Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Reaalsed unenäod.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 1:46 am    Teema: Reaalsed unenäod. Vasta viitega

Te räägite siin, et kui inimene und näeb, siis suudab ta aru saada, et see on uni. Asi on selles, et aegajalt on mul sellised unenäod, et ma ei saa aru, et ma magan. See on üks kindel uneni ja siis on kindlustatud see, et ma vaatan nagu filmi, kus ma olen täielikus agoonias. Ma usun siis, et see on päris ja niiöelda unes arvan ka, et ma ei maga.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 6:20 am    Teema: Vasta viitega

see kui inimene unes teab et see on uni... ja teab ka et suudab seal kõike teha... seda nimetatakse Lucid dreaminguks. selle kohta on internetis oioi kui palju materjali
Tagasi üles
muruvana
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 19 Märts 2004
Postitusi: 50
Asukoht: eikuskil

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2005 9:43 am    Teema: Vasta viitega

...aga unenäod ongi tihti nii reaalsed, et on raske aru saada mis on päris. Kas siis selle pärast peab kohe "agoonias" olema? Rolling Eyes

Lihtsalt ole ja tegutse selles reaalsuses. Samas on seal tõesti palugi võimalik, mis siin ei ole. Aga mis on "siin" või "seal". Tihti leian end mõttelt, et äkki on üks teise unenägu. St. ärkvel olles näed tegelikult unenäomaailma unenägu.

Laughing
_________________
Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teist oskab unenägusid seletada, sest täna hommikul nägin tõsiselt vastikut unenägu, et isegi teel tööle heitsin kahtlustavad pilte seljataha.


Uni algas sellega, et pidin miksi noormehega (kellaga ma arvatavasti käisin vms) minema tema juurde ja oli väga kiire, kuna algas jalgpall ja ta videomakk ei hakanud salvestama ja ta tahtis õigeks ajaks kohale jõuda. Aga ma unustasin oma riided maha ja pidin kodust läbi minema ja tänu miskile segastele asjaoludele ma otsustasin poolel teel, et mulle aitab temast ja lähen tagasi koju. Olin kuskil Võrust edasi. Niisiis otsustasin häälega koju minna. Esiteks kui Võrru jõudsin, siis sõitsin Võru linnas trammiga, päris sellised vanaaegsed trammid olid ja kuidagi ühe istmereaga jne, väga raputav sõit oli. Ise vee mõtlesin, et miks ma trammi peale lähen, kui ma isegi ei tea, kus Tallinna maantee peale saab, ja ei tea kuhu see tramm mind viib. Lõpuks sattusin kuskile äärelinna, kus kahtlased venerahvusest mehed madistasid jne, sinnamaani oli nagu uni ikka, kuigi väga selge ja kõik detailid on peas. Isegi jutt mis trammis inimesed rääkisid ja mis ma trammiaknast välja vaadates nägin (hobuseid ratsanikega ja trammipeatuseid mäletan jne).

Kui ma siis trammist maha tulin ja seal venelaste äärelinnast tulema sain (miskid pätid veel ajasid taga ja paugutasid relvasid omavahel jne), siis nägin kaugelt (olin nagu mäepeal) katuseid ja kõik katused olid tehtud männikoortest, sellised punakas koor nagu männil on, mõtlesin veel, et kahju, et fotokat kaasas ei ole, imeline vaatepilt oli, vaid tuhanded katused (miski kalamaja moodi linnaosa), aga kui lähemale jõudsin, avastasin, et need polegi katused, vaid tuhanded männipakud ja iga paku peale oli laotud männihalge. Imestasin veel sellise silmamooduse üle ja keerasin kuskile kõrvalteele, mis natukese ajapärast muutus selliseks rohtukasvanuks teeks. Teispool teed olid väga kaugel veel väga palju sellised suuri tsisterne.
Jõudsin ühe talu juurde (umbes 500 m edasi "majakatustest"- mäletan jälle igat sammu ja vahemaad olid väga loogilised mis ma läbisin, tavaliselt vaid satun unes ühest kohast teise), oli selline tavaline vanaaegne talu koos mõningate kaasaegsemate kõrvalrajatistega, nägin aias veel ühte meest töötamas, aga tema mind ei näinud. Läbi hoovi, aga paistis merekallas (võru äärelinnas ? või võrust natuke väljas). Väga ilus päev oli ka (alates sellest kui venelaste juurest tulema sain), päike paistis ja rand oli väga ahvatlev, selliste suurte rannakividega ja üks luik jalutas rannas, mõtlesin, et pole kiiret veel, et lähen jalutan rannas.

Aga järsku olin ma kindel, et ei tohi randa minna (siin muub uni veel imelikumaks), sest see oli kui deja-vu ja mõtlesin, et ma nägin unes, et minu laip leitakse samast rannast, pöörasin kohe otsa ringi ja otsustasin sama teed tagasi minna. Seal talu hoovis oli veel suur mast, kus otsas oli meeletult suur kõlar (või noh see, kus heli välja tuleb) ja mängis muusikat väga kõvasti. Ma olin kindel, et olen suurel poolsaare, sest vahepeal nägin kõike nagu lennuki aknast, enamus aega ka nagu oma silmadega. Kui hakkasin tagasi minema, siis enne "katuseid" kohtasin ühte meest, naist ja last, kes hakkasid minuga rääkima. Pikk jutuajamine oli, ma veel rääkisin, et tahan Tallinnasse, ja eksisin ära ja tahan teada kuidas saab Tallinna maanteele ja et siin on väga kena kant ja mõtlesin natuke jalutada ja loodust nautida jne.

Siis see naine hakkas rääkima, et seal lähedal on üks väga kena kirik, mina kohe ütlesin, et tean küll, et siin Võrus (mereääres ?) peaks olem üks kena maakirik, mis on Eesti kõige vanem kirik (tegelikult ma ju tean, et ei ole). Naine ütles, et see on siin samas lähedal, et nad võivad mind kiriku juurde juhatada. Mees ei rääkinud midagi minuga.

Kirikut nägin ma juba kaugelt, mitte valge, aga väga hele, väike ja kõrge torniga kirik, väga kena nägi välja. Et midagi on valesti sain siis aru, kui hakkasime kiriku ette minema, nimelt vaid 1,5-2 meetri kaugusel kiriku uksest kasvasid suured kased, mis olid väga tihedalt koos nagu aed, umbest 7 või 10 kaske kõrvuti. Kaski oli üldse kiriku lähedal palju ja need olid kenad. Kiriku uks oli väga madal, ja siis ütles naine mehele midagi sellist, et preester oli jälle selle asja maha unustanud ja näitas miskile märjale nöörimoodi/riideriba moodi asjale ukse kõrval, mis naelaotsas rippus. Uksest sisse astudes olin veel rohkem imestunud, kuna kirikusse viis tunnel (nagu tallinna vanalinnas teinekord keldritesse viivad käigud) aga see oli hästi valge. Kirik polnud ka seest kiriku moodi, kuigi oli väga kena.

Nimelt tuli uks välja mitte kiriku otsaseinast, vaid see tunnel tegi 90 kraadi ja lõppes ühe ava juures seinas, kus oli nagu uuristatud ase, kus oli inimese luud (nagu kuskil kloostrites, kus surnud maetakse). Mulle tuli kohe meele, et mul on fotokas siiski kaasas ja olin väga vaimustuses, et saan selliseid huvitavaid asju pildistada. Kui pildistama hakkasin, siis kui vaatasin läbi fotoka, muutus fotokas mu käes justkui puust karbipõhjaks ja vaatasin sellest läbi ja see luuere hakkas tõmblema ja liikuma (prrrr) ja "see" vahtis mulle otsa ja siis avastasin, et see kirik oli täis laudasid, kus olid igapool luukered peal, mis hakkasid liikuma. Luukered olid aga kinni ja ainult lõgisesid ja kolisesid. Ma hirmu ei tundnud, aga hirmutas see, et see perekond muutus selliseks ähvardavaks minus suhtes. Kui ma välja jooksin siis nad üritasid mulle midagi sisse sööta ja joota. ??? Enamasti siiski sõnadega. Miskid seemneid vms. Pärast madinat väljas ma justkui unustasin kõik ära ja hakkasin uuesti nendega kirikusse tagasi minema ja siis imestasin mina, et miks preester selle märja asja ukse kõrvale rippuma jättis ja küsisin seda uuesti naisel ja ta ei vastanud midagi. Siin tulevad nüüd ainukesed lüngad, et mis seal kirikus siis juhtus. Peagi olin jälle väljas ja miski tamburaitamine käis, meeletult pikad vestlused, millest ma vaid midagi ähmaselt mäletan. Uni lõppes sellega, et söötsin selle jama (valge möga pudelis ja teises pudelis oli arvatavasti pühitsetud vesi vms) ise naisele sisse ja kallasin vee ka veel otsa ja ta kukkus kraavi pikali.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tere tulemast reaalsusesse.

Kui sa näeksid oma allikat, siis mõistaksid seda unenägu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli paar päeva tagasi kah üks unenägu mida ma kutsun hoopsi teise maailmas käimiseks - esitex kuna see oli nii reaalne ja kogemuse lõpus ma olin juba paanikas et nüüd jäängi sellisex (tegin seal muutuse) ja sundisin end siia maailma tagasi tulema ja nägin et ei olnud ikka muutunud(see ei olnud hea muutus), selline kergendustunne tuli peale kohe. Ja see ei olnud esimene kord niimoodi und näha mul. Aga üldiselt jah see ei olegi nagu une nägemine vaid nagu kuskil mujal maailmas/reaalsuses käimine.
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks Sinu allika puhastamine praegu toimub.
Algselt oli ta soostunud porilomp.
Aga see on tore, et asi areneb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
valkyrie
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Aug 2004
Postitusi: 1126

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

ma näen koguaeg unes väga värvikaid asju, isikuid. ja see on nii lahe Smile
_________________
Muna jaoks on kana kõigest moodus teha teist muna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks Sinu allika põhi on umbes.
Väliselt oled OK, aga sisemiselt vaja veel tööd teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

mina olen näinud unes asju ette seoses ühe kindla inimesega
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Uni oli nii reaalne, et pärast ärkamist polnud ma kindel, kas ikka magan, sest unes arvasin ma ka, et ei maga ja meenutasin asju, mida justkui oleks unes näinud.
Tagasi üles
indigokleerik
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 8 Nov 2004
Postitusi: 480
Asukoht: Heas kohas :)

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2005 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pidin ennast isegi et peeglist vaatama minema, et uskuda, et see siin on ikka õige reaalsus Wink
_________________
Always Outnumbered, Never Outgunned
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Ufolane
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa äärel ja Otepää metsades

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 1:39 am    Teema: Vasta viitega

üks hea asi on nagu raamat unenäo seletaja.....

mul näiteks üks seisab kapi peal mingi 477 lk

ja kusjuures umbes 75% läheb täide
_________________
Nägemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 2:53 am    Teema: Vasta viitega

Ufolane kirjutas:
üks hea asi on nagu raamat unenäo seletaja.....

mul näiteks üks seisab kapi peal mingi 477 lk

ja kusjuures 80% läheb täide


Ma ei usu raamatuid, parem on, kui keegi tunneb ja oskab unenägusid ise seletada.
Tagasi üles
TĂĽĂĽnas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 8:23 am    Teema: Vasta viitega

nojah, sina ju jõukas, jõuad ihunõida pidada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Ufolane
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa äärel ja Otepää metsades

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 8:34 am    Teema: Vasta viitega

seda kyll kuid kui muud ei ole tuleb leppida selle vähesega
_________________
Nägemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 10:29 am    Teema: Vasta viitega

Unenägusid tavaliselt ma võtan osaliselt tõena, mitte sealne toimuv vaid üldkokku võttes loen mingi sõnumi sealt välja.. ja reaalses elus topin selle kuskile kohta kuhu se käib, sõnum endalt mida vaja taibata.. ja veel unes endale ma ei teadvusta, et magan. btw üle-eile nägin kole veidrat uneägu kus olin jutukas ja kaklesin elvis'ega, et ta hakkaks väikeste tähtedega kirjutama.. punnis vastu küll, aga lõpuks kirjutas ilusti väikeste tähtedega Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 10:59 am    Teema: Vasta viitega

unenägudega on see asi, et vahel unenägu jookseb, aga mingi detail silma ei jää - siis on üldine info, mida peab tõlgendama tunde järgi. ja sel juhul on yldine tunne nähtu kohta kõige olulisem. aga vahel on nii, et unenägu jookseb, sealt jäävad mingid yxikud detailid väga selgelt meelde, siis on need konkreetsed märgid, mida peab endale lahti seletama ja vaatama, misasjad need on reaalis. ja nendele asjadele ka tähelepanu pöörama. vahel sa hommikul tead, et oled midagi näinud, aga kogu unenägu on kadunud, mingit muljet ka ei jäänud nähtust ja ei tule hiljem ka meelde - see on siis nagu kinos käimine - meelelahutus lihtsalt.

parim variant on üldse mitte midagi näha - sel juhul on organism suutnud probleemid kõrvale lykata (loe: hetkel pole põlevaid asju).

noh ja siis on veel soovi järgi nähtud uned - need on natuke manipuleerivad - kas iseoma või kellegi teise teadvusega. ja neid on kõige ohtlikum tõlgendada, sest võidake kergesti ämbrisse panna.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Aga ma nägin tervet unenägu otsast lõpuni detailset, täpselt samahästi nagu tänast päev.

Näiteks riid, katused, männid, talu, töötav mees, luik, meri, perekond, kirik, luukere, kuri naine, kased, jne. Lähen vaatan mida need tähendavad.

Riiete selgapanemine - õnnelikku kodust elu.
RIIDLEMINE - sõbra kaotamist.
KÕNDIMINE kergelt ja takistusteta - oma töö hoolsalt ja korralikult tegemist.
EKSIMINE - vale teed.
HOBUNE jooksmas - head teenistust.
KURJATEGIJA - õnnetust, ameti kaotamist, pettust ja ülekohut.
TAEVAS (sinine) - head elu ja tervist.
TEED mööda kõndimine - töö edenemist.
KATUS - suurt au ja õnne
MÄND - jõudu, õnne ja varanduse kasvamist.
HAGU - osalist lootuste täitumist.
Talu -
Talupidaja - head tervist, rahulolu ja lugupidamist.
MERI (vaikne) - tervise paranemist, lootuste täitumist.
Mererand - eesmärgile jõudmist.
LUIK - abielurahvale lapseõnne, noortele soovitud armastust.
LAPS - väga head õnne ettevõtmistes.
MEES - õnne abielus ja armastuses.
NAINE - sõprade valetamist.
Naisega jalutamine - ähvardavat õnnetust.
Võõras naine - au.
Kask -
KIRIK - tarkust.
NÖÖR - sõbrast lahkumist, halba mõtet
LUUKERE - surmahirmu, rasket haigust.
SURNU - ilmamuutust, haigust.
KAHEVÕITLUS - riidu sõprade vahel, õnnetust.

Panin need enamvähem nägemise järgi, paari asja ei tea ka. Umbes nii, et kõik on hästi, läheb aga paremaks ja paremaks, ja siis sõpradega riiud ja siis läheb kõik jälle halvasti.

Vähemalt hea enne, ma ikka ei hakka ühe sõbrannaga koos äri ajama (hetkel just üks äriplaan arendamisel).
Tagasi üles
Ufolane
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa äärel ja Otepää metsades

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2005 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

ma õhtul otsin ka nätuke tähendusi.....
_________________
Nägemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group