Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Uus nõiasaade
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 29, 2008 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 7:58 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 9:55 am    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Ja nõiasaates meeldis Nastja puhul see,et ta ei püüdnud midagi vägisi tõestada,oli kes ta oli ja andis mis ta võimuses,ei öelnud kellegi kohta halvasti,ei süüdistanud ja püüdnud maha teha.

Isegi kui ta on kristlane,siis see ei puutunud kuidagi sellese kuidas tema tulemused olid.

Igaüks vaatas ise mismoodi lahenduse leidis ja kohati kasutas nastja lihtsat nupukust,mitte maagiat.

See kas talle käis vastuseid kõrvu sosistamas Jeesus või surnute hinged pole ju teiste konkurentide asi,siin polnud ühtegi ülesannet kus selgeltnägijad oleks pidanud üksteisega jõudu katsuma ja teist ründama.Võibolla mingis selgeltnägijate poksimatsis saaks vaadata kes kellegi ajusid rohkem kepib,aga Nastja ei tulnudki sellisesse saatesse.Seepärast oleks aeg sopaloopimine lõpetada.


See, et ta ei pyydnud, oli vaid ju varjutamine, et 2kki ei tule v2lja, siis ei kaota ta oma n6ia tiitlit. Aga juttu sellest oli ju palju, kuidas k6ik tema t6estusi ootavad, isegi sugulased s88gilaua 22res, sellest tegi ta lausa mitu lugu ju, et tema t6etada ei taha, sest ta ei saa. Loomulikult ei taha ta t6estada, sest sinisilmsed arvavad selle tulenevat tema siirusest.. 8kkk

V6i Ei 8elnud halvasti, see mida ta tegelikult m6tles, sai iga n6id aru, kellel natuke tajud lahti. Jutt "Ega mina taha teistest pahasti r22kida" ytles just seda "Vaadake ja kuulake, kui pahad teised on, r22givad k6iki taga, arvavad minust halvasti ! mina aga olen nii syytuke". See on otsene syydistus teiste poole, endalt syy 2ra veeretamine. Kollodele meeldib selline jutt, sest nii nad k6ik m6tlevad ja r22givad. HEa ju kollide energiat kokku kraapida ja sellega teistele taha keerata.

Kurat, kristlaste syytusest teame me k6ik. Kui Toki on pagan, siis puutub see temasse kyll, aga kui nastik on kristlane, siis temasse see ei puutu. Kui ta seda h2beneb, siis oleks ta seda varjanud. Kui poleks oluline, poleks maininud. See, et ta aga otse ei maininud, vaid vihjeid tuli paremast ja vasakust varukast v6idu, n2itab, et meelitas. Kellele vaja, sai aru, kellel mitte, ei saanud.

Nupukust seal t6esti kohati oli vaja, nagu see usuryhmade 2ra arvamine, p2ris lihte oli, aga ylej22nud ylesanded olid kyll sellised, et nupukusega otse kyll tegemist polnud. Loomulikult on nupukas 8elda, et foolium segab n2gemist.. irwwwwww v6i eluta ja matallist asju tema ei n2e, siis v6eti kohe hoiak, et ohoo, ylej22nud asju ta siis n2eb.

Muideks ta kutsuti sellesse saatesse, mina aga tahan teada, kes teda kutsus ja miks !!!! Isiklikud huvid 2kki ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 10:42 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Muideks ta kutsuti sellesse saatesse, mina aga tahan teada, kes teda kutsus ja miks !!!! Isiklikud huvid 2kki ?
Minu arust oli kõik saates osalejad kutsutud sinna saatesse.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 10:50 am    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
naine kirjutas:
Muideks ta kutsuti sellesse saatesse, mina aga tahan teada, kes teda kutsus ja miks !!!! Isiklikud huvid 2kki ?
Minu arust oli kõik saates osalejad kutsutud sinna saatesse.


Tore, nyyd arutaks, kes kutsus ? Eestis on veel palju teisigi vahvaid n6idu, aga miks paganaid nii palju oli ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

naine, viruta omale millegiga vasta pead - sa peksad nii segast...

kutsuti tegelikult tuntud nõidu, kes selle saate persse saatsid (õigesti tegid). kutsututest vastasid ainult kaks - nastja ja felix. ülejäänud roomasid kuulsuse ja rahajänus ise kohale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:
naine, viruta omale millegiga vasta pead - sa peksad nii segast...

kutsuti tegelikult tuntud nõidu, kes selle saate persse saatsid (õigesti tegid). kutsututest vastasid ainult kaks - nastja ja felix. ülejäänud roomasid kuulsuse ja rahajänus ise kohale.


Hilja juba virutada.

Ja kes on need tegelikult tuntud n6iad ? Kus kurat see nastiks yldse v2lja argas, mingi kohalik lasnam2e posija ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Kus kurat see nastiks yldse v2lja argas, mingi kohalik lasnam2e posija ?


naine kirjutas:
Kus kurat see nastiks yldse v2lja argas, mingi kohalik lasnam2e posija ?


???? Kas Nastja oli tundmatu? Ta pole tervendaja, kuid info on liikunud juba mitu aastat. Isiklikult ma teda ei tunne, aga jutte olen kuulnud erinevatest sõltumatutest allikatest erinevatel aegadel: esile ei tüki, üle keskmise taseme nägemisega, sõdimistes ei osale, avarama mõtlemisega. Tema ekraanilejõudmine oli üllatus, et "ohooo, näe tema kah koopast välja roninud". Mustlasjuuretisest ei teadnud, pidasin venelaseks.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mis te oletate siin, kõvad nõiad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

Aga alati jääb väikene kahtlus, kas ikka on nii või on teisiti. Jutud Lasnamäe venelasest nägijast on olnud enamuses anonüümsed, eesnime esitähelised ja piisavalt hägusad, vene-subkultuursed. Muarust on neid seal mitu olnud, sest kõik jutud Nastja praeguse tutvustusega ei klapi. Wink
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

lihtsalt puhtast uudis-imust
miks sind naine see nastja nii pöördesse ajab ja asja niiiiiiii isiklikult võtad ja vahutad?

oleks siis ise osalenud saates ja rahapatakast ja aust ja hiilgusest ilma jäänud nagu mõningad ....

vat ei saa oma puupeaga aru Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

paljud tuntud tegelased olid esimese saate alguses kohal, st, eelvalikus.
kõige paremini oli näha paide anna, teisi ei reklaamitud, sest teised ei mölisenud.
aga kohal oli üle kahekümne näo, kelle hulgast valiti 10 parimat, siis tegelikku saatesse.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
paljud tuntud tegelased olid esimese saate alguses kohal, st, eelvalikus.
kõige paremini oli näha paide anna, teisi ei reklaamitud, sest teised ei mölisenud.
aga kohal oli üle kahekümne näo, kelle hulgast valiti 10 parimat, siis tegelikku saatesse.


Jah mina imestasin ka miks Paide Anna midagi erlist ära ei arvanud...suhtleb teine ju tulnukatega ja briljandid ajus ja väikses sõrmes pidi laser kiir ka olema ju.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 01, 2008 10:39 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
naine kirjutas:
Kus kurat see nastiks yldse v2lja argas, mingi kohalik lasnam2e posija ?


naine kirjutas:
Kus kurat see nastiks yldse v2lja argas, mingi kohalik lasnam2e posija ?


???? Kas Nastja oli tundmatu? Ta pole tervendaja, kuid info on liikunud juba mitu aastat. Isiklikult ma teda ei tunne, aga jutte olen kuulnud erinevatest sõltumatutest allikatest erinevatel aegadel: esile ei tüki, üle keskmise taseme nägemisega, sõdimistes ei osale, avarama mõtlemisega. Tema ekraanilejõudmine oli üllatus, et "ohooo, näe tema kah koopast välja roninud". Mustlasjuuretisest ei teadnud, pidasin venelaseks.



Need nn.sõdimised on tegelikuses lihtsad väiklased hingeilma needus-ussitamised millega püütakse neisse uskujaid kuidagi halvasti mõjutada,kas nõnna või?On selge et kui sellisest käitumisest üle saad,oled probleemist üle,ringist väljas ja vaenlane kukub ise oma samasusega kokku,sest pole enam toidet.Nagu kristlus hääbub,kuna keegi enam isegi ei viitsis sellise jaburduse peale ärritadagi(just kristlaste viimased sammud on nii jultunud,et peaks tõmbama rahva viha panen tähele,samas mõne ajapärast peale ärritust saab provokatsioonist üle,kristlastele jääb junn mille ääres käia aga mis ei lähe lõpeks kellegile korda sellisena nagu kristlased lootsid,klaassammas),jäävad tegelikud väärtused,aga ega neile ei saagi mingit paganate,kristlaste või kellede iganes silti külge kleepida,sest väärtused pole ju patenteeritavad.
Tagasi üles
Algiz
----------------------------


Liitunud: 21 Nov 2008
Postitusi: 60

PostitusPostitatud: Esm Dets 01, 2008 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

RE-SÜ-MEE
Kogunenud kord kõik jumalad ja jumalakesed Pantheoni.
Peajummel trooninud kõikse kõrgemal, jupi jumalad trüginud trepijalamil.
Nood olnud tegelt kõige tähtsamad, sest et neid kõige rohkem olnud.
Siblinud ja käratsenud nad siis kooris valjul häälel .... jaganud maid ning löönud korda majja.
Lõpuks saanud maja otsast otsani KORDA täis.
Veits ÕIGUST jäänud lausa ülegi.
KÕIK olnud VÄGA rahul.
Laughing
_________________
Kui Jumal maa peale laskus ja Soani soodest rahva ette ilmus, olid ta jalad kõntsased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 04, 2008 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=GbVnsS4VuDI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DvAak43PL9Q&feature=related
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Reede Dets 05, 2008 11:13 am    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
lihtsalt puhtast uudis-imust
miks sind naine see nastja nii pöördesse ajab ja asja niiiiiiii isiklikult võtad ja vahutad?

oleks siis ise osalenud saates ja rahapatakast ja aust ja hiilgusest ilma jäänud nagu mõningad ....

vat ei saa oma puupeaga aru Laughing


Ajab tidedaks, kui mingid jopakad hakkavad kolle kummerdama, mind ei aja see koll n2rvi (kolle on maamunal palju) vaid see, et kuidas teised siin nii lambapimedad on, aga t6esti, see pole minu asi kuhu poole lambakari m22gib.

Mind ei huvia selle saate olemus yldse palju, sest ma sain kohe 2ra kui madala sagedusega see saade loodud oli.. nagu keegi yritaks luua uut jumalat. Mul on hea meel, et toki ei v6itnud, see oleks k6ik persse vaid keeranud. m6tle mis lambakari oleks siis siin m22gima hakanud.. ja mitte selleks et abi saada v6i tarkust jagada, vaid selleks, et suut2isi ampsata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mind ei huvia selle saate olemus yldse palju, sest ma sain kohe 2ra kui madala sagedusega see saade loodud oli.. nagu keegi yritaks luua uut jumalat. Mul on hea meel, et toki ei v6itnud, see oleks k6ik persse vaid keeranud. m6tle mis lambakari oleks siis siin m22gima hakanud.. ja mitte selleks et abi saada v6i tarkust jagada, vaid selleks, et suut2isi ampsata.


no-noh!
Lõhnab selle järgi, et Torkoda oleks võitnud meepoti ja sina polegi poti sisust osa saamas - kadedus vms. !?
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
humorismihaldjas
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Juul 2008
Postitusi: 556

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2008 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

üks pusimine kõik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Esm Dets 08, 2008 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

ma jäin siin mõtlema...

Toki võibolla on juba nii kuulus küll, et võiks end lunida oopis tantsusaatesse Laughing Laughing Laughing
see oleks talle täitsa paslik koht Cool

uvitav, uvitav, kuidas ta seal süüdistaks kaasvõistlejaid, et tema poognate võtmist takistavad Wink
saate vaadatavus kindlasti tõuseks nende arvelt, kellele meeldib vaadata kuulsusenarre Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 09, 2008 2:21 am    Teema: Vasta viitega

muideks, tok on kunagi päris kaua tantsinud, noh trenni mastaabis tantsinud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Järgmine
Lehekülg 55, lehekülgi kokku 56

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group