Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Väeallikas ja muster. Maailma (egregori) loomine.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2005 4:51 pm    Teema: Väeallikas ja muster. Maailma (egregori) loomine. Vasta viitega

Väeallikas ja mustri allikad asuvad inimese sees südame kohapeal. Seda võib ka nimetada südame keskuseks. Ta ei ole T¹akra. T¹akrad on kanalid. Keskused on inimese sees. Selle keskuse kaudu on inimene ühendatud astraaltasandiga (4 reaalsus). Naiselik aspekt on väeallikas ja mehelik aspekt on muster.
MUSTER: On maailma kvaliteet, sisu. Tajume seda, kui saatusena. Iga egregor, kus me elame on olemas sisu, saatus. Mustrid jagunevad 8 erinevasse tasemesse. Iga mees saab luua oma tasemele vastavat mustrit. Mehe muster käivitub sellel hetkel, kui ta tahab luua oma maailma. Muster koosneb erinevatest aspektidest. Mustri mustad augud näitavad seda, et selle mehe sisemaailmas ei ole seda osa, mis on planeedi energeetikas. Neelduv spekter näitab seda, mida mees tarbib ja kiirgav spekter, mida ta jaotab, annab teistele. Kui muster saab naise väe taha, siis loob ta maailma. Seda tajume kultuurina, moraalina, kirjutamata seadustena jne.
Selleks, et mõista mustrit, vaatleme mustrite tasemeid.
A) Primka muster (Kohaneja, uustulnuk). Loob tarbijaliku kultuuri. Sellises maailmas elav inimene ainult tahab saada, ta ei vastuta millegi eest.
B) Külmaverelise muster (õpilane). Loob röövimise kultuuri. Selles maailmas olev inimene tahab olla teistest parim, ta peab iga hinna eest saama kõik hüved enda valdusesse.
C) Soojaverelise muster (meister). Paneb inimese tööle, hüvesid looma.
D) Haldja muster (liider). Õpetab kasutama ümbruse energeetikat, seadusi ja neid ära kasutama oma huvides.
E) Ingli muster (filosoof). Õpetab hooldama meie käsutuses olevat varandust.
F) Pooljumala muster (Ravitseja). Õpetab ennast muutma, täiustama
G) Süsteemika muster (Nõid). Moodustab meeskondasid. See annab võimaluse teha midagi üheskoos ära.
H) Valgusjumala muster (Kuningas). Teeb inimesest jumala, valitseja. Selline inimene on puhas andja. Tarbib ainult niipalju, kui ta keha vajab elamiseks.
VÄEALLIKAS: Igal naisel on sündides kaasas vägi. Vägi annab mustrile elu. Olgu siinjuures ära märgitud, et naise sisemine tase määrab ära allika suuruse. Naine on see, kes teeb valiku, milline muster saab tema allikast väge. Ühesõnaga otsustab, kes elab, kes mitte. Samas me peame teadma, et naise allikas koosneb 96 erinevast osast (96 valikut). Seega võib naine jaotada enda allika 96 erineva mustri vahel. Ja samas võib ta anda kogu oma väe ainult ühele mustrile.
Seega, selleks, et maailma luua (egregori) on vaja nii mees, kui ka naisaspekti. Mees otsib massi. Mida rohkem naisi teda fännab, seda suurema maailma ta loob. Naine otsib jälle kvaliteeti. Mida kvaliteetsem muster, seda mõnusam tal endal on.
Naine annab automaatselt oma väe sellele, keda ta peab paremaks.
Näited elust: kui naine toonitab, et naabrimees on parem, kui ta enda mees, siis ta idealiseerib naabrimeest ja ta annab automaatselt oma väe naabrimehele. Naabrimehel on nüüd vägi luua oma maailm. Naise oma mees jääb kuivale ja tal pole väge luua maailm, kus nad elaksid naisega õnnelikult. Seega naine annab kingib oma energia võõrale. Naabrimees loob nüüd hüvesid selle naise väega naabrinaisele.
Näide 2. Kui naine arvab, et välismaa mees on parem, kui oma rahvuse esindaja, siis ta annab oma energia ära muudele rahvustele. Ja kui selliseid naisi on üle kriitilise piiri, siis see rahvus sureb välja.
Kui naine arvab, et ühiskond (hetkel äriegregor) on parem, kui mehe majandusmõtlemine, siis läheb tema energia egregorile, ehk raisku. Ja mehel pole ressursse parandada majanduslikku olukorda.
Soovitus meestele: Ärge kunagi teenige, looge hüvesid naistele, kes peavad teid kehvemaks teistest.
Naistele hoiatus lõksust. Ärge võtke endasse mustrit, mis on teist madalam.
Näide: Naised armastavad võtta endasse primka mustrit. Miks nad seda teevad? Primka on tarbija. Nad loodavad, et võttes selle mustri endasse, siis saavad nad tarbida hüvesid. Tegelikkuses on nii: Kui naise tase on näiteks filosoof (ingel), siis loob tema vägi ümbrust. Nüüd kui ingelnaine võtab endasse primka mustri, siis ta loob automaatselt imeva ümbruse. Seega tegelikult hakatakse hoopis seda naist tarbima teiste (primkade) poolt.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2005 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kas maailm siis luuakse 4 -ndale reaalsusele (astraaltasandile) ja 6 -ndale reaalsusele (egregorite tasandile) korraga ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 6 Juun 2005
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2005 8:55 pm    Teema: Re: Väeallikas ja muster. Maailma (egregori) loomine. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Soovitus meestele: Ärge kunagi teenige, looge hüvesid naistele, kes peavad teid kehvemaks teistest.


mõnikord on ju vaja luua hüvesid naistele, kes peavad sind teistest kehvemaks, et muuta nende arvamust. on see siis halb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2005 2:45 am    Teema: Vasta viitega

Turkian kirjutas:
Kas maailm siis luuakse 4 -ndale reaalsusele (astraaltasandile) ja 6 -ndale reaalsusele (egregorite tasandile) korraga ?
Maailm luuakse 4-ndasse reaalsusesse. Õgija lõi egregori 6-ndase ja sidus sinna anorgaanilised. See on vale. Inimesi värvatakse selleks, et nendega toita anorgaanilisi. siis saab anorgaanilised panna enda jaoks tööle.

Kristlaste inglid on vangistatud anorgaanilised. Kristlaste Saatan on vabad anorgaanilised (need kes töötavad inimeste heaks.)
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2005 2:47 am    Teema: Re: Väeallikas ja muster. Maailma (egregori) loomine. Vasta viitega

tris kirjutas:
Tokroda kirjutas:

Soovitus meestele: Ärge kunagi teenige, looge hüvesid naistele, kes peavad teid kehvemaks teistest.


mõnikord on ju vaja luua hüvesid naistele, kes peavad sind teistest kehvemaks, et muuta nende arvamust. on see siis halb?
See ei ole halb. Aga sa kaotad lihtsalt oma potensiaali.

Loo hüved endale ja siis naine austab ka Sind. Kui lood talle, siis tõmbab sellega jehhat ja tahab sust vabaneda. Siis hakkab kujustama Sind värdjaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tris
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 6 Juun 2005
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2005 9:44 am    Teema: Vasta viitega

jah. tõsi ta on, paljud naised lihtsalt kasutavad oma huvides ära Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Reede Veeb 24, 2006 5:46 am    Teema: Re: Väeallikas ja muster. Maailma (egregori) loomine. Vasta viitega

A) Primka muster (Kohaneja, uustulnuk). Loob tarbijaliku kultuuri. Sellises maailmas elav inimene ainult tahab saada, ta ei vastuta millegi eest.

Bio-Keemiline lülituste ahel, põhifunktsioon on instinktidel ja emotsioonidel.


B) Külmaverelise muster (õpilane). Loob röövimise kultuuri. Selles maailmas olev inimene tahab olla teistest parim, ta peab iga hinna eest saama kõik hüved enda valdusesse.

Neuro-Keemiline ahel, põhifunkstiooniks on refleksid ehk siis hinge esmane esmane ja madalaim tasand. Vigastatud neuroloogilised ahelad moodustavad deemoneid.

C) Soojaverelise muster (meister). Paneb inimese tööle, hüvesid looma.

Neuro-Kalkulatoorne ahel, põhifunktsiooniks on kalkulatsioonid kuidastoimida effektiivsemalt ning õpetades seda ka teistele.

D) Haldja muster (liider). Õpetab kasutama ümbruse energeetikat, seadusi ja neid ära kasutama oma huvides.

Neuro-Kollektiivne ahel, (loob egregore) põhifunktsioonideks on neurovõrkude programmeerimine ning nende kasutamine.

E) Ingli muster (filosoof). Õpetab hooldama meie käsutuses olevat varandust.

Neuro-Observatiivne, põhivahendiks on olemasolevate resursside dokumenteerimine ning uute loomine.

F) Pooljumala muster (Ravitseja). Õpetab ennast muutma, täiustama

Bio-Kreatiivne ahel, põhifunktsiooniks on bioskeemide programmeerimine ja bioloogiliste andmebaaside kasutamine.

G) Süsteemika muster (Nõid). Moodustab meeskondasid. See annab võimaluse teha midagi üheskoos ära.

Sama mis D (seda tasandit eraldi ei ole)

H) Valgusjumala muster (Kuningas). Teeb inimesest jumala, valitseja. Selline inimene on puhas andja. Tarbib ainult niipalju, kui ta keha vajab elamiseks.

Nirvana , see peaks olema iseeneset G

ja H) peaks olema DEI ehk siis midagi immateriaalset puhast absoluutandvat ja absoluutloovat.

Igasühes meist on olemas kõik need ahelad kuid kuna esimesed ahelad on tekkinud miljoneid aastaid tagasi teised ahelad sadu tuhandeid kolmandad ahelad kümeidtuhandeida aastaid tagasi siis nad kipuvad domineerima meie elus, Üldiselt on nii, et edasi saab jõuda neid ahelaid arendades.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Veeb 24, 2006 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna absoluuti pole, siis kas see välistab loova?
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Juun 13, 2006 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Naisel on 96 valikut kuidas ta oma väge jagab aga kas meestel ka 96 erinevat mustrit on?
Kas muster on pidevalt muutuvuses või on muster üks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 14, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mustreid on 8 tüüpi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

A) Primka muster (Kohaneja, uustulnuk). Loob tarbijaliku kultuuri. Sellises maailmas elav inimene ainult tahab saada, ta ei vastuta millegi eest.
B) Külmaverelise muster (õpilane). Loob röövimise kultuuri. Selles maailmas olev inimene tahab olla teistest parim, ta peab iga hinna eest saama kõik hüved enda valdusesse.
C) Soojaverelise muster (meister). Paneb inimese tööle, hüvesid looma.
D) Haldja muster (liider). Õpetab kasutama ümbruse energeetikat, seadusi ja neid ära kasutama oma huvides.
E) Ingli muster (filosoof). Õpetab hooldama meie käsutuses olevat varandust.
F) Pooljumala muster (Ravitseja). Õpetab ennast muutma, täiustama
G) Süsteemika muster (Nõid). Moodustab meeskondasid. See annab võimaluse teha midagi üheskoos ära.
H) Valgusjumala muster (Kuningas). Teeb inimesest jumala, valitseja. Selline inimene on puhas andja. Tarbib ainult niipalju, kui ta keha vajab elamiseks.
I) ????

Ma usun, et siin on midagi puudu, sest mina siin end ei leia.

A) ei kuulu, miks, sest mõtlen teiste peale rohkem kui endale
B) ei kuulu, miks, sest ei ole võimu ihkav
C) ei kuulu, miks, sest ei ole manipulaator
D) üks minu külgedest nagu ristküliku külg, kuigi ei tea mitte muffigi energeetikast
E) ei kuulu, miks, sest ei saa aru mida mõeldakse varanduse all
F) üks minu külgedest nagu ristküliku külg, siiski see ei edene
G) ei kuulu, miks, sest olen täielik bullshit meeskonnas
H) ei kuulu, miks, sest ei ole tarvis inimesest valitseja teha inimene ongi juba valitseja.Liik Valgujumal kõlab kahtlaselt


Viimati muutis seda zeitgeist (Teis Jan 08, 2008 7:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chriseldis
Arengumaag


Liitunud: 31 Dets 2007
Postitusi: 102
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas ma saan teada, kes ma olen neist?
_________________
Life is a journey, not a destination.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

vaatad kes sa oled näiteks ingli muster kui õpetad vara üle hooldama siis kuulud sinna poole
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chriseldis
Arengumaag


Liitunud: 31 Dets 2007
Postitusi: 102
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on see probleem, et ma ei usalda iseend, ei taju sisetunnet, mis ütleb õigeid asju. Kuulen tihedamini väärisiksusi, kollikesi ja muud sodi.
Peaks ju sisetunde järgi määratlema end. Ma tean, kes ma tahaks olla, aga kas ma see ka olen...
_________________
Life is a journey, not a destination.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Chriseldis kirjutas:
Mul on see probleem, et ma ei usalda iseend, ei taju sisetunnet, mis ütleb õigeid asju. Kuulen tihedamini väärisiksusi, kollikesi ja muud sodi.
Peaks ju sisetunde järgi määratlema end. Ma tean, kes ma tahaks olla, aga kas ma see ka olen...


võitle nendega,mõtle et nad on väiksed nuhtlused keda tuleb tõrjuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chriseldis
Arengumaag


Liitunud: 31 Dets 2007
Postitusi: 102
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tean seda... Aga jah, mõnikord ei õnnestu. Mulle on raske tajuda sisetunnet kui mingi kolm-neli häält räägivad mingit jura mulle.
_________________
Life is a journey, not a destination.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Chriseldis kirjutas:
Ma tean seda... Aga jah, mõnikord ei õnnestu. Mulle on raske tajuda sisetunnet kui mingi kolm-neli häält räägivad mingit jura mulle.


hmm..... kohe kuuled selgelt hääli või ei kuule ja nagu keegi otsustab ning see otsus oleks nagu sinu enda poolt tehtud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chriseldis
Arengumaag


Liitunud: 31 Dets 2007
Postitusi: 102
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Jah Very Happy Ei ole skiso Very Happy
_________________
Life is a journey, not a destination.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zeitgeist
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Sept 2007
Postitusi: 159
Asukoht: Elva

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen päris uus ning ei tea paljut. nagu mida tähendab skiso, räägi ilma mõisteteta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ju siis Sind on tiritud parasiitide maailma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group