Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenäguse seletused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 35, 36, 37  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lyrix



Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Reede Juul 11, 2008 6:05 pm    Teema: Kahtlane Vasta viitega

Nägin unes,et lõikusin ennast...terve see aeg kui ma magasin ma lihtsalt lõikusin.
mida see tähendada võib?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2008 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Nägin, et kaks agrssiivset koera ründasid mu tuttavaid ja puresid neil käed veriseks? Evil or Very Mad


No tere tore... Paar päeva pärast seda mu sõber nägi unes, et üks hull koer tal käe otsas lohises, ja täna hammustas ka õepoja kätt mingi peni.
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sĂĽgaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Juul 17, 2008 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

Noh mina nägin unes, et mu õde ja ema said jälle hakkama kohutava sigadusega. Andsin neile järjekordselt ikka täiega tappa.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja ĂĽles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juul 18, 2008 1:19 am    Teema: Vasta viitega

koerad on pugejad.
koerahammustus - pugeja keerab (tagaselja) sitta.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
The Green Knight
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda The Green Knight (Kolm Sept 02, 2009 10:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
UnRespected
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

Möödunud öösel oli nii, et olin just suutnud uinuda(hiljem kella vaadates olin maganud nii 15 minutit umbes), ja nägin sellist asja- kõik toimus minu kodus, mu magamistoa juures. Oli nagu iga teine õhtu, vanemad ja vend magasid, mina üksi poole ööni üleval, ja tulin veel alt oma tuppa. Meil on trepi juures selline avatud lilletuba, kust edasi on vanemate tuba, ukseta. Ja ma miskipärast kardan alati seda kohta. Ja siis järsku nägin (unes siis), et tulin sealt mööda, ja miski tundmatu jõud nagu ründas mind. Ma tahtsin karjuda, rääkida, aga ei suutnud, nagu tumm oleks. Tahtsin joosta, ei suutnud tõusta, miski surus alla. Siis ma roomasin vanemate toa poole, haarasin küüntega seal lilletoas seinast, üritasin edasi roomata. Vahepeal oli selline abitu tunne, ei liikunud enam edasi, olin seinanajal, näoga seinapoole, põlvili, ei liigutanud, siis hakkasin edasi roomama. Miski nagu hakkas kägistama, olin seal põrandal pikali, selja peal, rabelesin, tundsin jälle niinii selgelt seda tumma tunnet, tahtsin jälle karjuda. Trampisin jalgadega, et vanemaid appi saada. Lõpuks, kui nende voodi ette jõudsin, tuled põlesid, nad olid voodis, ja lugesid lehte. Kuid ajalehe näo eest ära tõstsid, olid nende näod moondunud, vms. Nad olid kõike kuulnud, kuid mitte reageerinud. Nii selgelt on meeles see hirm, mis valitses. Varem reaalselt pole sellist asja juhtunud muidugi, aga see hirm oli nii tuttav. Nagu pidevalt tunneks seda. Samas, midagi sarnast ma alati selle toa juures(ja kogu majas) tunnen. Lõpuks ärkasin, külm higi näol, värisesin.

Mida see kõik võis tähendada?
_________________
You're such an inspiration for the ways that I will never, ever choose to be.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Juul 29, 2008 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

The Green Knight kirjutas:
kas keegi oskab seletada kahte asja mida nägin erinevates unenägudes.
esiteks mida võiks tähendada unes seksimine?

teiseks- mul oli unes terve kurgulagi hambaid täis, hakkasin neid nagu ärakraapima ja jätsin ainult välise kaare alles?


hammas - tahe.
liiga palju hambaid vales kohas - võõrtahted.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Juul 29, 2008 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nägin sellist und, et vaatasin aknast välja ja nägin, et veoauto on akna ees. Siis hakkasin mõtlema, et midagi siin ei klapi, sest ei ela esimesel korrusel ja see ei saa lihtsalt võimalik olla. Siis mõtlesin, et kui pole võimalik siis on järelikult unenägu ja tegin akna lahti. Akna taga oli tuhandeid, miljoneid autosid. Maja ja autode vahel oli kuristik mis ulatus lõpmatusse. Siis sattusin paanikasse ja ärkasin. See vaade oli nagu mingi inimeste + majade ja masinate vastasseis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Juul 29, 2008 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
hammas - tahe.
liiga palju hambaid vales kohas - võõrtahted.
Üks öö nägin unes, et keegi tegelane lükkas mingi kaika minu hammbasse ja hammas hakkas valutama. Ja siis ta teatas, et ta on ristirüütel ....

Õnneks kadus hamba valu kiirelt ära ja sain uuesti magama jääda
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
UnRespected
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Dets 2007
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 29, 2008 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

UnRespected kirjutas:
Möödunud öösel oli nii, et olin just suutnud uinuda(hiljem kella vaadates olin maganud nii 15 minutit umbes), ja nägin sellist asja- kõik toimus minu kodus, mu magamistoa juures. Oli nagu iga teine õhtu, vanemad ja vend magasid, mina üksi poole ööni üleval, ja tulin veel alt oma tuppa. Meil on trepi juures selline avatud lilletuba, kust edasi on vanemate tuba, ukseta. Ja ma miskipärast kardan alati seda kohta. Ja siis järsku nägin (unes siis), et tulin sealt mööda, ja miski tundmatu jõud nagu ründas mind. Ma tahtsin karjuda, rääkida, aga ei suutnud, nagu tumm oleks. Tahtsin joosta, ei suutnud tõusta, miski surus alla. Siis ma roomasin vanemate toa poole, haarasin küüntega seal lilletoas seinast, üritasin edasi roomata. Vahepeal oli selline abitu tunne, ei liikunud enam edasi, olin seinanajal, näoga seinapoole, põlvili, ei liigutanud, siis hakkasin edasi roomama. Miski nagu hakkas kägistama, olin seal põrandal pikali, selja peal, rabelesin, tundsin jälle niinii selgelt seda tumma tunnet, tahtsin jälle karjuda. Trampisin jalgadega, et vanemaid appi saada. Lõpuks, kui nende voodi ette jõudsin, tuled põlesid, nad olid voodis, ja lugesid lehte. Kuid ajalehe näo eest ära tõstsid, olid nende näod moondunud, vms. Nad olid kõike kuulnud, kuid mitte reageerinud. Nii selgelt on meeles see hirm, mis valitses. Varem reaalselt pole sellist asja juhtunud muidugi, aga see hirm oli nii tuttav. Nagu pidevalt tunneks seda. Samas, midagi sarnast ma alati selle toa juures(ja kogu majas) tunnen. Lõpuks ärkasin, külm higi näol, värisesin.

Mida see kõik võis tähendada?


Ei oska keegi miskit arvata?
_________________
You're such an inspiration for the ways that I will never, ever choose to be.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Järgnev ei ole uni, kuid ma ei saa pihta kuhu ma satusin. Olin voodis ja mõtlesin tänasele tööpäevale. Järsku nägin, et üks paarikene kepib. Seisin sellises kohas, et kui naise pea oleks olnud põhjas siis minu asukoht oleks olnud kagus. Naisel oli seljas mingi sinine öösärk. Mees oli sirge seljaga ja põlvitas. Naine oli selili. Parem jalg oli sirge ja vasakut hoidis mees üleval. Mina mõtlesin ...
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mina mõtlesin oma mõteid edasi, kuid pikapeale hakkas ära tüütama see mis ma nägin. Pealegi paarikese tegevus oli nii tujutu nagu oleks nad täitnud ainult mingit kohustust. Aga siiski nad ei kadunud ära. Tundsin, et ma tunnen seda naist, kuid kui tahtsin lähemale minna ja täpsemalt uurita kellega tegu on kuid ei saanud. Mees oli täiesti võõra energiaga. Alles siis kadusid ära kui suitsetama läksin
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma nägin sellist und, et vaatasin aknast välja ja nägin, et veoauto on akna ees. Siis hakkasin mõtlema, et midagi siin ei klapi, sest ei ela esimesel korrusel ja see ei saa lihtsalt võimalik olla. Siis mõtlesin, et kui pole võimalik siis on järelikult unenägu ja tegin akna lahti. Akna taga oli tuhandeid, miljoneid autosid. Maja ja autode vahel oli kuristik mis ulatus lõpmatusse. Siis sattusin paanikasse ja ärkasin. See vaade oli nagu mingi inimeste + majade ja masinate vastasseis



Tead akk mul on kahtlane tunne, et kõik su uned mis siia kirja paned on seotud vaimumaailma foorumiga...näiteks mina küll midagi unes ei näe...unenägu tähendab alati, et kas midagi on sinu elus hästi või halvasti...seega tee omad järeldused...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ma on märganud seda, et sa siin käid ringi ja ütled, kes on õige, kes on vale. Loobid oma arvamust siia ja sinna ja usud siiralt et sellega arvestatakse. Nagu pedagoog koolis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma on märganud seda, et sa siin käid ringi ja ütled, kes on õige, kes on vale. Loobid oma arvamust siia ja sinna ja usud siiralt et sellega arvestatakse. Nagu pedagoog koolis


Oled endast ikka heal arvamusel küll...isegi nii heal, et minu kirja ka ei suvatse oma postkastis läbi lugeda...mis puutub minu arvamusse..., siis ma tean, et ei arvestata aga ma pakun inimestele vähemalt valiku võimalusi...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

tore on , ma pakun ka endale valikuvõimalust mitte vastata su kirjadele
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Lase käia, sest mul ausalt öeldes jumala pohh, et sõltud teiste arvamustest...Roosi on halb Roosi on paha .tõtõrõtõr Laughing Laughing Laughing Wink
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tahtsin veel lisada, et sinusugused on nõrgad...ma juba kujutan ette kuidas sa tahaksid mulle virutada...
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

õieti arvasid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen võtnud kasutusele selle foorumi mõisted, teooriad ja ma näen juba õigeid unenägusid. Aga see ei meeldi mõningatele tegelastele, nagu näiteks Roosi kes pommitab mind kirjadega millele ma ei ole vastanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 35, 36, 37  Järgmine
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 37

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group