Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Väikefirmade kurb saatus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Varsti jõuab sinu peksu aeg, Tobarot! Ja mina pole lööja.
Aga võin sulle öelda, kuigi ei pea - ma valisin natu poole. Sina oled relvade poolel, mina tõe poolel. Tõde võidab ka siis, kui tõeliselt välja ei paista. Tihti juhtub, et relvad ei töötagi. Aga see, kes valib relvade poole, saab ükskord ikka löödud.


sooh, minu peksuaeg ? Very Happy räägi lähemalt miks selline järeldus, huvitavaks läeb kohe !

natu poole ? aga miks sa siis pole natu poolel ? illusioon ju !! päris tõsiselt, ma ei räägi seda su mahategemiseks vaid vaata ringi kas oled ikka natu poolel....

relvade poolel ? ise alles rääkisid ju, et relvad on ju abivahendid millegi saavutamiseks, kasvõi näiteks tõe....

tõde võidab ? loodame, aga su jutus on vääga palju vastuolusid, palun räägi siis ka tõtt kui sa väidetavalt tõe poolel oled....

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
Tobarot

räägi mida tähendab "elu on korras"? Milline on korras elu?


no ma kirjeldan enda nägemust: asjad sujuvad, laabuvad, pole endaga konflikte, oled endaga kooskõlas, oled see kes oled, ei pea mängima kedagi teist jne

mis arvad ? on need kõik võimalikud, tehtavad ?

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
kuidas tehakse järeldusi? Millistel alustel hakatakse asju nägema mis on nagu nad on?


nagu näiteks ei võta poolust (hea & halb) suudad vaadata nagu ta on, paljud inimesed ei taha asju näha nagu nad on aga kes keelab, nii tusku järgmised küsimused.... kiirelt, kiirelt
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

See natu allkiri jätab juba sellise mulje, nagu ta tahaks kedagi alla neelata Rolling Eyes
Aga päris Natu -st, pole küll mitte kübetki järel.
Loodan, et Natu ikka kunagi tagasi tuleb...

Miks mulle tundub, nagu Flywinteri isiksus kirjutaks Natu nime alt Question
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma jätan sulle eneselegi midagi järeldada, lapsuke.
Ma ei saa kellegi teise poolel olla, kui ikka enese. Ma ei sobi suure juhi poole silmaklappselt noogutajate hulka. Mul on oma tõde.
Ründe ja kaitserelvadel on vahe - sa ju ise relvi-poolel, peaksid teadma, aga mähkmeis alles. Su praegune vastus tleb, et pole veel nii lähedal oma õppetunni saabumisele, seega peksuaeg ei tule varsti, vaid ligikaudu viie aasta pärast.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, ka mina otsin endist sind, aga tean, et ma ei leiaks niikuinii.
Ja mul on väga kahju. Siiralt...
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot

Tsiteerin::
no ma kirjeldan enda nägemust: asjad sujuvad, laabuvad, pole endaga konflikte, oled endaga kooskõlas, oled see kes oled, ei pea mängima kedagi teist jne


no kõik need asjad millest sa räägid esinevad tõusude ja mõõnadega (kord on, kord ei ole). iseenenest elu ei saa järjest korras igavesti nagunii olla, mingil hetkel ta ikka muutub.
aga näet, ma ei mõista mida selles nii erilist on, et kohe peab see elu olema korras. või et kui elu polegi korras kellegi mõistes siis polegi nagu inimene vms.

Tsiteerin::
mis arvad ? on need kõik võimalikud, tehtavad ?


milleks neid teha, need on iseenesest või mida imet veel teha saab.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot kirjutas:
tushka2 kirjutas:
kuidas tehakse järeldusi? Millistel alustel hakatakse asju nägema mis on nagu nad on?


nagu näiteks ei võta poolust (hea & halb) suudad vaadata nagu ta on, paljud inimesed ei taha asju näha nagu nad on aga kes keelab, nii tusku järgmised küsimused.... kiirelt, kiirelt


milleks räägida paljudest inimestest, siin pole palju inimesi. siin on näiteks sina, mina ja mõned teised veel. ja millest sa järeldad et need paljud inimesed ei taha asju näha nagu nad on? äkki sa ei mõista neid inimesi lihtsalt ja seepärast nad vaatavad sinu meelest valesti või ei vaatagi? äkki hoopis sina nende paljude inimeste meelest ei taha asju õieti näha?

* vaata kui palju võimalusi tekkis kohe...
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Ma jätan sulle eneselegi midagi järeldada, lapsuke.
Ma ei saa kellegi teise poolel olla, kui ikka enese. Ma ei sobi suure juhi poole silmaklappselt noogutajate hulka. Mul on oma tõde.
Ründe ja kaitserelvadel on vahe - sa ju ise relvi-poolel, peaksid teadma, aga mähkmeis alles. Su praegune vastus tleb, et pole veel nii lähedal oma õppetunni saabumisele, seega peksuaeg ei tule varsti, vaid ligikaudu viie aasta pärast.


kas mul on au olla see lapsuke Very Happy ohoh ma näen siin Om'i naiselikku loogikat, ega sa emake juhuslikult feminist pole ? Twisted Evil sel juhul kus on tõde ? kas mehed on su arvates sead kes sulle ei allu ? nüüd palun tõde !

silmaklapid sul on täitsa olemas, palun räägi siis ka natuke tõtt kui "tõe" poolel oled ! aa, ja räägi oma tõest, asi on huvitav....

mähkmeis, huvitav liigutus... kas üritad mind allapoole tampida, kuna olen liiga kõrgel su jaoks ? nu olgu aga siis aja asjalikumat juttu kuna ideeliselt peaksid olema palju elukogenum ja targem minust.....

tuleb meelde kohe vaidlus om'iga, ta väitis, et mul on naise loogika ja ajan liiga ümmargust juttu ja siis kui palusin tal endal kui mehel midagi rääkida siis midagi tarka küll ei tulnud vaid tal tekkis lühis, nii kergelt öelduna... ja väitis ka tõde rääkivat aga tuli välja, et lihtsalt väike pettumus elu üle ja ka minu, miks ? pole aimugi .... Wink vaata, et sama viga ei tee, ole targem....

ja miks 5 aasta pärast ? räägi lähemalt.

Tobarot nõuab TÕDE ! Twisted Evil

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Minult ei saa sa midagi nõuda.
Sinust õhkub ainus soov iga hinna eest vaidluses peale jääda.
Vaidlus palja vaidlemise pärast pole tuhkagi väärt. See on tõde.
Viie aasta pärast saad teada. Miljon miksi on sinu miksitada, aga ka vastused leida on sinu enese tee. Minu asi on vaid kergelt vihjata.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
no kõik need asjad millest sa räägid esinevad tõusude ja mõõnadega (kord on, kord ei ole). iseenenest elu ei saa järjest korras igavesti nagunii olla, mingil hetkel ta ikka muutub.
aga näet, ma ei mõista mida selles nii erilist on, et kohe peab see elu olema korras. või et kui elu polegi korras kellegi mõistes siis polegi nagu inimene vms.


hmm, loomulikult tõusud ja mõõnad- loogiline ju, ega me hakka nüüd sera loogika järgi mõtlema ometi... puhaku ta rahus.

elu korras... vaata tuska, ma küsisin seda wu'lt selleks, et inimesi saab kõige paremini aidata inimene kel on elu korras, see hõlmad seda, et tal on õiged põhimõtted paigas, kust saab just õiged põhimõtted ? toome näite: võtad vastu endas ühe põhimõtte ja nüüd katsetad seda elus, kas töötab vai ei, nii saad teada kas see on õige või mitte...

valede põhimõtetega inimene ei aita ju teisi vaid lammutab neid- loogiline ju, suudad kaasa mõelda ?

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Minult ei saa sa midagi nõuda.
Sinust õhkub ainus soov iga hinna eest vaidluses peale jääda.
Vaidlus palja vaidlemise pärast pole tuhkagi väärt. See on tõde.
Viie aasta pärast saad teada. Miljon miksi on sinu miksitada, aga ka vastused leida on sinu enese tee. Minu asi on vaid kergelt vihjata.


saan ikka nõuda, kuna sa oled esiteks tõe poolel, mis mind huvitab ja teiseks kui midagi väidad siis peaksid ka suutma seda kas lahti seletada või sellest rohkem rääkida, muidu on see jutt lihtsalt tühi ! uu tõde, kus sa nüüd kadusid... natu, otsi tõde, kus on tõde natu ?

vaidlemine mulle meeldib, see mu lemmik tegevus, isegi kui alla jään, ja nagu sa mainisid tõde jääb peale ! et kas kinkisid tõe nüüd mulle ?

palja vaidlemise pärast teevad seda näiteks tusku ja bmp, mäletad 30 % juttu ? natu, ole nüüd must vanem nii korrakski....

5 aasta pärast saan teada ? enese tee, nüüd ajad juba vikkeri ja om'i loogikat. O <- on piisavalt hea su nimeks, ümmargusemat juttu annab välja mõelda Wink

pakun välja lahenduse: annan mähkmed üle natukesele.... sobib ?

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:18 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
milleks räägida paljudest inimestest, siin pole palju inimesi. siin on näiteks sina, mina ja mõned teised veel. ja millest sa järeldad et need paljud inimesed ei taha asju näha nagu nad on? äkki sa ei mõista neid inimesi lihtsalt ja seepärast nad vaatavad sinu meelest valesti või ei vaatagi? äkki hoopis sina nende paljude inimeste meelest ei taha asju õieti näha?

* vaata kui palju võimalusi tekkis kohe...


nii, vaatme siis neid võimalusi Wink

paljudest inimestest räägin sellepärast, et mul on ka tutvusringkond- minu viga, pean rohkem täpsustama.

millest järeldan ? sest nad vaatavad olukorda ja näevad kuidagi vildakalt seda ja see ennustus kuidas antud olukord lõpeb pole kunagi nii lõpenud Wink elu näitab, tee järeldusi !

mina ? vot see juba peaks selguma olukorrast... nagu sa ka mainisid on tõusud ja mõõnad, miski ei tule vamiskujul kätte.... inimene õpibki läbi vigade, just läbi enda vigade....

Elagu areng !

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

?Ei saa aru,? pomises isakaru ja tõstis oma kausi ettevaatlikult üles, piiludes selle alla, justkui lootes sealt avastada midagi, mis olukorda selgitaks. Emakaru vaatas teda osavõtlikult. ?Kes on mu putru söönud?? urahtas isakaru ja vaatas kaasale uurivalt otsa. Emakaru laiutas käsi. Temagi kausi servad leemendasid pudrust, mida sealt oli hooletult helbitud ja üle ääre aetud. Pudrune lusikas lesis sealsamas kõrval laual. Lusika alla oli lauale tekkinud märg laik. Väike karu aga seisis õnnetult laua ääres, nina vaevu üle serva ulatumas, silmis peegeldumas kurbus. Tema kauss oli sootuks tühi. Lusikaski oli puhtaks lakutud.

?Aahh,? röögatas isakaru uuesti, ?aga kes on minu toolil istunud?? Ta vaatas tigedalt oma tooli, millel paeltega kinnitatud toolipadi viltu üle serva rippus, justkui oleks keegi end toolilt maha libistanud, mitte sealt tõusnud. Seda ta ei sallinud. Ta oli küll suur ja kuri karu, ent südames oli ta hea ja korraarmastaja. Viltune padi vihastas teda. Emakaru ei osanud jällegi midagi arvata, temagi tool oli laua juurest eemale sikutatud ja selle leenile riputatud rätik maha aetud. Nad vaatasid mõlemad karupojale otsa, nii igaks juhuks, kasvatusliku efekti pärast. Ent seda poleks vaja olnud, karupoju oli niigi meeleheitel. Tema ilus armas mõmmitool oli puruks istutud. Seljatugi logises ja toolipõhi oli katki. Näis, nagu oleks keegi jalgupidi toolile roninud ja siis sealt läbi vajunud.

Peale hammaste kiristamise polnud polnud karuperel aga enam teha midagi ?koju jahtuma jäetud õhtusöök oli ära lörtsitud, koogimööbel ära lõhutud ja väljas kiskus juba pimedaks. Tuli tühja kõhuga magama minna. Karuvanemad andsid karupojale tagumiku peale veel ühe vanemliku laksu ja käskisid tal oma tuppa minna. Karuisa kadus porisedes magasmituppa ja karuema jäi veel kööki lauda koristama. Õige pea kostus magamistoast röögatus. Kui karuema kohkunult uksele vaatama ruttas, leidis ta kortsus voodi kõrval seismas karuisa, käed puusas. ?Miks sa, kallis kaasa, voodi segamini ajasid?? imestas karuema. ?See OLI juba segamini!? karjus karuisa vastu ja trampis jalgu. Karuema vangutas pead. ?Imelikud asjalood tõesti,? tõdes ta. Igaks juhuks hüüdis ta karupoja toa poole: ?pojake-kullake, kas sul on seal kõik korras?? Karupoisi toast kostus korraga äkilist rabelemist. Mõne hetke pärast ilmus karupoja rõõmus nägu uksele ja teatas ?Kõik on korras, ema, ausõna! Ma lähen nüüd magama, eks!? Nende sõnadega sulges ta ukse ja karuema kuulis, kuidas uks seestpoolt lukku keerati. Karuema kehitas õlgu. Ta oli väsinud. Ta aitas karuisal voodi ära teha ning üheskoos heitsid nad magama.

Veel mõnda aega kostus aga karupoja toa poolt summutatud naerukihinat, ning täielik vaikus laskus majale vaid vahetult enne hommikut?


Ă•nnelik karupoeg
http://aab.pri.ee/jutt/93/
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Panen oma postituse uuesti, kuna postitus ei jõudnud Natuni (päris Natu -ni)

Arxos kirjutas:
See natu allkiri jätab juba sellise mulje, nagu ta tahaks kedagi alla neelata Rolling Eyes
Aga päris Natu -st, pole küll mitte kübetki järel.
Loodan, et Natu ikka kunagi tagasi tuleb...

Miks mulle tundub, nagu Flywinteri isiksus kirjutaks Natu nime alt Question


ja need järgmised postitused on ka täpselt Flywinteri stiilis, mida teised sellest arvavad ?
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, Tobarot, mul pole põhjust sulle midagi kinkida.
Isegi relvi mitte, sa ei oska nendega ringi käia. Kasvame siis koos, mul pole kahju, aga sa ei oska enesest nii erinevatega koos mängida. Ma ei tee nii ehk nii, kuidas sinu soov, sest su soov pole sinu oma vaid su esivanema "pärandus".
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Minu post ei jõudnud kah Arxoseni, aga sellegipooles ma seda uuesti siia ei pane.
Kulla Arxos, sa ei küsi ju minu käest vaid teiste käest. Ma ei peagi vastama.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tore Flywinter, et sa hoiatusest aru said

Kas sa tõesti arvad, et ma ei saa aru, kui sa midagi üritad ?!
Aga seda ma võin sulle öelda, et selliste asjade suhtes on mul väga hea mälu
ja seda olen ma sulle ka varem öelnud...

Ja sina Natu lõpeta ka minu ründamine ära Exclamation Samuti Tobaroti ründamine. Kui sa ei suuda kirjavahetuses püsida, siis oled tõesti hunnik sitta.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Ei, Tobarot, mul pole põhjust sulle midagi kinkida.
Isegi relvi mitte, sa ei oska nendega ringi käia. Kasvame siis koos, mul pole kahju, aga sa ei oska enesest nii erinevatega koos mängida. Ma ei tee nii ehk nii, kuidas sinu soov, sest su soov pole sinu oma vaid su esivanema "pärandus".


ma ei tahagi kingitusi, vaid su TÕDE, ja ehk raputaksid ka tõele veits peale selgitust, ega see liig raske ül. su jaoks ?

relvi ? polegi soovinud relvi, neid mul endalgi, ära hakka midagi külge kleepima, pole eriti sinu stiil, see rohkem sera, bmw, om'i, tusku omand. nii, kerkib küsimus, natukese poolest, kas seda polegi ? Twisted Evil

mu soov ? ei, ei on ikka minu soov, kordan veel, ära kleebi mingeid kahtlaseid kleepse mulle külge.

kasvame koos ? oot, sa oled ju tark vana mutt juba nagu meie monotoon- minu järeldus su ühest postitusest, kus ma mähkmeid kandsin, nüüd areneme koos ? mida ma siis teen ? ja koos- vaevalt, muideks sa ei vastanud ühele mu küsimusele: kas mehed on su arvates enamuses sead ? lihtne küsimus: ei või ja....

vaata, et lĂĽhist ei teki, see kerge tulema. kordan veel ja veel ja veel: kus on see kauaoodatud natu TĂ•DE ????

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot

ausalt öeldes ma ei mäleta Sera loogikat, aga ega vahet pole ka.
no me jõudsime vist järeldusele et elu möödub tõusudes/mõõnades. siis ei saa ka öelda nagu oleks elu korras, täna võib ta jah korras olla, sulle võib tunduda ka et on korras, aga naabrimehe meelest jällegi pole...

nüüd põhimõtted. aga äkki Wu'l on elu korras ja seetõttu on tal ka õiged põhimõtted? Tema arvates...või kelle arvamus peaks lugema?

Üldiselt inimesel areneb täiskasvanuks saamiseks välja tema elufilosoofia ja mingi hiljem lisanduv põhimõtte kui selline hiljem erilist rolli enam ei mängi. Sa jääd ikka selliseks nagu sa alguses olid. Mõtlen just suuremaid põhimõtteid.

aga küsiks: kui kaua peab elus midagi katsetama ajaliselt et ta tulemus õige oleks?

millised on valed põhimõtted?
ooo....kahtled minu suutlikuses (muie)
* hetkel teen kukeseene kastet mistõttu ei saa kohe vastata
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group