Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Uus nõiasaade
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 9:56 am    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:


ps siit lyca varjust uriseda on kuidagi ääretult nauditav


peabki olema
jama kui teistmoodi Wink
mees annabki ju naisele kaitse Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 10:35 am    Teema: Vasta viitega

muideks ,võin avaldada saladuse. Curjoosal sai kõrini ja ta müüs oma nipikonto maha. arva kellele. varjante on kolm- Lüga naine,Leemo,Nastja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 10:42 am    Teema: Vasta viitega

nipi kirjutas:

Laughing ilusat neljapäeva!


neljapäev on kalapäev
Tagasi üles
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 11:32 am    Teema: Vasta viitega

panin puusse nagu ikka

Viimati muutis seda Luscinia_krõõt (Nelj Okt 16, 2008 12:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 12:16 pm    Teema: Vasta viitega

tunnustan nipi filigraanset oskust varitseda!

ühtlasi andis mulle hea õppetunni
kui inimesel nagu minul puuduvad tajud,
siis nõid nagu nipi suudab ära petta Laughing


Viimati muutis seda Luscinia_krõõt (Nelj Okt 16, 2008 12:46 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda nipi (Nelj Okt 16, 2008 12:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kui armastuse umbrohi vohab, ei ole veel hing ilus, vaid tõenäolislt ollakse kahepalgelised meelitajad ja antakse enese teadmata valitsevale enamuse arvamusele ikka järgi. Evil or Very Mad
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Luscinia_krõõt (Kolm Okt 22, 2008 5:31 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
Selle peale, et ma tõesti naljast aru ei saanud ja jäin uskuma, et Toki võttis nipi konto ära ja tegi niimoodi nipile ülekohut, räägin ma ühe loo oma lapsepõlvest.

Olin 15 siis. Ja veetsin oma suve õpilasmalevas. Vanakesed nagu mina veel mäletavad ehk neid aegu Wink. Oli nädalavahetus ja me olime jäetud omapäi, sest meid valvad komissarid ja komandörid (malevas olid õpetajad selles seisuses) olid põrutanud linna oma peret üle vaatama. Ma ei mäleta, kuidas ma just jõude oma aega surnuks lõin, kuid korraga oli maja ees nuttu ja hala. Tormasime kõik kaema, mis lahti. Seal murul istus üks tüdruk meie rühmast ja nuttis suure häälega ja osutas oma jalale. Tema kõrval maas istus meie rühma poiss, kes seletas meile, mis oli juhtunud. Nad olevat käinud vaarikal ja rästik oli tüdrukut jalga salvanud ja sellele kohale siis tüdruk ka osutas. Nägin lähemalt silmitsedes tõesti kahte torkehaava meenutavat verist täppi ja hakkasin muretsema. Edasi hakkas mul aju tööle sellise kiirusega, et siiani imestan. Käskisin tüdrukutel joosta kööki ja panna tulele hästi kange must tee, et seda salvata saanud tüdrukule saaksime joota. Poisil käskisin oma püksirihmaga tõmmata ülevalt poolt hammustust jalg kõvasti kokku ja mõne aja tagant seda järgi lasta ning ise asusin jooksma 0.5 km kaugusel olevasse töökotta, kus teadsin olevat kõige lähemal olevat telefoni. Ma ei tea, kust ma tookord selle info võtsin, et nii toimida. See oli nagu keegi teine, kuid mitte mina, kuid minu jaoks oli see kriisisituatsioon ja ma olin selle tüdruku pärast tõsiselt mures. Sain aga joosta vaid mõned sammud kui mu selja tagant kostus naer …. Ja hüüti, et kas sa siis aru ei saa, see oli NALI!

Jah, ma tõesti ei saanud aru …. Sellel päeval olin ülejäänud aja omaette ja nutsin. Jah, te ütlete, et see oli mu enesetähtsus ja ego mis said malevas alandatud. Aga ma ei tea ise hetkel, kas see oli toona päris nii. Ma tean, et ma olin tookord selle tüdruku pärast väga mures ja ma nutsin tõesti solvumisest, sest sealt jooksis minu piir, kuhuni nalja tegemisega minnakse.
Muidugi nõidadena näete te seda lugu enesetähtsusest vabadena ja naerate, et see tüdruk oli ju suurepärane varitseja ja pani minusuguse tajudeta inimese uskuma, et temaga on õnnetus juhtunud.

Ja täna ma uskusin, et nipile on tehtud ülekohut ja olin mures. Sest ta polnud seda ära teeninud – ta on alati nii heatahtlik ise kõigi suhtes ja ma tundsin ennast ka süüdi, sest mina olin talle tähelepanu tõmmanud, kuna minu enesetähtsus pole siiani suutnud alla neelata seda, et ta meeldib lycantrophele ja mina mitte. Ma sain ise karistatud selle eest, et ma polnud oma postis egost prii ja läksin teda torkima, kui ta tunnistas, et tal on lycantrophe kaitse.
Ma tunnustan koos teie nipi suurepärast oskust olla varitseja ja teha nii filigraanselt järgi Toki kirjutamise ja mõtlemise stiili!

See, et ma ei osanud nalja mõista, see on ainult minu tajude puudumise, oskamatuse ja selle lapsepõlve, mis siiani mul endas lahendamata, kompott.

Mõned inimesed ei muutu kunagi. Nii nagu küürakat, parandab ka mind aint haud ja ämbrite kollektsioon on mul vaat, et kõige uhkem.


aiaiai. kiusavad sind jälle. sa leiad ka alati kellegi, kes sinu hädades süüdi on Laughing ilma süüdistamata vist ei pandagi sind tähele - tok on hea avastuse teinud tähelepanu saavutamiseks Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luscinia_krõõt
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 5 Nov 2006
Postitusi: 743

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Went kirjutas:


aiaiai. kiusavad sind jälle. sa leiad ka alati kellegi, kes sinu hädades süüdi on Laughing ilma süüdistamata vist ei pandagi sind tähele - tok on hea avastuse teinud tähelepanu saavutamiseks Razz


ma olen alati imetlenud sinu osukust inimesi tunda. sa panid kõik täppi mind kirjeldades. mina ja toki ja roosi oleme siin foorumis väga sarnased. seepärast ma neid nii hästi mõistangi.
hunt tunneb ikka hundi ära Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:

Mõned inimesed ei muutu kunagi. Nii nagu küürakat, parandab ka mind .... (mingi arusamatu jura asendatud siin)



loodetavasti sa seda eneseproge juppi teinekord ilusama ilmaga kui täna sama tõsiselt ei võta, vaid näed jälle kenasti värvilist maailma. soovitan, viska see proge maha, ehk kergem elada. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
ma olen alati imetlenud sinu osukust inimesi tunda. sa panid kõik täppi mind kirjeldades. mina ja toki ja roosi oleme siin foorumis väga sarnased. seepärast ma neid nii hästi mõistangi.
hunt tunneb ikka hundi ära Cool


minuarust oled sa suurepärane varitseja ja enesetähtsust on sul ka kaunis vähe järelejäänud Cool nagu sõjamees, kes ei hooli tagasilöökidest ja jätkab alati oma eesmärgi suunas ning kui vaja laotab oma inimliku hinge ka püüniseks üles. talle pole tõesti miski püha Wink mina igatahes aplodeerin Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

went kirjutas:


minuarust oled sa suurepärane varitseja ja enesetähtsust on sul ka kaunis vähe järelejäänud Cool nagu sõjamees, kes ei hooli tagasilöökidest ja jätkab alati oma eesmärgi suunas ning kui vaja laotab oma inimliku hinge ka püüniseks üles. talle pole tõesti miski püha Wink mina igatahes aplodeerin Laughing


mündil kipub olema kaks külge. vahel on vaid küsimus, kumb domineerib. aga eks aplodeerida tuleb siin jah, mõnelegi tegelasele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

polliitigud Laughing
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

munnid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nipi
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 647

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 5:16 pm    Teema: Vasta viitega

Luscinia kirjutas:
nipi kirjutas:


ps siit lyca varjust uriseda on kuidagi ääretult nauditav


peabki olema
jama kui teistmoodi Wink
mees annabki ju naisele kaitse Cool


see kaitse (mille varjust nii mõnelgi hea uriseda) on pigem terviklikkusele, muarust

Tsiteerin::
juhtida saab neid kukkesid, mängitada saab neid kanu, kes lõhestatud(või lõhestunud eelnevalt), poolusesse viidud. näevad üht poolust tähtsamana
inimest, kelle jaoks poolused tasakaalus, mitte et omistab ühele tähtsama osakaalu (mille arvelt väheneb teise pooluse osakaal) seda antud egregor enam "väljaga juhtida" ei saa. Sest on neutraalne selle välja suhtes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kompleksidest ei tohi kinni hoida, see takistab edasi liikumast. Paneb blokeeringud ette enda parandamiseks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LAKMUS
Arengumaag


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 252
Asukoht: EESTIS & kõikjal

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Saade on meedia pask , ning rahva petmine ning Nastja etteotsa toppimine ,et rahvas hakkaks mustlasi pooldama !
Ning kokku on topitud just lindistatud lõigud nagu saatele vajalik .
Kuid õiged nõjad tunnevad ja teavad ise kes nad on !
_________________
pimedus ja teadmatus on enda hävitamine!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kuulge, siin on välja kujunemas omamoodi Castanedakate mõttemudelite kasutajate grupp lyca juhtimisel? Castaneda raamatud annavad veidi aimu asjadest küll, aga nendes olevatesse tõeesitustesse ei saa ju kinni jääda Rolling Eyes Kõike ei saa päris varitsemise ja enesehaletsuse terminite patta panna.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nikotiin
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2008 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Kuulge,


Justnimelt! Suhe rahvaga!
Sina, Pilleriin, oled üks tubli mõttemudelite laiali kandja
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  Järgmine
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 56

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group