Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

mõned küsimused.....

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2004 9:42 pm    Teema: mõned kĂĽsimused..... Vasta viitega

tervist


hmm, mul on tekkinud mõned küsimused. Nimelt mõtlesin et mida tähendavad vägivaltse sisuga unenöod, sellised kus keegi saab surma vms? Ning miks ei tohi toas istuda seljaga ukse poole? Ahjaa, miks tundub elu suht mõttetu ja mis emotsioone annab edasi muusika?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2004 10:14 pm    Teema: Vasta viitega

Unenägudesi ei oska kahjuks lahti mõtestada, aga see on tegelikult jama, kui elu mõttetuna tundub...
Pea seda meeles, et see ei ole sinu esimene elu ja ei ole ka viimane elu.
Peale füüsilise keha surma jääb sinu "hing" ikkagi elama ja kehastud hiljem uuesti.
Minu arvates, on elu põhieesmärk areneda. Proovi oma elu nautida ja ela ausalt ja õiglaselt. Piltlikult öeldes, kõike mida sa selles elus teed, arvestatakse ka järgmistes eludes...
Kui sulle vaimsus huvi pakub, siis on tore, see on põnev ja tähtis valdkond.
Ei oska sulle tegelikult midagi soovitada, ei tea sinust ju midagi...
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2004 6:38 am    Teema: Vasta viitega

tere! miku-wu.
Sa kirjutasid:
Ning miks ei tohi toas istuda seljaga ukse poole?

kõigepealt Sinu nimest...
kui oled juba miku-wu, siis ilmselt tead vastust isegi.
mõtlen, et W -e kasutajad on meil siin tuntud tegelased. kui loed vanu postitusi , siis veendud selles isegi.
nimelt tunnevad nad woo-dood väga hästi. ja rakendavad ka väga edukalt.
Sinu wu-liide on samast ooperist. küsimused on muide ka väga vuu-duulikud. ...vägivaldsed unenäod..emotsioonid, kuidas istuda ja kuidas astuda....

kĂĽsimusest...
proovi, istu seljaga ukse poole.
ei ole mugav ju...ei näe, kes tuleb ja millise odaga torkab...
polegi tähtis minu arvates, mida tohib ja mida ei tohi, usalda lihtsalt keha ja TUNNETA. keha ütleb Sulle tunde abil, mida ta tahab ja mida ei taha.
...Sa ei jõua ju kõikide asjade ja tegemiste kohta küsida....
keha vastab kĂĽsimata.


edu Sulle!....näis kas oled W-mees või mitte....


Viimati muutis seda ork (Esm Juun 07, 2004 9:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2004 10:47 am    Teema: Vasta viitega

hmm.... see Wu minu nimes on lihtsalt see tõttu, et see meeldib mulle. Kuid rohkem häirib mind see süsteem kus me oleme või elame, see tundub kuidagi eriti arulage, võibolla on viga minus.....See et järgmine elu tuleb on ju suht koht tore värk kuid mis tuleb peale neid xy elu......? Keegi võiks soovitada midagi head.....Midagi mõtlemiseks......milles oleks isegi mõni tarkuse tera. Ning siiski ei ole keegi vastanud küsimusele mis emotisonne annab muusika?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2004 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kuula erinevaid muusikaid... ja tunne...MIKU-WU... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2004 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Muusika aktiviseerib sinu vastava hingeosa.
Inimene kuulab seda muusikat, millist jõudu vajab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2004 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, minu hüüdnime täispikk kuju on ka Wäle Põder, kuigi woo-do'st ei jaga ma midagi. Tean, et seal igasugust surnuksmanamist ja nuku nõeltega torkimist ja nii... Zombie'sid vist tehti ka. Eks see Bushi kuju põletamine ole kah üks mõjuv tahteavaldus. Kunagi tegi üks minu tuttav purjuspäi vodoo massimõrva, suskis noaga telefoniraamatut... Ahjaa, minu kõige hirmsamad unenäod (paar korda on vist sellist olnud) on ka seotud vägivallaga ja just tapmisega. Tapmine iseenesest ei olegi probleem, laiba peitmisega on kogu aeg igavene jama... Aga see, et elu tundub suht mõttetu, see on normaalne. See, et kardad seljaga inimeste poole olla, on juba halvasti. Tegemist võib olla paranoiaga, igaks juhuks tasuks arsti juurest läbi käia.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2004 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

to Põder:
Tahad oma tegusid varjata,kuid luukere tahab kapist välja tulla...???
Kas tõesti on normaalne,et elu tundub mõttetu???Tahad,laenen nööri.....?
Miks sa siis ĂĽldse elad ,kui nii arvad? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 8:27 am    Teema: Vasta viitega

Luukerede kohta ei tea midagi. Aga elu mõttetus ei tähenda veel, et elamisel mõtet ei oleks. Kui elu on niikuinii mõttetu, on ka enesetapp sedasama. Kuna mina pean elueesmärgiks surma, siis arvan ma, et pole vahet, kuna ja kuidas keegi sureb. Elu mõttest arutati siin piisavalt ja nagu ikka - päris ühese järelduseni ei jõutudki. Sedapsi ma siis arvangi, et pole hullu, kui elu vahest mõttetu tundub, mida ta ju laias laastus ongi... Samas - omaenda elu mõtet tuleks ikka sellest mõttetust elust enesest otsida. Elu mõte on siis nagu rohkem enda teha. Elu mõte võib ju olla ka elu mõtte otsimine? Vägivaldsed unenäod võivad aga minu arvates miskist frustratsioonist tekkida. Näiteks kui inimene püüab saavutada eesmärke, mille saavutamiseks pole õige aeg ja koht jne. Vahest peakski oma esmased huvid ümber vaatama? Mina isiklikult elan kasvõi sellepärast, et teisiti ei oska. Ka meeldivat olen elust leidnud, lapsedki annavad ju elule väga asjaliku värvi. Võimalik, et keskendumine positiivsele polegi nii paha mõte. Muusikat on igasugust ja edasi annab ta just neid elamusi mida parasjagu kuulates tunned Razz
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 9:09 am    Teema: Vasta viitega

miku-wu kirjutas:

Ning siiski ei ole keegi vastanud kĂĽsimusele mis emotisonne annab muusika?


jah, see muusika küsimus on mind ennastki väga huvitanud...

see toob meelde lause: alguses oli sõna.

et maailm tekkis sõnast. ja kindlasti ÖELDUD sõnast , ehk helist.

see ei saanud olla kirjutatud sõna, sest polnud ju veel millele kirjutada ja millega.

see ongi väga tähtis muusika olemuse mõistmiseks, et heli loob maailma.

sellest saab tuletada muusika maagilise mõju: kohe, kui hakkab kõlama HELI, luuakse maailm. ja kui see heli on harmooniline, siis on ka maailm, mis tekib, harmooniline.

siis võibki öelda, et muusika annab loomise emotsioone. iga meloodia on omaette maailm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nööri ma kohe kindlasti endale kaela ei paneks, see oleks minuarvates täielik lollus, kindasti on mingi mõtte elada asi on lihtsalt selles et me ei suuda seda näha, võibolla pole me küpsed seda nägema. Arvatavasti on see mõte mõtleja peas.
Aga huvipärast tahaks teada mis emotsioonide või mis tunde annab erinev muusika nagu Klubi muusika, rock, metall, jne. Mind isiklukult suht häirib inimeste suhtumine muusikasse mida nad ise ei kuula. Võibolla on see normaalne kuid see on samas kuidagi imelik.......
hmmja, võibolla tuleb teha seda minda hing ihkab. Mind on jubedalt köitnud tiibet ning ausalt öelda ma ei tea miks..., kuid sinna tahaks minna, eriti just kuhugi munkade juurde. Selliste ala kung-fu omade juurde, ega keegi ei tea kuidas sinna oleks võimalik saada?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Muusika aktiveerib chakraid, sesta´p ka selle võlu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Minule on jäänud mulje, et klassikalises Heavy Metalis on minu jaoks vägi sees. Väga võimsa laengu annab, nii vähemalt mulle tundub.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
paadikapten
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Jan 2004
Postitusi: 230
Asukoht: Totaalselt perses ja karidel

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 5:56 pm    Teema: Re: mõned kĂĽsimused..... Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
tervist


hmm, mul on tekkinud mõned küsimused. Nimelt mõtlesin et mida tähendavad vägivaltse sisuga unenöod, sellised kus keegi saab surma vms? Ning miks ei tohi toas istuda seljaga ukse poole? Ahjaa, miks tundub elu suht mõttetu ja mis emotsioone annab edasi muusika?


Unenäod pole seda väärt, et neid uskuda-tean omast käest, et unenäod lähevad täide vaid siis, kui siiralt usud. Seljaga ukse poole istuda ei keela sul keegi-puhas ebausk, mille ilmselt mingi skiso välja mõtles.
Kui elu tundub mõttetu, siis tee midagi, mis sulle meeldib. Või otsi tuge sõpradelt, psühholoogilt või kui ikka tõsine deprekas peal, tuleb psühhiaatria poole pöörduda. Muidugi võid ju ka mõne religiooni omaks võtta, aga vabana on parem elada kui orjana. Muuseas-ma ei mõista hästi neid, kes suure häälega kogu ilmale kuulutavad, et "küll on hea elada mõnd jumalat orjates"-täitsa pael!
_________________
Maskid maha-mõõgaaeg on käes! Loobugem mittevajalikust ja tapke vaenlasi!
(üleskutse lindpriidele, mitte rõhujatele!)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

paadikapten kirjutas:
Muuseas-ma ei mõista hästi neid, kes suure häälega kogu ilmale kuulutavad, et "küll on hea elada mõnd jumalat orjates"-täitsa pael!
Eks nad valivad halbadest omaarust parima ja siis võrdlevad end teiste endasugustega. Keegi tark rääkis, et religioosset mõttemudelit kasutav ja ilmalikku mõttemudelit kasutav inimene omavahel eriti vestelda ei saa.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 11:41 am    Teema: Re: mõned kĂĽsimused..... Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
Ahjaa, miks tundub elu suht mõttetu ja mis emotsioone annab edasi muusika?



kellele tundub ja kellele mitte.



muusika ei anna edasi emotsioone. muusika TEKITAB neid...
läbi muusika suudame ennast viia samale sagedusele loovusega. võiks isegi öelda et muusika aitab meil luua. peame ainult oskama seda loovuse annet ära kasutada
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 7:51 pm    Teema: Re: mõned kĂĽsimused..... Vasta viitega

celtic kirjutas:
muusika ei anna edasi emotsioone. muusika TEKITAB neid...

Vat see oli küll maru hästi öeldud! Samas - helilooja paneb ju oma loomingusse samuti emotsioonid. Seega võiks muusikat mõneti võtta kui universaalkeelt.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

võiks ju tõesti võtta nii et helilooja lisab oma energia, oma emotsioonid muusikasse.
ent ma ei usu et kui me seda nĂĽĂĽd kuulame siis sellest miski meile satuks.

pealegi... kes seda teab mis emotsioonidega ja tunnetega too looja selle muusika tegi. inimesed on ju erinevad ning minule ei mõju teatud pala võibolla nii kui sulle.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Juun 12, 2004 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:


kõigepealt Sinu nimest...
kui oled juba miku-wu, siis ilmselt tead vastust isegi.
mõtlen, et W -e kasutajad on meil siin tuntud tegelased. kui loed vanu postitusi , siis veendud selles isegi.
nimelt tunnevad nad woo-dood väga hästi. ja rakendavad ka väga edukalt.
...
Sinu wu-liide on samast ooperist. küsimused on muide ka väga vuu-duulikud. ...vägivaldsed unenäod..emotsioonid, kuidas istuda ja kuidas astuda....

edu Sulle!....näis kas oled W-mees või mitte
....

Ork ei saakski olla W-mees, sest siis ta poleks Ork waid hoopis Work.
Aga see polnud ju eesmärk Wink
Sry wäikese läbu pärast Twisted Evil
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group