Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas jumal on olemas?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

ja nüüd, kui inimesel on Jumal südames, ta usub Jumalasse, palub ta jumalalt Armastust. rõhutan- palub.
loomulik asjade käik on, et armastus on inimeses endas olemas. inimene ise kiirgab armastust.

Kuid ma ei PALU ma NÕUAN......selles on asja tuum. Ma ütlen ANNA MULLE ja ma ei nõua armastust sest see on minus olemas ja ma tean, et ta nii kui nii armastab mind ja kõiki oma lapsi. Nii on Piiblis kirjutada. Milleks paluda seda, mis on juba olemas. Ma nõuan seda mida peab andma lapsevanem ehk Looja.......arusaamist, hoolitsust, kaitset.
Ja see et mu südames on armastus ei tähenda, et seal pole kohta enam.
Mina olen iseenda jumal ja ma nõuan endalt.
Kui mu poeg alles sündis ja jäi peaaju põletikku ning pidi surema.......ohh kuidas ma palusin Jumalat, et ta ei võtaks mult lapse......ta oli vait. Siis ma palusin iseennast, et ma saaksin aidata oma poega ja teha ta terveks.
Nädal läks mööda ja peale kahte kuud renamatsiooni mu poiss oli terve.
Ja see oli see armastus minus, mis aitas ta terveks teha.
Ma ei saa ütelda, et Jumalat pole üldsegi, ta on, kuid igale inimesele erinevalt. Kuidas keegi teda palub ja tunneb on inimese enda teha.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 7:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tore.Keerakem siis pirnid soklitesse, et maailmavalgus murraks pimeduse, mida iganes eks ole.Võtan minagi lõkkest tuki ning heidan tulekuma koopajoonistustele.Mis on jumal ning kas ta on olemas või ei ole mitte?Sisuliselt võib öelda, et jumalad on alati inimestega kõrvuti elanud.Maailma on alati olnud ja jääb igavesti polüteistlikuks.Iidsete sumerite kultuuris oli panteon sama kirev nagu paljudel sellele järgnevatel plagiaat-kultuuridel, mis sisuliselt kasutavad sumerite teadmisi ning tõekspidamisi.Kuid juba sumerite kultuuris olid, lisaks mõningatele peajumalatele(Marduk, I¹tar, Adad), igaühel nö isiklikud jumalad, mis saatsid inimest igavesti.Tänapäevases tõlgenduses oleks tegu südametunnistusega.Isikliku jumala pädevusse kuulus enamasti moraalsete valikute kaalumine ning valesti toimides piinasid inimest süümepiinad.Minu enda subjektiivne nägemus kujutab jumalat kui abstraktsiooni.On ennegi juba öeldud, et jumala olemust tõestada on mõttetu.Jah, loomulikult, sest jumal minu jaoks pole mitte looja ega loodus, vaid mõte.Jumal eksisteerib ainult mõttena, illusoorse kujundina, kuidas soovite, pelga sõnamänguna.Paluks mitte siduda jumalat loodusjõudude ning force majore-ga.Mingil määral võiks jumal olla ka südametunnistus, kuid ka sel juhul jääb tema olemus mõtteks.Ärgem laskem ennast, oma rumalusest tiivustatuna, debiilseks muuta.Usk jumala olemasolusse on totaalne ebausk(eriti usk ainujumalasse) ehk teisisõnu teadmatusel põhinev kartus.Jumalal pole mehaanilise paratamatusega mitte kõigevähematki pistmist, sest jumal on inimese loodud.Jumal on tähendus, mille lõi inimene oma mõttevõime arenedes.
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Veeb 16, 2004 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Hiievana kirjutas:
Jumalal pole mehaanilise paratamatusega mitte kõigevähematki pistmist, sest jumal on inimese loodud.


enne ma teadsin(Marge ütles), et Jumal lõi inimese.
nüüd sain teada, et selle Jumala on loonud inimene.
ja see pole veel kõik...
ma tean ka kes on see inimene--see on Hiievana.
lahendamata on ainult see küsimus, kuidas sai kana muneda selle muna, millest ta ise koorus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 9:48 am    Teema: Vasta viitega

Laughing häh, no kuidas te siis ei tea - istus ilmaema keset ilmamerd ja tuli tedrekana, kes otsis kohta, kuhu pesa teha. Aga igal pool laiutas ilmameri. Seepärast tõstis ilmaema oma põlve, et kanake saaks kuiva kohta pesale. Sääl munes teder muna ja poolest munast sai taevas ja poolest maa...

Rolling Eyes Umbes selline on vist meiekandi loomislugu.

Aga mina ei taha kah kasutada sõna jumal. Ehk seepärast, et ma ei taba ära sõna tähendustki. Mulle meeldivad pigem väljendid Lõputu Loovus ja Idee

Ka inimene on loov - oma nähtava loovuse suunab ta materiaalsele tasandile ja nähtamatu... ei teagi kuhu. Lugudesse, unistustesse, kaugustesse, tühjusesse, taeva ääre taha...

Jumal on inimese nägu ja inimene on jumala nägu - nagu loodu on ikka oma looja idee kandja. Poleks üht, poleks ka teist. Vähemalt selliste arusaamade kujul, kui inimene jumalat tajub.

Wink Eks tõde selgu siis, kui on selgeks saadud, et kumb oli enne - kas muna või kana
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 1:59 pm    Teema: Jumal on olemas! Vasta viitega

Loomulikult on jumal olemas!

Kasvõi juba sellepärast, et selline mõiste "jumal" on olemas. Iseküsimus, kuidas keegi sellesse mõistesse suhtub. Olgu siis näiteks puuslik, kelle käest paremat ilma küsida või universumi direktor kes tegeleb kudumisega, olemas on need jumalad ikka. Jumalaid on täpselt niipalju, kui neisse usutakse.
Jumala olemasolu on ikka inimese enda tunnetuse küsimus. Iga inimene on ise oma universumi direktor ja kui ta peab vajalikuks kasutada jumalate abi, no mis seal ikka. Kark või mitte - see pole sugugi primaarne.
Kuna teadmised on ebatäiuslikud (elukene juskui veerekski täiuslikkuse poole, kui see saavutataks, poleks täiuslikkust elutsemise seisukohast enam olemas), siis ei saa ju kindlalt väita, et "jumal on olemas" või "pole jumalat mitte". Nõnda on ka ateistid usklikud, kuna nad usuvad, et jumalaid EI OLE. Mina vaatlen praegu selliselt jahumise positsioonilt - kui ei jahutaks, siis poleks. Niisiis on ja tõestamise jätan sihilikult lahtiseks.
Jumala olemasolu tõestamine kui tegevus on minu arvates ülim lollus. Jumalatega peab iga inimene ikka ise hakkama saama, mingite teenäitajate käest võib ju nõu küsida, kuid suhe jumalaga jäägu isiklikuks. Seltskondlik tegevus kõlbab ainult usu kinnitamiseks. Nagu ütles üks järelemõtlematu Jehoova tunnistaja: "Jumal on kindlasti olemas, sest piiblis on nii kirjas ning piibel on kindlasti otsast otsani sulatõsi, sest jumal ise on selle kirjutanud" ......
Ãœtle siis, et jumalat pole.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
efeja
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 24 Jan 2004
Postitusi: 74
Asukoht: Texase osariik

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 3:13 pm    Teema: Re: Jumal on olemas! Vasta viitega

Rääkida ja vaielda saab selle üle, mis ON. Mida pole, sellest ei saa ka rääkida. Nii et JUMAL ON, kuid igalühel on oma ja ainuke. Killuke sellest tõelisest.
_________________
Per aspera ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2004 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav- siit tuleb ju välja, et kuna me räägime temast ja vaidleme tema eksistentsi üle, siis ta ON olemas. Selgita- milline see tõeline jumal on Sinu arust. Mina arvan, et MINA ise olen oma jumalaks... ja üldiselt pole kindlasti olemas ainult üks jumal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sepp
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 52
Asukoht: kopli sepikoda

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 5:51 pm    Teema: Re: Jumal on olemas! Vasta viitega

Poder kirjutas:
Loomulikult on jumal olemas!

Kasvõi juba sellepärast, et selline mõiste "jumal" on olemas.


tere tulemast suurte valgustajate hulka. voltaire ja rousseau, olge nii head ja võtke koomale, värsket liha tuleb juurde. uut külalist tuleb ikka hästi vastu võtta. pakkuge talle puuvilja...
kas debiilik ja vaimuhaige on ka olemas, kuna sellised mõisted eksisteerivad? kas loll eksisteerib, kuna selline mõiste on olemas? sinu hüpoteesi kohaselt on olemas siis kohe kõik, mille kohta me teame mõistet. siia võib robustselt lisada veel tainapea, põhupea, nisanäpp jne. need on küll slängsed näited, aga mõisted on nad sellegipoolest ja sellest ei saa me üle ega ümber.
ehk et vaimuhaige ja debiilik on ka mõisted, mille on inimesed oma piirituses ja normide järgimises ise loonud. kuradi massi arvamus. ütlen vaimuhaige, mõtlen venda, kes wismaris oma mõttemaailma koristas... kes aga sellele skaalale, kus kõik "normaalsed" asuvad, kohta ei leia, selle tembeldamegi kohe kõige jultunumaks ja haigemaks inimeseks ning saadame ta kiirelt kõikide vilkurite välkudes ajupesusse wismari hotelli. tema on nüüdsest vaimuhaige, ta on debiilik, kas kõik kuulsid?!
ja kas kõik teavad ka seda, et jumal on kõige looja? jaa jaa, õpime homseks ära.
_________________
tegelt ei pea olema selgrootu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 10:42 pm    Teema: Tere tulemast! Vasta viitega

Suurepärane, mulle tundub, et nüüd läheb aruteluks, millest ka mina osa võtta "oskan".
Kõigepealt hullumajast. On hullusi, mille ihulikku põhjust pole suudetud selgeks teha. Siinkohal võib väita, et inimene on kaldunud tugevalt kõrvale "normaalsest" mõttelaadist. Sellise inimese kohta ei saa tõepoolest väita, nagu oleks ta "absoluutne lollakas". Kuid massi arvamus, mida Sepp mainis, saabki siin määravaks.
On olemas ka isiklik arvamus. Minu arvates (nagu siinse foorumi paljude klassiideoloogide arvates on) ei ole lollus mõõdetav suurus. Rumalus tuleb välja vaid teadmiste puudumisel ühes või teises valdkonnas, kuid põhimõtteliselt "lolle" ei ole. Aga andke andeks - kui minu hinnang on "loll", siis on see loll minu jaoks vägagi olemas.
Iva oleks siis siinkohal selles, et kui minu jaoks on jumal olemas, siis ta on ka laias laastus olemas ("põdra jumal" siis), olenemata sellest, kas teised selle olemasolu tunnistavad. Nõukogude ajal olekski see seltskond siin vilkurite saatel sinnasamasse majja saadetud, ma arvan.
Jah, minu jaoks on ka tainapead olemas, jah. Ja minu jaoks on ka jumal maailma looja, tõsi küll, mitte see jumal keda ise kummardan, vaid Jehoova nimeline - mis sest, et ma tema väidetavat maailmaloomist ei tunnista.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sepp
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 52
Asukoht: kopli sepikoda

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2004 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

ehk et klotsid langevad ilusasti kui hele-neoonne legokomplekt tagasi omadele õigetele kohtadele. inimene annab subjektiivselt asjadele omadused ja selliste subjektist lähtuvate omaduste üle on ikka rasket moodi mõttetu vaielda. kas näiteks moosisaia süües tunnete teie sama maitset, kui mina. ei pruugi ju. see on magus. no milline on magus sinu jaoks. ehk et magus on selline ja selline. aga sa kirjeldad seda ikkagi enda subjektist lähtuvalt.
seega sa ikkagi ise omistad asjadele nime (no põhimõtteliselt on need juba enne antud, aga sa võtad need ka kasutusele, vastavalt siis oma maailmanägemuses ja kaemuses). võtad mingi seisukoha. nii nagu ütled, et see ja see vend on lollid (mis, nagu ma juba kirjeldasin, on gigantset moodi subjektist lähtuvalt öeldud), ütled ka, et näe, mul on oma jumal, keda teenin. ta on olemas.
_________________
tegelt ei pea olema selgrootu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Muidu ma ei saanud eriti Ork-i vastusele pihta.Selle pärast küsin: Ork, millisest kohast, minu jutus, sa aru said ja millisest mitte?Ja lisaks on topelt hea kogu aeg Tõe välimäärajas näpuga järge vedada, et kui kuul kokku jookseb, siis saaks kiiremini vana hea kana vs muna letti lüüa.Ma küsiks siis, et kas munarakk ennem von Baer-i avastamist ei eksisteerinud või?See oli igipõlise vaidluse kohta.Jumal pole minu jaoks substants ega loodusjõud.Minu jaoks on ta/see abstraktsioon.Jumala olemus on mõtteline, meie ajutegevuse tagajärg.Rangelt subjektiivne teema igaljuhul.Mõelge selle peale: Kas Kolumats eksisteeris ka enne seda, kui inimeseloom selle mõiste üldse lõi?
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

hea küll, tõmban tagasi. tahtsin Sind vaimukusega üle trumbata, ei tahtnudki midagi öelda.
noh selles mõttes, et rääkida Jumala olemasolust/mitteolemasolust.
minu arvates on selle üle täiesti mõtetu diskuteerida.
tahtsingi selle fopaaga seda mõista anda.
Jumalaga on selline asi, et mõistusega on talle võimatu ligi minna. umbes nagu püüda udu väljal sülle -midagi ei jää kinni.
ta on ikkagi teise dimensiooni olend, et temast rääkida, on vaja dimensiooni vahetada.
nii et ära oma pead vaeva- las pea jääb teiste asjade jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 1:38 am    Teema: sõna Vasta viitega

Kui on sõna /tähendus / mõiste olemas ,siis see nähtus ka eksisteerib .Kas materiaalselt tajutav või mitte ,see on siseküsimus.
Jumal on olemas , see on siililegi selge.Ja üldse on ta parem rahule jätta.
Temal on omad asjatoimetused toimetada.
Hullu ja lolli ärge ühte patta pange .Hull võib ka tark olla . Iga loll pole veel hull vaid lihtsalt rumal ja küündimatu.
Idea Helgust teie hinge !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 8:59 am    Teema: Vasta viitega

olen siili käest küsinud, ta ei teadnud jumalast midagi.
tal oli jumalast savi, vänderdas vaikselt edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

<<Kui on sõna /tähendus / mõiste olemas ,siis see nähtus ka eksisteerib >>

Eksisteerib meie mõistuses, looduses eneses pole ei mingeid jumalaid, tähtkujusid ega headust ja kurjust - kõik on inimese loodud abstraktsioonid.Muidugi võib mõelda panteistlikult ning teha mingeid üldistusi, omistada nähtustele mingeid pseudoseletusi, kuid need on samuti meie mõttetöö sisuline vorm.Ma küsin sult monotoon: Kas Kolumats eksisteeris enne seda, kui inimene selle muinasjutulise kujundi lõi?
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zephia
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Veeb 2004
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Hello, well i see that You all have also started a Q'un Q "Religous Forum"
Very cool. I personally like them Wink..
Reading your peoples stuff, and i see it hard for a non-christian to come here and Say WOW, God does excist and make a change in their life. it's more of a conv. or a discussion. but still atleast keep it on a Fact basis, not just theorys and opion if god exsists..
Points: (No disrespect btw )
One person said "jah, ma pean ka loodust jumalaks" from the around 600 B.C. china had a relgion in the Yangshao Culture, which their Main religion or belief that Nature was their God, and the plants and the animals were Gods in Humbled forms.. they changed that when the profetic movement(same time as Buddah, i.t, Elijah, and him) came along and a man in China, Lao Man Mai (P.R.M.S.) with all about the same thing to Say, that there weren't 100+ God but One... Hense the Proving of No such thing as a divine Godly Plant Wink...

I'm not going to reproof all the comments.. Razz but check it.. My Knowledge of God So Far, is this..
He's just like a Father, who wants the best for his son. You all mostlikely know the parabable "The Prodical Son" which explains that his mercy is Infinit.. even though that is a pure Understatement, if i might add.
GoD reveals his Charcter through his names, and through his acts... and we cant even start to explain how holy he is..

If anyone has any questions or want to try their Theorys with me, id love to talk... but all i ask is one thing Facts. not opinions.. Very Happy


God Bless
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 3:51 pm    Teema: näcaki siis Vasta viitega

Thank You !
Meeldiv on näha meie keskel imelist inglit sõnumiga .

Orkile - Pole ka mina saanud siili käest küsida seda jumalavärki .
Aga näib , et Hiievanale on asjalikke teadmisi kõrva sosistanud .

Hiievana Very Happy . Kolumatsi päritolu kohta on mul Sinuga samad arvamised.
...ja teiste kollude kohta kahh .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Veeb 22, 2004 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Hiievana kirjutas:
Muidu ma ei saanud eriti Ork-i vastusele pihta.


mõtlesin pikalt,,kuidas Sulle seletada seda, mida ei saa seletada.
Osho ( ühe vaimse liikumise looja, praeguseks surnud)
on öelnud sellise asja:

inimese vaimse arengu planeedil nimega Maa võib jagada kolme etappi:
--- esimest iseloomustab inimese soov olla füüsiliselt kõigist üle.
olla kõige kiirem, kõige tugevam, kõige osavam.(see on selliste sportlaste tase). kui inimene ühel hetkel tajub, et sportimisel pole mingit mõtet, pole tähtsust, kes on tugevam, kes kiirem. siis on ta selle arenguetapi läbinud.
--- teise etapi ajal soovib inimene olla kõige targem. ta loeb kõik kättejuhtuvad raamatud läbi. käib mitmes ülikoolis, uurib ja puurib, muutkui mõõdab ennast teistega, kas olen kõige targem?(see on haritlase tase) nüüd, kui saab siiber mõistust täitvatest tarkustest, on inimene läbinud ka selle etapi. sellist inimest ei huvita, kes on targem, kes lollim, ta ei väitle raamatutarkuse üle.
---- kolmandas arenguetapis tahab inimene olla "kõige vaimsem". muutkui uurib vaimseid asju, kondab mööda "teisi ilmu" ringi, kogub ja kogub vaimset tarkust (nüüd on tähtis vahet teha hariduse ja vaimse teadmise vahel). kuni ühel hetkel on ka see valdkond tema jaoks ammendunud. siis teda enam ei huvita, kes on "vaimsem", kes vähem vaimne. talle on kõik selge ja ta on lõpetanud oma maapealse tee.

loodan, et said siit mingi vastuse oma küsimusele. miks Sa kuidagi pihta ei saa...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Zephia
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Veeb 2004
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 6:42 am    Teema: .. Vasta viitega

Ork.. what you said has a point, but to the un-christian as it says in the bible "The heart over all things is Deciteful". Un-christian human nature is to be lazy, have things easy, and not do anything.. People have to make Desions to do those things. People do want to be the best, but don't want to do anything to achive that And thent they see that, that is impossible then they start to do something.. People will always see things differantly. No point in Discussing who is right, they all are..

"He who has not contemplated the mind of nature which is said to exist in the stars... is not able to give a reason of such things as have a reason."

Hense the "R.i.k=0?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 24, 2004 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Rolling Eyes

Viimati muutis seda flywinter (Esm Märts 01, 2004 8:19 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group