Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Amuletid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:

Kuule sina raibe, tuled oma laiba programmidega siia... sellise asja tunne ma kohe ära....


Vauuuuu ! Milline hirrrrrrmmmm !!!!!!!
Ă„ra karda !
Maailm on küll tõepoolest palju-palju-palju suurem ja keerulisem kui Toki loodud mull (pean tunnistama, et piisavalt keeruline, et sinna eksida), milles sa elad agaaaa .... nii hullult toda välisemat elu kah karta tarvis ei ole. Wink

... ja kivid ?
Kivides ning enamuses ASJADEST elavad elementaalid.
Nad on lihtsad, vahvad ja tublid !
VĂ„GA kergesti programmeeritavad ja juhitavad.
... ja loomulikult on kena nendesse tähelepanelikult-hoolitsevalt suhtuda, sest siis on nad hoolsad ning agarad etteseatud programmi järgi talitama. Cool
... ja miks mitte neid kasutada ?
Selleks nad ju olemas on !!! Laughing
(ei pea ju ometi sõrmedega toitu suhu toppima, kui nuga-kahvel käepärast)
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2008 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

ei ole selleks olemas!
need on meie arengu taseme kõige madalam etapp.
nad õpivad arenema.
kui sa neid ära kasutada ei taha ja hoopis toidad, siis avastad ühel hetkel, et kogu su elamine on täis elementaale, kes end seal hästi tunnevad ja püüavad su asjade eest hoolitseda vastutasuks selle energiapisku eest, mis sa neile läbitöötamiseks annad.
ja tead kui hästi asjad säilivad ja töötavad: riided ja jalanõud lihtsalt ei lagune kasutamise tulemusel, kodutehnika töötab üle oma normide, mööbel säilitab oma omadused, jne.
aga loomulikult kaasnevad sellega sellised naljakad uitmõtted, et:
teed riidekapi uks lahti ja lampi tuleb: ...peaks nendega rohkem käima, neil on igav... Wink
astud kogemata keset tuba vedelevale sussile peale ja lampi käib peast läbi: .. ega tal valus polnud... Embarassed jne.
see lihtsalt näitab, et oled tasemel, sinu juures tahetakse olla.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 10:59 am    Teema: Vasta viitega

nädsasiis kui sarnaselt me mõtleme Smile
Nii ongi !
Putukad, ämblikud ja konnad võivad ju mõnele vastikud tunduda, kuid ega neid sellepärast nii paaniliselt karta maksa. Eks neilgi on oma roll looduses olemas.
Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.
Samamoodi lugu elementaalidega.
Pisikese tähelepanu eest tarnivad sulle piiramatul hulgal infot ja energiat.
Loovad kanaleid huvitavatesse/vajalikesse kohtadesse.
Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.
Oska ainult ohjata. Smile
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 11:25 am    Teema: Vasta viitega

Algiz kirjutas:
naine kirjutas:

Kuule sina raibe, tuled oma laiba programmidega siia... sellise asja tunne ma kohe ära....


Vauuuuu ! Milline hirrrrrrmmmm !!!!!!!
Ă„ra karda !
Maailm on küll tõepoolest palju-palju-palju suurem ja keerulisem kui Toki loodud mull (pean tunnistama, et piisavalt keeruline, et sinna eksida), milles sa elad agaaaa .... nii hullult toda välisemat elu kah karta tarvis ei ole. Wink

... ja kivid ?
Kivides ning enamuses ASJADEST elavad elementaalid.
Nad on lihtsad, vahvad ja tublid !
VĂ„GA kergesti programmeeritavad ja juhitavad.
... ja loomulikult on kena nendesse tähelepanelikult-hoolitsevalt suhtuda, sest siis on nad hoolsad ning agarad etteseatud programmi järgi talitama. Cool
... ja miks mitte neid kasutada ?
Selleks nad ju olemas on !!! Laughing
(ei pea ju ometi sõrmedega toitu suhu toppima, kui nuga-kahvel käepärast)


Eks sa kasuta siis, aga mind ajab imestama, mis üks inimene peab midagi kasutama kellegi pisikese abi paluma, ja siis neid oma energiaga toitma.... jah, pisikesed elemendid, pisikesed abivahendid, pisikesed energia osakesed või mis iganes me neid nimetama... pisikesed kivi vaimud. Inimene on suur ja tugev, inimesel pole abi vaja. Sinu jutu järgi on kivikesed vältimatud abivahendid igale isikule, mõni lammas korjab kohe sellised ideed siit ülesse.

See energia, mis sa kulutad neile, peaksid sa kasutama enese arenguks. Ma ei sa aru, kas sa ise ei oska selliste kergeta asjadega siis hakkama saada. Jah, sellised 2armsad pisikesed asjad2 loovad sulel kanaleid sinna, kuhu sa ei oska lootagi, pärast aga nutad et asjad katki ja mees läinud..

Kas sa lased sellistel elementaaridel oma keha ka hooldada, appikene ? Ega sa juhusllikult tihti haige pole Laughing

Näiteks, kui ma looks sinu kivigega kanali (jube kerge, ju sa seda tunned ka) ja annan neile k2su, sest olen kõrgem, sind enda jaoks tööle panna. Kui mina seda ei tee, on seda keegi juba teinud, sest sinu kivid ise ei mõtle ja neil peremehi pole, v.a emake ma, aga kui sa nad enda jaoks t88le rakendada ja neid kasutad, ei saa nad enam maaemaga kontakti ja ei arene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 11:41 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:

Näiteks, kui ma looks sinu kivigega kanali (jube kerge, ju sa seda tunned ka) ja annan neile k2su, sest olen kõrgem, sind enda jaoks tööle panna. Kui mina seda ei tee, on seda keegi juba teinud, sest sinu kivid ise ei mõtle ja neil peremehi pole, v.a emake ma, aga kui sa nad enda jaoks t88le rakendada ja neid kasutad, ei saa nad enam maaemaga kontakti ja ei arene.


Sa bravuuritsed ikka liialt palju.
See on hirmust.
Hirmust välise ja tundmatu ees.
Katsu iseendaga (oma labiilsusega) kuidagi hakkama saada.
Vajad tuge ????
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Sa justkui kĂĽsisd seda endalt,
sellepärast üritad sa järjepidevalt oma programme siia installida, kuna
Sinu koll on nüüd hirmul, näed just seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Sa justkui kĂĽsisd seda endalt.


Laughing Laughing Laughing
Ei-ei-ei-ei....
KĂĽsisin ikka sinult, lugupeetud NAINE !!!
Oled mulle silma jäänud kui selle foorumi üks labiilseim esineja.
Sinu sõnavõtud meenutavad mulle kangesti tibatillukese toy-terjeri meeletut klähvimist peremeha jalgade vahelt, endal kintsukesed hirmust ja erutusest värisemas.
On see sul mingisugune territooriumi kaitsmise refleks või osake hierarhilisest olelusvõitlusest ? Wink
Minu arusaamade kohaselt tähistab selline tatipritsimine tavaliselt sisemist ebakindlust ja hirmu. Seepärast sulle abi pakkusingi. Smile
Soovin sulle edu õppimise raskel rajal !!! Smile
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Algiz kirjutas:
Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.

Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.


kaks lauset su postist, mis mind tagumistele jalgadele ajasid:
mis on armastus sinu jaoks?
ja kas sa tead, mis juhtub, kui elementaal hakkab hooldama endast kõrgemat - taime, looma või inimest (asjad on sama tase ja neid hooldada on õige)?

_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Algiz kirjutas:
Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.

Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.


kaks lauset su postist, mis mind tagumistele jalgadele ajasid:
mis on armastus sinu jaoks?
ja kas sa tead, mis juhtub, kui elementaal hakkab hooldama endast kõrgemat - taime, looma või inimest (asjad on sama tase ja neid hooldada on õige)?


Mmmnnjahhh ! (lugemine on ikka ĂĽks pagana keeruline teadus kĂĽll) Wink

Minu jutud ja mõtted jooksevad läbi KÕIGI järjestikuste avalduste.
Et neid kokku lugeda, tuleb nad järjest koos teiste autorite repliikidega ikka ja jälle üle vaadata, sest (tõepoolest mul selline viga on) ma küll otseselt ei viita oma varasemale jutuosadele, kuid tuginen ja jätkan neid.
Vabandust, vabandust !
Püüan nüüd need kaks lauset lahti "tõlkida" Smile

1. Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.
Need on olevused, kes ilmselgelt meie hoolt/abi vajavad ja kes vastavad meile oma armastuse energiaga. Seda me neilt ju ootamegi !?! Me õpetame neile oma kogemusi ja ÕPIME neilt (nende reaktsioonidelt) nende maailmanägemist.
NB! Tegelikult on absoluutselt igalt olendilt midagi Ă•PPIDA! (sic!)
... ja IGA olendiga (ka endast aste-kaks-kolm ülemaga) on võimalik manipuleerida. (ärme nüüd hakkame uilutama tegevuse VÕIMALIKEST OHTUDEST ! Eks ?!? )

2. Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.
Just-just ! Täpselt SEDA nad mul teevadki ! Igaüks TÄPSELT ETTEANTUD PROGRAMMI JÄRGI !!!
Kuigi jah, kogu jutu kontektist tingituna tuleb antud lauses lugeda : hooldama = teenindama.
Sa ju ei pahanda juuksuri peale, kes sinu soengut sätib, et ta sind VALITSEMA kipub ? Ei !
Sa ei karda bussijuhti, kes sinu elu ja eksistentsi eest hoolitseb kogu reisi vältel ? Ei !
... ja TÄPSELT samamoodi suhtun ma elementaalidesse - tähelepanelikult, heatahtlikult, hoolitsevalt, sest siis on nad RAHUL, et saavad olla minu läheduses ja teha asju minu heaks ning koos minuga. Smile
... ja mina ei kisu neid nende normaalsest olemisest välja ja ei piira nende arenemist.
... ja nemad hoolitsevad, et mu keha kenasti funktsioneeriks ja et ma end selle sees mõnusalt tunda võiksin. Smile
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
arnevunk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Nov 2008
Postitusi: 111

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Algiz kirjutas:
haldjanool kirjutas:
Algiz kirjutas:
Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.

Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.


kaks lauset su postist, mis mind tagumistele jalgadele ajasid:
mis on armastus sinu jaoks?
ja kas sa tead, mis juhtub, kui elementaal hakkab hooldama endast kõrgemat - taime, looma või inimest (asjad on sama tase ja neid hooldada on õige)?


Mmmnnjahhh ! (lugemine on ikka ĂĽks pagana keeruline teadus kĂĽll) Wink

Minu jutud ja mõtted jooksevad läbi KÕIGI järjestikuste avalduste.
Et neid kokku lugeda, tuleb nad järjest koos teiste autorite repliikidega ikka ja jälle üle vaadata, sest (tõepoolest mul selline viga on) ma küll otseselt ei viita oma varasemale jutuosadele, kuid tuginen ja jätkan neid.
Vabandust, vabandust !
Püüan nüüd need kaks lauset lahti "tõlkida" Smile

1. Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.
Need on olevused, kes ilmselgelt meie hoolt/abi vajavad ja kes vastavad meile oma armastuse energiaga. Seda me neilt ju ootamegi !?! Me õpetame neile oma kogemusi ja ÕPIME neilt (nende reaktsioonidelt) nende maailmanägemist.
NB! Tegelikult on absoluutselt igalt olendilt midagi Ă•PPIDA! (sic!)
... ja IGA olendiga (ka endast aste-kaks-kolm ülemaga) on võimalik manipuleerida. (ärme nüüd hakkame uilutama tegevuse VÕIMALIKEST OHTUDEST ! Eks ?!? )

2. Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.
Just-just ! Täpselt SEDA nad mul teevadki ! Igaüks TÄPSELT ETTEANTUD PROGRAMMI JÄRGI !!!
Kuigi jah, kogu jutu kontektist tingituna tuleb antud lauses lugeda : hooldama = teenindama.
Sa ju ei pahanda juuksuri peale, kes sinu soengut sätib, et ta sind VALITSEMA kipub ? Ei !
Sa ei karda bussijuhti, kes sinu elu ja eksistentsi eest hoolitseb kogu reisi vältel ? Ei !
... ja TÄPSELT samamoodi suhtun ma elementaalidesse - tähelepanelikult, heatahtlikult, hoolitsevalt, sest siis on nad RAHUL, et saavad olla minu läheduses ja teha asju minu heaks ning koos minuga. Smile
... ja mina ei kisu neid nende normaalsest olemisest välja ja ei piira nende arenemist. Smile
[color=black]Nii et sinu jaoks on kivid juuksurid [color=black]ja bussijuhid[/color] Laughing
_________________
http://pendlikool.forumotion.com/


Viimati muutis seda arnevunk (Esm Dets 15, 2008 3:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
arnevunk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Nov 2008
Postitusi: 111

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Kuulge, kuidas omale teha amuletti mis sulle sobib Question
_________________
http://pendlikool.forumotion.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Lihtsaim viis:
1. Kõigepealt mõtled välja ülesande, et mida too amulett üldse sinu jaoks tähendab, ja mida sa temalt ootad (milliseid omadusi/oskusi).
2. lähed poodi (kus kivasid ja muud träna müüakse)
3. vaatad ringi ja võtad ASJU pihku mõeldes p.1 teemal.
4. see, mis peos soe tundub ja mis pihku haakub (et ei taha enam käest panna), see on ka valmis sinuga koos tööle hakkama
5. ostad tolle ASJA
6. hoiad teda pihus ja MĂ•TLED, et MIDA see ASI sinu heaks TEGEMA PEAKS.

Üsna suure tõenäosusega saad sellega hakkama !

Kui sa mõne aja jooksul siiski märkad, et see ASI sind ükskõikseks jätab või kaduma kipub, siis sinu programm tööle ei hakanud. (või ei olnud sul SEDA programmi tegelikult tarvis) Smile

Kui sa märkad, et see ASI sulle lausa EI MEELDI ja sa EI TAHA teda (tüütu, sobimatu, inetu, jne), siis oli see SINU poolt VALE VALIK !!! Smile

NB! Kivade puhul peaks siiski enne pisut teadma, et misukest sorti kiva mida suudab. Muidu annad talle sobimatu ĂĽlesande.
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Algiz kirjutas:


1. Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.
Need on olevused, kes ilmselgelt meie hoolt/abi vajavad ja kes vastavad meile oma armastuse energiaga. Seda me neilt ju ootamegi !?! Me õpetame neile oma kogemusi ja ÕPIME neilt (nende reaktsioonidelt) nende maailmanägemist.
NB! Tegelikult on absoluutselt igalt olendilt midagi Ă•PPIDA! (sic!)
... ja IGA olendiga (ka endast aste-kaks-kolm ülemaga) on võimalik manipuleerida. (ärme nüüd hakkame uilutama tegevuse VÕIMALIKEST OHTUDEST ! Eks ?!? )


Defineeri mõiste "armastus". Su jutt selles postis ei ütle mulle midagi, ma ei suuda siin seoseid luua. Äkki armastust polegi, vaid kogu maailmavärk toimibki vastastikusel andmisel ja tarbimisel? Mida muidugi taas armastuseks nimetatakse... Okei, me õpime teistelt. Aga kas see on armastus? Pigem tavaline energiavahetus, kuna teadmiste eest tahavad teadmiste andjad ju midagi ka vastu saada.

Algiz kirjutas:

2. Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.
Just-just ! Täpselt SEDA nad mul teevadki ! Igaüks TÄPSELT ETTEANTUD PROGRAMMI JÄRGI !!!
Kuigi jah, kogu jutu kontektist tingituna tuleb antud lauses lugeda : hooldama = teenindama.
Sa ju ei pahanda juuksuri peale, kes sinu soengut sätib, et ta sind VALITSEMA kipub ? Ei !
Sa ei karda bussijuhti, kes sinu elu ja eksistentsi eest hoolitseb kogu reisi vältel ? Ei !
... ja TÄPSELT samamoodi suhtun ma elementaalidesse - tähelepanelikult, heatahtlikult, hoolitsevalt, sest siis on nad RAHUL, et saavad olla minu läheduses ja teha asju minu heaks ning koos minuga. Smile
... ja mina ei kisu neid nende normaalsest olemisest välja ja ei piira nende arenemist.
... ja nemad hoolitsevad, et mu keha kenasti funktsioneeriks ja et ma end selle sees mõnusalt tunda võiksin. Smile


Noh, su jutt kipub juba samasuguseks nagu need inglifännid (Doreen Virtue, Diana Cooper, Crystal Ra jt). Ehk siis sa propageerid enda elu andmist kellegi teise kätte. Okei, võib ju olla, et midagi läheb seeläbi kergemaks, aga kas samal ajal teise kandi pealt midagi sitemaks ei lähe, on iseküsimus.
Sa oled ikka jube laisk, ma arvan... Bussijuhtide näidet saame edasi arendada. Vaata, ma ei karda bussijuhte. Kuid Tartu linnas liigun ma juba üle 5 aasta jalgrattaga ning seda aastaringi. Kujuta vaid ette, mihuke vabadus - ma ei sõltu bussijuhtide graafikust (ehk siis nende programmist) ja ma ei pea neile maksma, kuna ma ei kasuta nende vahendeid linnas kulgemiseks. Sama on elementaalidega. Kui võimalik, saad ju alati asju oma jõududega teha. Juuksuri näitest nii palju, et juuksuri juurde sa lähed ja maksad talle selle eest, et ta kujundaks sulle sinu soovitud soengu. Sa maksad talle füüsilistes rahatähtedes, seega üsna usaldatav värk. Ma muide juuksuri juures ikka jälgin protsessi ja püüan omalt poolt juhiseid anda - ma nimelt ei aja taga mingeid moeharjaseid. Kui ma ei annaks juhiseid, siis oleksin ma tõesti juuksuri meelevallas ja on oht saada kahekordselt pügada - lisaks rahale võidakse mulle meela jutuga suruda pähe midagi sellist, mis küll salongis võib mulle isegi meeldida, kuid mis kodus peeglist vaadates ajab oksele:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Armastus on hoolimine.

Tervislikest eluviisidest rääkides ... oled tubli ! Kiidan !
Mina isiklikult armastan asju linna piires (võimalusel)jalgsi ajada aga ... näiteks Tartu-Tallinn otsasid sõidan ikka auto või bussiga jah. Smile

ISE teha on muidugi paljusid asju tore. Kahtlen ainult sügavalt, et kas sa näiteks lehma lüpsmise või elektrienergia genereerimisega hakkama saad ? Isegi kui saad,.... miks siis ikkagi suurema jao asju poest ostad ja noid pisipisikesi energiakvandikesi seinakontaktist otsid ? Veereta ISE sõrmevahel !!! Wink

RE-SĂś-MEEE !!!
On pagana palju asju, milles sa siin (jäme)materiaalsel tasandil teistest sõltud. Smile

Sinu jutust näen ühte asja ja see on ... U-SAL-DA-MA-TUS !!!
Usaldamatus ja enesekindlus on pöördkorrelatsioonis.
Mida kindlam sa endas oled, seda rohkemat sa VÕID teistele tegemiseks usaldada. Kui on piisavad juhtnöörid ja lojaalne tegija, siis ka tulemus on selline, mida ootad.
So easy ! Smile
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2008 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, see on õige, et paratamatult sõltume me millestki ja kellestki. Eriti need, kes pole oma maailma üles ehitanud. Jah, eks see vahel sellist ahistavat tunnet tekitab...

Kui endast laiskust veelgi välja lüüa ja ennast energeetiliselt korda teha suudaksin, saaksin ka lüpsmise ja elektritootmisega hakkama, milles küsimus. Siis juba võiksin osta talu või eramaja ning hakata ise endale näiteks taimset nodi kasvatama. Terasetootmine oma majapidamises, jah, läheb vist küll tõsiselt raskeks:)


Usaldamatus aga tuleneb asjaolust, et surelik ei ole alati suuteline lõpuni mõistma potensiaalse abipakkuja plaane... mis jätab alles võimaluse, et saadakse lihtsalt tünni. Seetõttu on usaldamatus normaalne nähtus. Räägi õige, kuidas kontrollida tegijate lojaalsust... ja kas on üldse olemas tegijat, kes suudab ilma abivajajaga rääkimata või siis abivajaja ebamäärastest vihjetest täpselt välja lugeda, millist abi konkreetselt vajatakse? Sest, jah, võib ka olla, et mõnel inimesel on abist sellised arusaamad, mis tegelikult tooksid talle vaid kahju. Vaata, seda kasutatakse palju ära, inglifännid ju kuulutavad, et "andke oma elud inglite kätte, nemad teavad teist rohkem, mida te vajate" Very Happy

Minu arvates võiks enesekindlus hõlmata pigem oskust võimalikult palju ise ära teha ja kui tõesti abi vajatakse, siis ka oskust võimalikult täpselt uurida abipakkujate tausta ning plaane.


Muide, seda sõltuvuse filosoofiat on ka üsna palju ära nussitud - reikigrupis on seda teemat nämmutatud julma kanti ja nende usk on see, et kõik sõltub kõigest kuni viimse pisidetailini lausa selleni, et eksisteerivat sõltuvus inimeste ja kusagil süvakosmoses toimuvate protsesside vahel. Siis millalgi ma küsisin, et kas ma võin olla süüdi ka selles, kui jääkaru kusagil jääväljadel peeru laseb. Vastatigi tõemeeli, et "jah"...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 2:12 am    Teema: Vasta viitega

ok, algizz on liigitatud.
ta peab kivi ja inimest ĂĽhel tasemel olevaks, st saab maailmast aru nagu parasiitputukas.
tegelikult on nii, et ta ei saa aru isegi sellest, mida ise kirjutab.

Tsiteerin::
Need on olevused, kes ilmselgelt meie hoolt/abi vajavad ja kes vastavad meile oma armastuse energiaga. Seda me neilt ju ootamegi !?! Me õpetame neile oma kogemusi ja ÕPIME neilt (nende reaktsioonidelt) nende maailmanägemist.

hoolimine ja õpetamine on juhtimiselemendid.
ja meil ei ole Ă•IGUST mitte midagi lastel ja loomadelt OODATA! - see on parasiitlik saamahimu, vajadus toituda.
armastus on endast erineva aktsepteerimine enda kõrval.
ja me ei saa õpetada KOGEMUSI.
me saame õpetada MAAILMANÄGEMUST, maailmapilti.
Tsiteerin::
. Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.
Just-just ! Täpselt SEDA nad mul teevadki ! Igaüks TÄPSELT ETTEANTUD PROGRAMMI JÄRGI !!!
Kuigi jah, kogu jutu kontektist tingituna tuleb antud lauses lugeda : hooldama = teenindama.

kui elementaal hakkab sinu keha hooldama/teenindama, siis on tulemuseks vähkkasvaja!
tal pole piisavalt taset, et nii keerulise asjaga hakkama saada.
sama kehtib ka loomade ja taimede puhul (tõsi, taimedel näeb see veidi teistsugune välja, aga tulem läheb samasse auku).
inimene võib hooldada, tal on sama põhitase.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 9:52 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
ok, algizz on liigitatud.
ta peab kivi ja inimest ĂĽhel tasemel olevaks, st saab maailmast aru nagu parasiitputukas.


Laughing Laughing Laughing
Lapsed istuvad liivakastis ja jagavad mingisuguseid käkikesi -
see on komm, see on kaka
see on komm, see on kaka
.......................................
cool !!!
Laughing Laughing Laughing
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 9:57 am    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Terasetootmine oma majapidamises, jah, läheb vist küll tõsiselt raskeks:)


Üksiku majapidamise jaoks jätkub eestimaal piisavalt soomaaki, millest terast toota.(amistühjasellest) Smile

Tsiteerin::
Usaldamatus aga tuleneb asjaolust, et surelik ei ole alati suuteline lõpuni mõistma potensiaalse abipakkuja plaane...


Igasugune tegevus on alati seotud energiakuluga. Siinkohal pead lihtsalt ISE tundma/mõistma, kui palju on sul ressursse SOOVITUD tulemuse saavutamiseks ja kui palju oled nõus lihtsalt tuulde viskama, kompenseerimaks soovitud ja reaalse tulemuse erinevusi.
Muidugi ... kui ressursse napib, siis on see tõsine probleem. Smile
Ă•PPIMISE(harjutamise) osa :
1. alustada võid empaatiast - proovi ennast tolle teise olukorda panna ja püüa tunda/ettte kujutada, et mida ja millisel eesmärgil sa teeksid ?. Kui hakkama saad, saad ka üsna adekvaatse seisukoha.
2. edasi võid proovida liidestuda tema väljadega. Inimese väljad annavad hetkeliselt sulle TEADMISE tema olemusest ja kavatsustest. Smile

Tsiteerin::
Minu arvates võiks enesekindlus hõlmata pigem oskust võimalikult palju ise ära teha ja kui tõesti abi vajatakse, siis ka oskust võimalikult täpselt uurida abipakkujate tausta ning plaane.


Siinkohal oled kenasti rajal ! Smile
Enesekindel VÕIB olla ja PEAB olema aga silmi ei tohi ka päris ainult omaenda naba imetlemiseks kinni panna. Laughing

Tsiteerin::
Muide, seda sõltuvuse filosoofiat on ka üsna palju ära nussitud - reikigrupis on seda teemat nämmutatud julma kanti ja nende usk on see, et kõik sõltub kõigest kuni viimse pisidetailini lausa selleni, et eksisteerivat sõltuvus inimeste ja kusagil süvakosmoses toimuvate protsesside vahel. Siis millalgi ma küsisin, et kas ma võin olla süüdi ka selles, kui jääkaru kusagil jääväljadel peeru laseb. Vastatigi tõemeeli, et "jah"...


Vastan, et ..... JAH ja EI !
Seosed ja sõltuvused nähtuste vahel ON olemas kuid nad ei ole kunagi 1:1 korrelatsioonis. ALATI on tegemist kompleksmõjudega ja ....
... sinu mõju jääkaru peeretamisele on >>0 (piiramatult lähenev nullile) Laughing

Tegelikult on üksainus lihtne(?!?!?!?) põhimõte, mida järgida tasub.
Iga sinu tegevus (ka mõte ja emotsioon) tekitab sinu ümber väljalise mõjulaine, mis väga-väga-väga kaugele võib ulatuda.
Seetõttu tasub ALATI (vähemalt proovida) ette kujutada, et MILLIST TULEMUST sa oma tegevusega taotled
ja mida sinu tegevus sekundaarsete(sageduskordsete) lainete plaanis kaasa tuua võib.

Panen sulle lugemiseks ĂĽhe muinasjutu ... (just for fun)

Muinasjutt NUPPUDEST.
Oli kena päikesepaisteline hommik ja Alice kepsutas aeda, uurima kastepisaraid avanevatel roosinuppudel. Kerge tuulepai, putukate vaikne sumin ja köögiaknast leviv värske saia lõhn tõotasid mõnusat päeva ja Alice vaatas tegusalt ringi, mõeldes, millest küll alustada .....
Eemal põõsaste vahel vilksatas midagi halli, tuttavat. Tõepoolest! See oli Märtsijänes, kellega Alice varemgi seigelnud. Nüüd keeras vastalanud päev lausa uue külje, tõotades hoopis põnevat. Ja tõsi ! Ilma pikema sissejuhatuseta teatas Märtsijänes, et uut urukäiku kaevates oli ta millelegi ääretult huvitavale sattunud. Ta oli leidnud imelise koopa, täis imepärast valgust ning salapäraseid sosinad.
Koos otsustasid nad asja lähemalt uurima minna ning sukeldusid lähimasse uruavasse. Nad kõndisid pikalt mööda kitsast ja käänulist käiku kuni Alice'i jalad juba väsima hakkasid. Lõpuks Märtsijänes peatus ja viipas ühe märkamatu ava poole. "Sinna !", ütles ta. Ja sealsamas nurga taga see oligi. Pisut sumbunud õhk, sume- hämar valgus ja vilkuvate tulukestega kaetud seinad. Keset ruumi seisis laud, mille keskel kiirgas punast valgust NUPP. Suur .... ümmargune ...... kutsuv ...... nii mõnusalt peopessa pugev. Alice astus laua juurde ja puudutas seda õrnalt sõrmeotsaga, ..... siis silitas käeseljaga. Nupp oli soe, sile, klaasine.
Mõni hetk aru pidanud, vajutas Alice tugevasti. Midagi ei hullu juhtunud ...... ! NUPP vastas ainult kerge plõksatusega. Tulukesed seintel alustasid peadpööritavat värvimängu ning kõlasid vaiksed sõnad :"Launch is complited"
Sõnad ise olid Alice'i jaoks võõrad ja tähenduseta ning HÄÄL, mis neid sosistas, kõlas otse tema kuklas.
SÕNAD ei olnudki tähtsad. Tähtis oli HÄÄL. Selle paitav tämber ja soojus, mida see kandis. See oli ingel, kes temaga rääkis. Ja see meeldis Alice'le.
Ta vajutas uuesti ja … kõik kordus samal viisil - plõksatus ....... värvimäng ....... ja tundmatuid sõnu sosistav HĂ„Ă„L.
Ikka ja jälle vajutas Alice NUPPU, et seda uuesti..... ja uuesti ...... ja uuuuuuuesti kogeda.
Ta vajus istuma tugitooli ning vajutas ennastunustavalt seda suurepärast NUPPU, joobudes värvidemängu rütmist seintel ja otse tema peas kajavast inglihäälest......

Kaugel. Paljude metsade, mägede ja merede taga, päris teises maailma otsas, rebenes taevas plahvatuses. Maapind lõhenes ning paiskus laiali. Õhk täitus tolmuga, mis kattis päikese. See kordus ikka ja uuesti, ....... külvates õudu ja surma ........ Ja raketid tulid........... vääramatu järjekindlusega.
No nii ! Kena mõtlemist !!! Smile
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
Algiz kirjutas:
Lemmikloomi ja lapsi me ju armastame ning hooldame.

Kaitsevad/hooldavad su asju ja keha.


kaks lauset su postist, mis mind tagumistele jalgadele ajasid:
mis on armastus sinu jaoks?
ja kas sa tead, mis juhtub, kui elementaal hakkab hooldama endast kõrgemat - taime, looma või inimest (asjad on sama tase ja neid hooldada on õige)?


Nool, ta ei saa aru...

aga mina ütlen, mis juhtub. Kui elementaarosake hakkab juhtima-hooldama inimsysteemi, siis on see vaid nii võimalik, kui see süsteem laskub samale tasemele. Madalam ei saa ju kõrgemat hooldada.
Aga arvatavasti hoopis hooldab teda mingi sĂĽsteem ja ma tahan teada mis sĂĽsteem see on.

Elementaarosakesed on sama vajalikud nagu aatomid ja muud pisi osad fĂĽĂĽsilisel tasandil. Mis saaks, kui anname enda keha hooldamise ĂĽhe aatomi juhtida Smile

algis, sa näed minus oma hirme, mind näha sa vaevalt suudad. Mina ei pea sinule aru andma, kuidas mina soovin ennast väljendada. Ma ei naerata VIISAKALT kunagi kui ei taha. Minu nina tunneb sellise asja kaugele ära...

Ma ei varja oma viha, viha on hea ja tugev emotsioon, mis on parim viis leida enda ümbert parasiite. Kõik kes räägivad, et viha peab taltsutama, tagasi hoidma, varjama on ise parasiidid, kes varjavad oma räpast tegevust ja kes tahavad "headele" (loe lollidele) sisse sõita. Minu viha on aastatega väga teravaks lihvitud, kui mind midagi vihastab, tean et sellele on suurepärane põhjus, ma isegi ei ürita seda tagasi hoida, kuna see tunne aitab hoida mu meeled puhtana, selged ja ma suudan teha õigeid otsuseid. Viha on tegelikult KAITSE ! Kui ma loobun kaitsest, loobun ma olla valitseja enda maailmas, seega ära ürita sisse sõitta uuesti. Ma olen võimeline yhel ajal tundma kõikke emotsioone ja ma suudan vajadusel liikuda igas sektoris, ja teha järeldusi kõiges.

Ja Ă„ra mitte loodagi, et kellegi lapsed peavad ka sind hooldama
Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Algiz kirjutas:
Lihtsaim viis:
1. Kõigepealt mõtled välja ülesande, et mida too amulett üldse sinu jaoks tähendab, ja mida sa temalt ootad (milliseid omadusi/oskusi).
2. lähed poodi (kus kivasid ja muud träna müüakse)
3. vaatad ringi ja võtad ASJU pihku mõeldes p.1 teemal.
4. see, mis peos soe tundub ja mis pihku haakub (et ei taha enam käest panna), see on ka valmis sinuga koos tööle hakkama
5. ostad tolle ASJA
6. hoiad teda pihus ja MĂ•TLED, et MIDA see ASI sinu heaks TEGEMA PEAKS.

Üsna suure tõenäosusega saad sellega hakkama !

Kui sa mõne aja jooksul siiski märkad, et see ASI sind ükskõikseks jätab või kaduma kipub, siis sinu programm tööle ei hakanud. (või ei olnud sul SEDA programmi tegelikult tarvis) Smile

Kui sa märkad, et see ASI sulle lausa EI MEELDI ja sa EI TAHA teda (tüütu, sobimatu, inetu, jne), siis oli see SINU poolt VALE VALIK !!! Smile

NB! Kivade puhul peaks siiski enne pisut teadma, et misukest sorti kiva mida suudab. Muidu annad talle sobimatu ĂĽlesande.






Twisted Evil

1 ja 6. Asjadelt ei oodata midagi, asjad ei lahenda inimese probleeme ! Programm nimega allu madalamale kes lahendab sinu probleeme
2-5. Mine jah poodi, pood on just selline kohake, mida on ühel inimesel vajal, kus on tema õnn ja lahendused probleemidele, kõik lahendused.
Programm nimega allu ärisysteemile kes lahendab sinu probleeme


Üsna tõonäoliselt saad poest hea hunniku sitta ja programme, kes panevad su elu paika. Elagu mõnusad saastaegregorid, mis lahendavad inimeste probleeme ja juhivad elusid. Raha eest saab kõikke !


Kui tunned ennast hiljem hästi, oled londi sappa saanud, mis lahendas küsimused aga pani piista hingejuppe ja muud kraami, oled sõltuv, lähed isegi uut amuletti otsima.

Kui ei tunne ennast hästi, siis oled veel rohkem suhu saanud, kõik on juba läinud, ja ehk on veel rohkem probleeme kaelas ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group