Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

©amaanilaul

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Valdjas
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 15 Aug 2005
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Püh Sept 04, 2005 2:02 am    Teema: ©amaanilaul Vasta viitega

Läbi ¹amanistliku traditsiooni, on lisaks trummile ¹amaani abimeheks olnud ka ¹amaanilaul.
Kui trummi eesmärk on muuta teadvuse seisundit tavateadvuse seisundist muutunud teadvuse seisundisse, ehk olekusse, kus rännatakse, nähakse nägemusi jne, siis ka laul kannab seda eesmärki. Lisaks aitab laul ka selgemini sihti silme ees hoida.

Mõni laul tehakse enne tegutsemaasumist just selleks, et eesmärki silme ees hoida. Mõni laul aga selleks, et just rännata, nö "laul tuleb". Loovinimeste hulgas igas vallas on selle asja nimetuseks "vaim tuli peale".

Muidugist, siis on hästi, kui oli tegemist sisekaemusega, või saadi laul mõnelt kohalt/esemelt/olendilt, mitte aga ei lastud kellegil endasse seestuda.Aga eks selles valdkonnas võib teha lausa uue teema, vaatasin Lendab_Kõrgel oli seestumise teemaga mingi pealkirja teinud, lugeda veel ei jõudnud. Ehk jõuan pärast.

Selles variandis, et "laul tuleb" võib neidki liigitada kaheks.
1) Konkreetse rännaku laul. Millegi saavutamisel abiks.
2) Üldisem, pikaajalisema kasutusega laul. Näiteks mõnel pool ¹amanistlikus traditsioonis ühenduse saamiseks oma vaimuga.

Üks variant veel, lauludega, kus neid kasutada saaks, oleks näiteks enesesisendus. Juurdunud alateadvuse mudelite lõhkumine, ning uute ehitamine. Seda viimast meetodit olen ise tulemuslikult kasutanud kui nö. vaatlemine kopa ette viskas.

On avalikke laule, ja isiklikke laule. Avalikke laule võib esitleda kõigile. Isiklik laul on midagi, mida teistele ei näidata, tutvustata. Midagi sellist, mida teised ei mõistaks. See on igaühe isiklik kogemus.

Kunagi, ühest looduseskäigust on meeles kui üks inimene laulis "talle tulnud" just selleks, hetkeks mõeldud laulu. Need on elamused, mida ei ole võimalik kirjeldada, ega ala- ega ülehinnata.

Inimese isiklik kogemus millegi/kellegi suhtes.

Millised vaated on teil laulule, ja kas ka ise kasutate?

PS! Laul, on samuti olenev inimese aspektidest. Näiteks mõni tajub väga hästi, aga ei näe sittagi. Ja mõni jälle vastupidi. Lauludega on samamoodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kuuliblikas



Liitunud: 28 Nov 2005
Postitusi: 2
Asukoht: teisel pool

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

njah laulud on jah abiks ¹amaanidele oma teekonnal vaimudemaailma, mille jaoks nad laulavad laulu mis peaks neid aitama teisele poole ja seal olles
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

pole teab mis laulumees olnud, aga eesmärgi hoidmisel aitab küll.
kui nn kurgulaul ja joigumine/soigumine ka lauluks klassifitseerida, aitab keskenduda ka konkreetsele tasandile, millega ontakti otsitakse. samuti olen tähele pannud, et paljudel kollidel ja haiguse vaimudel on nende jaoks ebameeldivad sagedused, mis nad tapavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiro
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

hakkadki surema, või muutus sul kookon nüüd tugevamaks?




Neutral
Rolling Eyes Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jonna
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Mai 2005
Postitusi: 158
Asukoht: liikuv,et mitte "takerduda"

PostitusPostitatud: Esm Dets 12, 2005 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ühe hea inimese, hea tahte tõttu, olen kogenud ühte soigu, mis on teindu sõna otseses mõttes imesid. Kui mina ise tean, mida mõeld aja mida teha, siis see on toonud hea tunde ja tervise tegasi ka neil, kelle ma seda lihtsalt kuulama panin~.
Usun selle võimesse ja võimsusse. Lihtsam on minna sellest reaalsusest ja lihtsam on jälle tagasi tulla,selle soigu saatel. Rolling Eyes
_________________
Ma mõtlen ,et ma mõtlen ,mõtlen...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hiieherilane
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 21 Märts 2006
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Apr 16, 2006 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

oma jupp aega olen ma tahtnud leida mõnda ¹amaanilaulu näidist aga pole seni sobivat kohta leidnud. Igatahes kui kellelgi on kusagil ehtsat ¹amaanijoigu siis oleksin väga tänulik kui see keegi seda minuga jagaks... Wink
_________________
Poolvärdjalik hüpotees:Kes oma järglastele halba ei taha, see ärgu sünnitagu neid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
supernatural
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 26 Okt 2006
Postitusi: 13
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 6:21 pm    Teema: tööstuslik reostus: õhu laul Vasta viitega

''Me kõnelesime ka õhuga, seekord läksin ma üles oma Väepaika Tuulte Tantsuplatsil. Tantsisin seal veidi ja minu tantsides laulis mulle õhk: Õhul olete te mürgitanud oma autodega,oma suitsuga,oma tehastega. Ja jälle pöördub spiraal. Mürgine õhk ja mürgine vesi tapavad puid metsas. Mürgitate õhu, mürgitate oma lapsed, kahjustate omaenda tõu tulevikku. Tantsi lõpmatus spiraalis. Tantsi Õhku,Maad ja Vett, tantsuga võid meile lootust anda. Tantsi puude ja lindude, putukate kombel, tantsi lillede ja tuulte, tantsi vaimude kombel. Tantsi meile nagu tuli spiraalis. Nii, nagu me nimetame sind Vaimudega Vestlejaks, nii nimetame sind Võrgustiku tervistajaks. Tantsides lõpmatus Võrgustikus, parandad sa maailma haigeid osi.
_________________
Healing may not be so much about getting better, as about letting go of everything that isn’t you – all the expectations, all of the beliefs – and becoming who you are.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 11:32 am    Teema: Vasta viitega

see aitab nendel oma maailmaga kokku puutuda aga see on nagu mingisugune unelaul ...
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group