on ikka veel kusagil olemas...
Meri on hingemaailm. Mere põhi on põhjalikud teadmised ehk elu alustoed selleks, et hingeelu üldse võimalik oleks. Mida sügavam põhi, seda sügavamad teadmised elu olemusest.
Klaasmaja tähendab seda, et me peame õppima järjest rohkem avatud olema, et meie teod ei vajaks enam varjamist.
Torm on liigse emotsionaalse energia tasakaalustaja (kui sa hingeelu tasandil palju vahutad, siis võid tormi tõttu kannatada saada).
Hiiglasuur koletis meres on märk sellest, et hingeelu sasipundar on kasvanud ülisuureks ja ähvardab sinu olemuse alla neelata.
Nn. elav merepõhi (meri on kui naine ja põhi kui mees) tähendab seda, et mehed on muutunud liiga naiselikuks ega suuda pakkuda kindlat tuge (toetuspunkti).
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

No see "elav" merepõhi oli selle kolli selg kes oli seal, ja madal oli kah seepärast...

Hmm.... ja vot sellist meest pole nagu leidnud jah, kes tuge oskaks pakkuda...või on viga jällegi minus Rolling Eyes
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2004 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

selenium kirjutas:
No see "elav" merepõhi oli selle kolli selg kes oli seal, ja madal oli kah seepärast...

Hmm.... ja vot sellist meest pole nagu leidnud jah, kes tuge oskaks pakkuda...või on viga jällegi minus Rolling Eyes
See suur koll on ühiskondliku ajupesu (orjandussüsteemi hiigelvalede pealesurumise) tulemus. Neid mehi, kes vastaks naise unistustele ja oleksid Mehed (suure algustähega) on tõesti väga vähe. Milles on lilleke süüdi, kui aednik pohmas peaga kastekannu õli kallab?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group