Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Uus nõiasaade
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

jah. väike kiimane spermatosoidaju sai oma tähetunni - keegi pööras tema rõvedustele tähelepanu Razz sära pisike, sest see on tõesti sünnipäev ja juhtub üks kord aastas Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 3:27 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:

Laughing Laughing Laughing Matheusi (?) kohta ei kommentaari, aga kui Urieli ja Rafaeli oled kolkinud, siis kristlik egregro ruulib ikka täiega Su maailmapildis. Lasevad Sul ennast ära lõigata väest, mille ohjeldamisega/filtreerimisega nad ise kehvalt toime tulevad. Teed võõrale tööd.


Kolkimisega ma teen ikka koostööd ka, see paneb just väe käima. Wink
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

humorismihaldjas kirjutas:


ei pane sa midagi Laughing


Mis kinni ei jää saab kinni löödud Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 5:38 pm    Teema: Vasta viitega

wäo-bäo... wäo-bäo...büü-böö...büü-böö...
Surprised nananananaaanaaa Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Samahästi võib ju ametiühingute liidrit nimetada kommunistiks,sest ta seisab ametlikult töörahva huvide eest


Siin on eeldus, et kommunist ja töötaja huvide kaitsja on sama sisuga.

Ajupestud jutt.
Iva on seal niipalju, et reeglina kõik, kes massile toetuvad, hauvad mingit sigadust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Kolkimisega ma teen ikka koostööd ka, see paneb just väe käima. Wink


Aaaaaaa... no vot nüüd jõuab mulle kah t¹ukt¹i telegraafia kaudu pärale, et oled selline korstnapühkija-tüüp! Twisted Evil

Üks veikese hilinemisega lisatu link kunstilisele väljendusele antud teemas:
http://www.youtube.com/watch?v=BO1mmzIAz3k
_________________
Must Kaardivägi


Viimati muutis seda Itika (Kolm Nov 26, 2008 8:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Issand jumal... Laughing Hoia ja keela... Te panete siin ikka päris hullu. hall kass on tegelikult tore inimene. Ja jätkem igaüks oma vajadused ikka enda teada. Muidugi Live esitus on vahva...aga kas see sobib antud konteksti ei tea.. Confused Njja muidugi see kõik näitab siin ainult ühte, alati tuleb üks jube kaklus peale hannese mingit teooriat, sõnavõttu või postitust. Mh aga päris kihvt nõiasaade ikka käib siin endiselt.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
jah. väike kiimane spermatosoidaju sai oma tähetunni - keegi pööras tema rõvedustele tähelepanu Razz sära pisike, sest see on tõesti sünnipäev ja juhtub üks kord aastas Laughing


Mis, kas surelikud mehed ei kõlbagi su voodisse või? Tahad vist sama asja, mida sai tunda Neitsi Maria?

Neitsi Maarjat võib seetõttu ilmselt sodomistiks lugeda, kui võtta asja David Icke järgi Very Happy Sa ei taha ju nii madalale langeda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 2:49 am    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
Elleth kirjutas:
Isegi mina tunnen ennast nastja kõrval ilusana ja see juba on midagi.


sa pead ikka üks väga kole koll olema küll Razz

Ja nastja on veel koledam Very Happy ja kollim kui mina Twisted Evil
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Norn kirjutas:
Kolkimisega ma teen ikka koostööd ka, see paneb just väe käima. Wink


Aaaaaaa... no vot nüüd jõuab mulle kah t¹ukt¹i telegraafia kaudu pärale, et oled selline korstnapühkija-tüüp! Twisted Evil

Üks veikese hilinemisega lisatu link kunstilisele väljendusele antud teemas:
http://www.youtube.com/watch?v=BO1mmzIAz3k


Ma võin ollla su korstnapühkija ja hellraiseri tüübi segu, selline armas "t¹ukt¹i" must kiisu ka Wink Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Haldjanool kirjutas:kommunism on see kui tegijalt võetakse ära ja antakse parasiidile.

Nuuh tegelikuses ongi tegijad just need kel on võimu teiste üle midagi ära võtta.Töömees on ju see kes reaalselt midagi teeb,ehk tegija ja vahendajast liigkasuvõtja või spekulant on tegelikuses parasiit.Seda tõestab raamat rikas isa vaene isa kus kirjeldatakse süsteemi mis kapitalismimaailmas tsükliliselt käib kus raha ehk võimu hulk on iseenesest eeldus raha ehk võimu saamisele ja kuna rikastel rikkus toodab end iseenesest siis muutub vaene vaesemaks ja ühel hetkel lõhkem nn.usaldusemull ehk spekulatsiooni ja inimese taluvuse piir ületatakse,see ongi see mida Lenin nimetas revolutsiooniliseks olukorraks,usa 30 aastate kriis millele järgnes teine ilmasõda ja praegune pankurparasiitide kollaps.Ehe näide suhtumisest on see,et nood kes mulli abiga rikasusid ja majanduse põhja lasid saavad valitsuselt veel oma äride elushhoidmiseks vaese inimese maksuraha eest toetust kuighi tegelikult tuleks vastutusele võtta nii nagu venemaal on Hodorkovski kinni ja Berezovski tagaotsitav.Venemaa on poliitiliselt palju õigemal teel kui usa(samas on mõlemad siiski impeeriumid ja see on ikkagi hälve).Mida tõestab see et inimestele on pandud maaomandile maksimummäärad,et ei tekiks suurmaaomanike nagu aafrikas ja ladina ameerikas on see probleemiks kujunenud.Mina ei võtaks edukatelt ja ei annaks parasiitidele(nagu usa kapitalistid kes ei võta isegi edukatelt vaid vaestelt),ma tekitaks olukorra kus inimene ei saagi lihtsalt rikastuda,kus inimene saab mingil reaalsel alusel oma reaalse töö eest niipalju tasu kui palju see väärt on ja seega saab olla kül jõukas,nagu vanal paganlikul eesti ajal kui oli kül jõukamaid talumehi ja papsikuid kui polnud linnakultuuri ja ülikuid,ehk vaeste hordi ja mõisnikuid.Kus rikastuda saab inimene ainult rahva vabatahtlike annetuste (teeks sellise maksusüsteemi) näol juhul kui ta seda on reaalselt väärt.Näit sellised erilised vennad nagu too Vissarion võiks olla uue tsivilisatsiooni rajajad,kas just tema,aga temasugused selles mõttes et kõik on vabatahtlik ja toimub ideaalide nimel.Impeeriumid kukuvad kokku läbi globaliseerumise ma arvan ja loodan,sest põhiline impeeriumi alus,ehk kasv ei ole enam lihtsalt võimalik ja mõistlik.Majanduskasv eeldab rahvastiku kasvu või tööviljakuse kasvu aga siin tulevad piirid juba ette.Oleks kuritegu majanduskasvu nimel lubada võõrtöölisi sisse.Nagu vana hea Fidel Castro Ruz ütles Oliver Stone filmis:arenenud ühiskonndades pole probleemiks kasv vaid kapitali õiglasem jagunemine.Ja siin mängib rolli inimeste arengu tase,sest kui inimesed ise ei arene juhtub nii nagu nõukogude liidus,püütakse kül vägisi kõige paremat aga välja tuleb ikkagi nii nagu alati.Kui piir tuleb ette kus kasv pole enam võimalik tulebki hakata tegelema jaotamisega.Maakera ei kannata enam seda kasvavat inimhulka välja.
Tagasi üles
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

igasugune silmaga nähtav tegija (töömees) pole veel tegija. kui sa mehele ei ütle, mida ta tegema peab, siis ta istub mokk pikk maas ja sügab kõhtu Laughing

mina (näiteks) oskan teha paljusid asju aga kõike ise tehes ei jõuaks ma pooligi. kui ma ei leiaks siukseid lolle, kes ise ei oska endaga midagi peale hakata neid asju tegema, siis minu "tööviljakus" oleks kaunis madal. aga ma näitan igale matsile, mis ta tegema peab ja siis ise kontrollin, et iga mats teeks ka seda, mille eest ma talle maksan... jne (kontrollijad ka palkan jne)... ühesõnaga tegija olen ikka mina, mitte need matsid, kes seal teevad, sest ilma minu AJUTA ei teeks keegi neist sittagi Cool (teinekord tean ainult mina, miks keegi midagi tegema peab, sest tulemuse viivad postkontorisse ka keegid teised)

ps. see oli nüüd puust ja punaselt ja mitte minu tegemistest vaid näitlik õppematerjal Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen aasta aega juba üksi mustakassina tegutsend ja keegi ei ütle mulle mida tegema pean. Ise teen, sest nii õpib ja omandab Hellraiser-korstnapühkija mixi kõige paremini. Siis kaen aasta valge kassina, lüpsan natuke euroemme lehma ja tegelikult olen halli triibuline. See oli vaid asjade ametlik ja mitteametlik versioon,
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

sedatüüpi vastandamised nagu rikkad- vaesed või mehed-naised või mõnikord ka omad-võõrad ongi tavaliselt idiootide sõttaajamiseks üles puhutud

see seletus, kus tegelikult midagi viltu on, ei mahu enamasti lihtsasse loosungisse ära
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Nelj Nov 27, 2008 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

kuradi jama siis küll
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 5:24 am    Teema: Vasta viitega

toorum, kui vana sa oled?,
et sa vaid lugenud oled neist asjust... Confused
mina olen piisavalt nendes elanud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 9:48 am    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib toorumit lugeda,
elamise sekka Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
toorum, kui vana sa oled?,
et sa vaid lugenud oled neist asjust... Confused
mina olen piisavalt nendes elanud.


24 iga aastaga aina segasemat ja tmõtetumat aastat(viimasel ajal siiski jooksevad otsad vaikselt kokku,kuigi enne oli kõva puksimist et mitte lasta endale väärtushinnanguid vägisi sisse puksida,mõnedki löödi vägivaldselt sisse ja on nüüd sügavad kompleksid mille ümbertöötamine nõuab jubedat tööd),siiani tunne nagu elaks pilvepeal mingis sürrealistlikus kahe või enam palgelises maailmas mil miski pole reaalne ega oma püsiväärtust.Tsivilisatsiooni ja mugavuse ja hirmude feti¹i vang.

aga kaua sina siis nendes elanud oled
Tagasi üles
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Nii kena on näha noori maailmaparandajaid tegevuses(unistamas).
ÕNNE KÕIGILE, KOHE ja TASUTA ! Rolling Eyes
Kogu praeguse maailmamajanduse ravi on ju imelihtne ....
1. külmutage laenude baasintress ja ...
2. keelustage viivised.
Kui sellega hakkama saate, siis .... ongi kätte jõudnud mõistlikel ärisuhetel baseeruv kommunism, mis täiendavat (majandus)regulatsiooni praktiliselt enam ei vajagi.
Ja teie ise olete kõigi aegade lõpuni kiidetud ning kirjutatud ajaloo annaalidesse kui maailma päästjad !
SO EASY !!!
... ja muidugi, EDU TÖÖS ning õnne isiklikus arengus Laughing
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Töömehed ongi need kes majanduskriisi on tekitanud. Majanduskriis tekib sellest, et toodetakse asju ülemõistuse palju. Nüüd on inimesed avastanud, et vanad asjad kõlbavad kasutada edasi ja uusi toodetud asju väga ei tahetagi. Uus ei pea tingimatta parem olema. Aga töölised tahavad toota koguaeg, aga kes seda ostab. Kellegil pole vaja. Seega istuge kodus ja tegelege potipõllundusega, kui pole mõistust vaimutööga raha teenida. Kui pole mõistust oma ettevõtet luua, kui sul midagi pakkuda ei ole, siis ei ole mõtet unistada tarbimisest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Järgmine
Lehekülg 52, lehekülgi kokku 56

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group