Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

SĂĽnnidiil
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 12:50 am    Teema: Vasta viitega

kati on vist sünnidiiliga mõistmisest ilma jäänd
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 12:55 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Kati kirjutas:
miks peaks sĂĽnnidiili katkestama? ehket kui on diil siis on see ju kahepoolne.

Kas sulle ei tundu imelik, et me peame oma kõige tugevamad osad loovutama, kui siia sünnime?
Diil sitapeadega, ühesõnaga.


Oitimmel - täna on jälle minu päev! Vähe sellest et haldjanool foorumisse kirjutas, siis on teised ka esinenud sobivalt...

Diil sitapeadega, mille sa ise sõlmisid. Kus su tugevad osad, mida sa taga nutad, seda sitapealisust märkamaks olid sel hetkel siis kui sa diili tegid?
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:40 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:

Kas sulle ei tundu imelik, et me peame oma kõige tugevamad osad loovutama, kui siia sünnime?
Diil sitapeadega, ühesõnaga.


vaesekesed Confused
kuidas te üldse siiani siis suutsite välja vedada?
vaevu-vaevu või? kuniks Toki silmad avas ja päästab?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:48 am    Teema: Vasta viitega

Sünnidiil tähendab seda:
On vaja kehastuda, et nullis mitte kärvata.
See on sund seis. loobutakse normaalsest elust, et elada kasvõi sitanegi elu.
Murjam, ole aus, kas Su elu on mõnus? Ei ta on väga närune.
Aga sünnidiilist vabanemine on Sinu mure ja minul isiklikult täitsa savi sellest. Mida rohkem sinusuguseid lolle, seda suurem sära minul Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 2:14 am    Teema: Vasta viitega

Sundseisu ei saa olla. See on üks selle maailma kehastuste lemmikkirjeldusi: on lihtsalt ebameeldivad vastused/valikud. Vat see oleks jah - sundseis. Seega jah, küllap jällegi on kah.

Sundseisuna võib võtta ka käesolevat: sitane elu ja mida mitte. Aga sen jälle üks selle maailma inimese kirjeldus. Ma pakun, et enne sünnidiili tegemist nö (mulle näib) ülalt alla vaadates (koos oma võimekate ja tähtsate osadega) näis see diil kökimöki olevat. Misjaoks muidu niipalju 'tarbijaid' on?

Vbla on 'sündijad' hammustanud suurema suutäie kui nad närida jaksavad?

Isiklikult näen ma nii, et sellesse maailma on sisse ostetud (ausa diiliga) osi, mis ei ole selle maailma kirjeldusena progred. 'Paaritumine' on lihtsalt tingimus ning selle võrra vbla ebameeldiv. Siinuuures: olgu märgitud, et oskan vaid selle maailma kirjeldusena väljendada paaritumist.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 2:25 am    Teema: Vasta viitega

Märkimata jäi, et paaritumise alla pidasin silmas paarituda siia ilma sisse progetud/iseloomulike osadega. Ehk kehaga. Ja näiteks emotsioonväljaga. jaaniiedasi. Saa siis jah nüüd iseendaga hakkama - rämedalt kole lugu vat.
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 8:05 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Diil sitapeadega


Tsiteerin::
need diilid tehakse eranditult suurte egregoridega - valge, tumeroheline, raudne ja sitaegregor.


oi. punased sitapead on kahesilma vahele jäänd
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 12:56 pm    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Kati kirjutas:
miks peaks sĂĽnnidiili katkestama? ehket kui on diil siis on see ju kahepoolne.

Kas sulle ei tundu imelik, et me peame oma kõige tugevamad osad loovutama, kui siia sünnime?
Diil sitapeadega, ühesõnaga.


kas sulle ei tundu imelik, et oma tugevamate osade "tagasisaamisele" ärgitaja sind lihtsalt niisama aitab?

noh ja teoretiseerides edasi, et isegi kui sa saad tagasi oma "tugevamad osad", siis mida sa nendega siin elus peale hakkad? jätad nõrgemad jälle unarusse? Cool
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sünnidiil tähendab seda:
On vaja kehastuda, et nullis mitte kärvata.
See on sund seis. loobutakse normaalsest elust, et elada kasvõi sitanegi elu.
Murjam, ole aus, kas Su elu on mõnus? Ei ta on väga närune.
Aga sünnidiilist vabanemine on Sinu mure ja minul isiklikult täitsa savi sellest. Mida rohkem sinusuguseid lolle, seda suurem sära minul Wink


arvestades inimlooma "sitast loomust" ei saa ta kunagi olla rahul sest kuskil on veel parem Cool ja kui keegi tuleb küsib, et kas sa oled õnnelik või rahul, siis esimesena kangastub see, mida veel pole ja selliseid ullikesi on lihtne püüda "KAS SUL ON HEA ELADA Question " - muidugi ei ole, mul ei ole autot, mul ei ole naist/meest, mul ei ole raha, mul ei ole personaalset võlurit, kes hangiks mulle selle, selle, selle ja selle ka Razz
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:12 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
oi. punased sitapead on kahesilma vahele jäänd
Punane on loodud meie, jumalike inimeste poolt. Teised egregorid on loodud vööraste, vallutajate poolt.

Aga nojahh, se ju sinu valik, keda teenida. Sina näiteks valisid võõrad, lootes nende toel pääseda võimu juurde.

Ma ütlen Sulle isalikud punased sõnad:
Vööra jõu pealt ei saa Sa kunagi valitsejaks, vaid muutud sõltuvaks marjonetiks.




Krissu.
Ma ei saanud Su tekstist sittagi aru. Mis Su taotlus oli?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sünnidiil tähendab seda:
On vaja kehastuda, et nullis mitte kärvata.
See on sund seis. loobutakse normaalsest elust, et elada kasvõi sitanegi elu.
Murjam, ole aus, kas Su elu on mõnus? Ei ta on väga närune.
Aga sünnidiilist vabanemine on Sinu mure ja minul isiklikult täitsa savi sellest. Mida rohkem sinusuguseid lolle, seda suurem sära minul Wink


Elamine pole muide sundseis Very Happy Mulle meeldis kunagine Kati tsitaat: "elan seepärast, et pole midagi targemat teha "

Ehkki ma mõtlesin alguses su nö küsimust ignoorida ( sest tuttav mulle, miks seda tegid ja mida taotled) siis nüüd leian, et annan hoopis sulle vastuse (kuigi sa tegelikult ei taha teada mu arvamust ja vastust Wink ) .

Jah, mu elu on mõnus ja tore ja huvitav Smile. Ei ole sugugi närune Laughing
Aegajalt me kõik kipume liialdama ja võimendame hea või halva tohhhhutuks emotsiooniks, kuid kui ignoorime emotsioonide möllu, siis seal taga on alati tunnustus - et elu on tegelikult väga põnev ja huvitav.

Seda ma aga kohe väga usun, et mida rohkem on neid, kes tõesti suudavad end uskuma panna, et nende elu on närune, seda rohkem on sinul nö tegevust ehk rakendust. Tõesti hakkad särama, sest saad lolle, keda siis hakata päästma sellest närusest elust! Saad pakkuda oma karku, sest nad usuvad, et nende elu ilma selle karguta pole midagi väärt, nemad ise pole midagi väärt, nad kohhhhhhe vääääääääga vajavad su õpetust, su päästmist Smile ja ennnäe, nende elu ongi kohe hea. Missiis et iga nurga peal näevad nüüd vaenlasi, kes seda ohustavad ja tahavad nende juppe ja hüvesid ja koguni elukesi nüüd korraga võtma tulla, sest olles enne tähtsusetu asjapulk, ei hoolinud ka vaenlased neist. Aga nüüd on neil ju võimed ja kuda see kõlaski: "kõige tugevamad osad " tagasi, seega nende tähtsus ja olulisus üüratu ja seda himustavad kohe kindlasti need, kes on ikka veel seal näruses elus, ilma Toki abita, ilma Toki toeta ja karguta Wink

Oled mõelnud, mis sinust siis saab, kui korraga polegi enam neid, kellele tundub, et nende elu on närune ja et vajavad sinu päästvat tuge? Kui korraga pole enam maailma, mida päästa ja valitseda jms Millega sa sa siis hakkad endale tõestama, et oled väärtuslik? Kust leiad siis kinnitust, et oled keegi? Seni kuni leiad lolle, kelle elu on närune, leiad kinnitust, seni suudad tõesti särada ... Aga ole sa Valgusjummel või kesiganes suure tiitliga, su sära on sõltuv lolllidest, teiste hinnangust Smile ... seni saad särada, kui leiad neid, keda sa kasutada ära, sest nad sõltuvad enesemääratlemisel kellegi toest, hinnangust. Ja ei erine sa neist lollidest karvavõrdki. Nii nagu nemad on sõltuvuses sinust, oled sina sõltuv neist. Vabast mehest on asi väga kaugel Cool see pigem ehk su "kont", millest unistab näiteks ju näljane koer
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Punane on loodud meie, jumalike inimeste poolt. Teised egregorid on loodud vööraste, vallutajate poolt.

Aga nojahh, se ju sinu valik, keda teenida. Sina näiteks valisid võõrad, lootes nende toel pääseda võimu juurde.

Ma ütlen Sulle isalikud punased sõnad:
Vööra jõu pealt ei saa Sa kunagi valitsejaks, vaid muutud sõltuvaks marjonetiks.


lühidalt tähendab see vist seda, et kalake ei valinud Toki tuge? Ja Tokil jälle üks loll nimistus vähem ja vähem sära Sad
a kĂĽll ta leiab uue lolli ...
neid tõesti kipub vist jaguma Very Happy

a samas ei saa Toki kohe kunagi jätta taganutmata nende lollide pärast, kes siiski ta toest keeldusid

ta pole kuulnud ütelust: "suur tükk ajab suu lõhki ..."
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
Jah, mu elu on mõnus ja tore ja huvitav Smile. Ei ole sugugi närune Laughing
Valetad raisk. miks oled õel ja pead teisi maha tegema. Õnnelik inimene ei käitu nii.


Ja muideks, tee silmad lahti, terve internet on minu laimu täis. Kui ma toetuks inimestele, siis oleks ma ammu tükkideks.

Aga tead, sinu arvamus ei maksa sittagi võrreldes sellega, mis siin toimub. Elu alles läheb põnevaks,
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Punane on loodud meie, jumalike inimeste poolt. Teised egregorid on loodud vööraste, vallutajate poolt.



seda ka et ...
sobid küll kantslisse Uut Maailmakorda kuulutama ja inimesi päästma Very Happy
Ainus kirikujutlus, mida kuulanud olen, kohe tuli meelde ...
seal ka praostihärra kuulutas:
Meie, kes me oleme võtnud vastu Jumala sõna, saame päästetud ja need, kes seda pole vastu võtnud ja patus püherdavad (see muidugi polnud tema väljend, vaid filmiklassikast nagu "Jääaeg") neid ootab Igavene piin ja põrgutuli Cool
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
murjam kirjutas:
Jah, mu elu on mõnus ja tore ja huvitav Smile. Ei ole sugugi närune Laughing
Valetad raisk. miks oled õel ja pead teisi maha tegema. Õnnelik inimene ei käitu nii.


et õnnelik inimene on lammas ja ütleb vaid : määääääääää
Mind kohe absull ei sega kiuslikkus olemast õnnelik Very Happy Ma leian, et õnnetu ja halav inimene ei suuda isegi kedagi kiusata ja torkida Very Happy... tal jätkub võhma vaid oma musta mure kurtmiseks Cool
Kas ma tegin siin kedagi maha Rolling Eyes Esitasin vaid oma nägemuse sinu särast, kuna sa ise seda nii rõhutama kippusid Laughing
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


Ja muideks, tee silmad lahti, terve internet on minu laimu täis. Kui ma toetuks inimestele, siis oleks ma ammu tükkideks.


kui nĂĽĂĽd aus olla ... pole komistanud selle otsa ja ega ei viitsi ka otsida
a sa siis ike tähtis mees oled ju, kui TERVE internett seda laimu täis on (ehkki ma ei saa aru, kuidas siis mina selle otsa komistanud pole ... ikka aegajalt surfan seal ju)!!!
sa tahtsid alati saada kuulsaks, misvahet seal on, mida räägitakse ja kuda said?
oled ju kuulus ...
nüüd korraga teeb kuulsus su tükkideks? enne ei teadnud siis, et võib nii mõjuda?
siit jälle vanarafffa tarkus: "inimesed, olge oma soovidega ettevaatlikud!"

a kui see sind ei häiriks ja tükkideks ei teeks, siis sa poleks ka mulle seda näidet ju toonud ja poleks hinge kratsinud see mureke Cool
kui sa ei toetuks teiste hinnangule, siis ei käiks sa kogu aeg kiikamas, mitmes su raamat oli müügitabelis Wink
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Tsiteerin::
Diil sitapeadega


Tsiteerin::
need diilid tehakse eranditult suurte egregoridega - valge, tumeroheline, raudne ja sitaegregor.


oi. punased sitapead on kahesilma vahele jäänd

Duhh. Sitapead on need, kes otsustavad. Egregorid on vahendid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Krissu kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Kati kirjutas:
miks peaks sĂĽnnidiili katkestama? ehket kui on diil siis on see ju kahepoolne.

Kas sulle ei tundu imelik, et me peame oma kõige tugevamad osad loovutama, kui siia sünnime?
Diil sitapeadega, ühesõnaga.


Oitimmel - täna on jälle minu päev! Vähe sellest et haldjanool foorumisse kirjutas, siis on teised ka esinenud sobivalt...

Diil sitapeadega, mille sa ise sõlmisid. Kus su tugevad osad, mida sa taga nutad, seda sitapealisust märkamaks olid sel hetkel siis kui sa diili tegid?

Kõik see algas sellest, et planeet Maad hakkas ebaausalt valitsema üks võimuahne superjõud... Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 2:12 pm    Teema: Vasta viitega

Jah vot - mine võta nüüd kinni, et kellel rohkem on õigust valitseda - kas sellel, kes vaatab seest välja või sellel, kes väljast sisse... Pange edasi Laughing
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Nov 07, 2007 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:

Ma leian, et õnnetu ja halav inimene ei suuda isegi kedagi kiusata ja torkida


kaineks saad, siis loe seda lauset uuesti.

kui saad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group