Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Toki Teleesinemised.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 19, 2009 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

aga tegelt ka, kuidas see Lass siia teemasse puutus. Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Nelj Märts 19, 2009 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:
Üks langenud täht võitleb teise vastu...
kas see polnud mitte saatan, keda 'langenud täheks' või 'langenud ingliks' nimetati... no midat...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 19, 2009 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

JM paneb mingit süvavaimset värki vist, nagu erudeeritud preester voi umbes nii
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 19, 2009 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

....

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 7:34 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Märts 19, 2009 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

jajamh Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Märts 22, 2009 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

Meedia teemal kirjutajatele ehk sobib kiigata seda linki:

http://tvnewslies.org/tvnl/

Käepärane õpetus meediamaastikul orienteerumiseks Cool
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

Jason
Sina, kes varastab raha kassat ei tule mulle moraali lugema, kes milist ausat tööd peab tegema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:
Türa kui hale ikka. Muutub tuul, muutub jutt...

Üks langenud täht võitleb teise vastu... või mida...

Pada ja katel...
Tead ära samasta mind Jasoniga. Me oleme täiesti erinevad. Mina ei ole kuhugi langenud, see propaganda masin. Ja loll, kes sellega kaasa läheb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

ja sa pole kaasa läind ve Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jason
Sina, kes varastab raha kassat ei tule mulle moraali lugema, kes milist ausat tööd peab tegema.


kas nägid pealt, et niimoodi väita tihkad? mina näiteks olen kindel et hoopis sina selle sealt võtsid Wink

muideks, ega sa pole kunagi sellisele mõttele tulnud, et äkki sinu viimaste aegade suured saatuselöögid ongi võibolla sellest tingitud, et sa kipud valedest inimestest valesid jutte levitama? ma mõtlen nimelt, et...vaata...eesti on selline pisike koht ning kõlakad sellistest juttudest jõuavad reeglina üsna pea ka nende valede inimeste endi kõrvu ja siis nad võivad su peale pahaseks saada ja kättemaksuplaane hauduma hakata. muidu poleks sellest suurt hullu midagi aga vaata, mõned inimesed on tuntud oma pika ja üsna energilise viha poolest ning valdavad muuhulgas ka oskusi, kuidas sellist sitta keerata, mis vähemalt sinusuguse mardika lõplikult upakile lööb Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Mina ei ole kuhugi langenud, see propaganda masin. Ja loll, kes sellega kaasa läheb.


muidugi-muiduig Laughing jummi on parasjagu tegelikult hoopis vertikaalsel üleskäigutrepil. paganad saavad tema juhtimisel kohe-kohe ülemaailmse võimu (nagu ta neile juba teab, mis ajast valetab) ja...oeh, ei viitsi seda rohkem kommenteeridagi, irooniameeter hakkas juba suitsu välja ajama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
ja sa pole kaasa läind ve Laughing


muidugi ei ole! ka a siis pole kuulnud jummi suuri jutte sellest, kuidas tema meediat kontrollib ja sellega mängeldes manipuleerib? praegu on kah tegelikult hoopis teoksil jummi salakaval strateegiline mahhinatsioon ja see näiline põhjaminek on lihtsalt peenelt ettemängitud meedialavastus. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 1:52 am    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Jason
Sina, kes varastab raha kassat ei tule mulle moraali lugema, kes milist ausat tööd peab tegema.


kas nägid pealt, et niimoodi väita tihkad? mina näiteks olen kindel et hoopis sina selle sealt võtsid Wink

muideks, ega sa pole kunagi sellisele mõttele tulnud, et äkki sinu viimaste aegade suured saatuselöögid ongi võibolla sellest tingitud, et sa kipud valedest inimestest valesid jutte levitama? ma mõtlen nimelt, et...vaata...eesti on selline pisike koht ning kõlakad sellistest juttudest jõuavad reeglina üsna pea ka nende valede inimeste endi kõrvu ja siis nad võivad su peale pahaseks saada ja kättemaksuplaane hauduma hakata. muidu poleks sellest suurt hullu midagi aga vaata, mõned inimesed on tuntud oma pika ja üsna energilise viha poolest ning valdavad muuhulgas ka oskusi, kuidas sellist sitta keerata, mis vähemalt sinusuguse mardika lõplikult upakile lööb Rolling Eyes
Vaata me seltskond oli väga väike. Peale meie oli seal veel Jaarek ja Reimo. Nendega olen aastaid koos töötanud ja sellist raha kadumist pole enne olnud. Lisaks Jaarek maksis selle ise kinni, seega ta on 100% välistatud ja reimo on väga usaldusväärne, testitud. Seega oled Sina ainuke, kes järele jäi. Lisaks Tallinn on väike ja ma tean veel kahte inimest kellega on sul raha probleemid olnud. Ja siit saame põhjuse, miks Sa sõimad teisi petisteks. Selleks, et varjata oma tegusid.
Teine punkt. Huvitav, kelle vihale ajanud. Loogiliselt see võib olla Keku ja uku. Aga Keku on visatud kõrgklassist välja nii, et vahutagu enda ette. Tal pole võimu. Muideks Keku sai tõeliste Satanistide klanni. Sina ei teinud testi läbi.
Aga ma ei viitsi Sinuga jahuda, sest mis siin ikka sellise tühise kristlasega heietada, kes tahab paleigis kõrgklassi kuuluda aga eeldusi pole.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Vaata me seltskond oli väga väike. Peale meie oli seal veel Jaarek ja Reimo. Nendega olen aastaid koos töötanud ja sellist raha kadumist pole enne olnud.


kunagi on alati esimene kord. mina näiteks mäletan, kuidas sul olid hoolimata teistest kõrgemast palgast pidevad rahahädad, mitmest kohast laenud, alimendid jne. kogu aeg oli sul enne palgapäeva hing kinni. nii, et...


Tokroda kirjutas:
Lisaks Jaarek maksis selle ise kinni, seega ta on 100% välistatud


hoopis vastupidi - miks pidi 100% süütu silmagi pilgutamata midagi kinni maksma? pigem on see just märk, et võttis ja pani pärast tagasi.

Tokroda kirjutas:
Seega oled Sina ainuke, kes järele jäi.


ära unusta ennast Wink

Tokroda kirjutas:
Lisaks Tallinn on väike ja ma tean veel kahte inimest kellega on sul raha probleemid olnud.


mina tean ühte ja sedagi ei nimetaks ma probleemiks sest puudulikult teostatud ja mõistusevastaselt veninud töö eest ei saagi 100% maksta. kui sina veel kedagi tead, ütle mulle kah, oleks huvitav endalgi teada
Laughing

Tokroda kirjutas:
Ja siit saame põhjuse, miks Sa sõimad teisi petisteks. Selleks, et varjata oma tegusid.


teistest küljest võime me siit saada hoopis põhjuse, miks sina seda näiteks minu puhul teed Rolling Eyes see, miks mina sind petiseks nimetan, on ju ilmselge sest sa ju oledki petis ja soolapuhuja. elementaarne, dr watson?

Tokroda kirjutas:
Teine punkt. Huvitav, kelle vihale ajanud. Loogiliselt see võib olla Keku ja uku.


loogika pole kunagi su tugevam külg olnud. nii ka seekord. muidugi ma ei saa kindel olla aga ma usun, et ukukekul on sinu tegemisest üsna pohui. kahju, et sa sellest isegi siis aru ei saa, kui kogu mu viimatine jutt lausa röökivalt vihjab, kellega tegu.

Tokroda kirjutas:
Muideks Keku sai tõeliste Satanistide klanni. Sina ei teinud testi läbi.


oskan selle peale vaid sõnatult irvitada.

Tokroda kirjutas:
Aga ma ei viitsi Sinuga jahuda


vaat, kui huvitav, mina sinuga viitsiks küll neilt eemadel jahuda. ega sa karda äkki midagi, et juba urgu tagasi tõmbud?

Tokroda kirjutas:
...mis siin ikka sellise tühise kristlasega heietada, kes tahab paleigis kõrgklassi kuuluda aga eeldusi pole.


ega sellegi peale ei tule siitpoolt muud, kui vaid vastupandamatult näole trügiv muie.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Nojahh, nüüd süüdistad mind selles, et maksan alimente.
Vaate me oleme täitsa erinevad, mina oma lapsi nälga ei jäta. Aga see, et Sina oma lapsele raha ei anna näitab seda, et Sa oled vastutusvõimetu.

Jaarek vastutab kassa eest. Seega jääb ära.
Aga samas on täitsa huvitav jälgida, kuidas vabandad enda sigadusi välja.
Ja kui asja taga pole Keku, siis kes, ma pole kellegile liiga teinud.
Aga saamahimulisi inimesi, kes minu arvelt tahavad kuhugi jõuda on palju, nagu Sinagi.
Aga tead, ma lähen kirjutama nüüd raamatut. Jälle oleme erinevad. mina loon raamatuid, sina pead teiste raamatuid enda omaks. Jälle viide sinu varga omadustele.
Ja katsu endale mitte valetada. Usu mind, hakkab parem.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nojahh, nüüd süüdistad mind selles, et maksan alimente.


ei tea, millises mu lauses see süüdistusena väljendus?

Tokroda kirjutas:
Aga see, et Sina oma lapsele raha ei anna näitab seda, et Sa oled vastutusvõimetu.


päris huvitav, mida sa seekord nuusutasid, et niisuguse nägemuseni jõudsid?

Tokroda kirjutas:
Jaarek vastutab kassa eest. Seega jääb ära.


võib olla. aga ikkagi jääd üle veel ka sina. ja sinu majanduslikku olukorda teades on mul omad selged kahtlused niikuinii olemas.

Tokroda kirjutas:
Aga samas on täitsa huvitav jälgida, kuidas vabandad enda sigadusi välja.


milliseid sigadusi ja millega ma välja vabandan?

Tokroda kirjutas:
Ja kui asja taga pole Keku, siis kes, ma pole kellegile liiga teinud.


noh kui sa ikka veel aru ei saa, siis ilmselt jääbki see sul teadmata Very Happy

Tokroda kirjutas:
Aga saamahimulisi inimesi, kes minu arvelt tahavad kuhugi jõuda on palju, nagu Sinagi.


ära kujuta endale totrusi ette. sinu arvelt polegi võimalik kuskile jõuda.

Tokroda kirjutas:
Aga tead, ma lähen kirjutama nüüd raamatut. Jälle oleme erinevad. mina loon raamatuid, sina pead teiste raamatuid enda omaks. Jälle viide sinu varga omadustele.


esiteks: millal ma kellegi trise raamatut enda omaks olen pidanud? ega sa vist ei hakkagi kunagi aru saama, et suuresti just selliste idiootsete süüdistuste ja väidete eest sulle vesi peale lasti.

ja teiseks: parema meelega tegelen ma tõesti kellegi teise raamatute tõlkimise ja kirjastamisega, kes on vähemalt kirjanikud või mingil alal spetsialistid ja haritud inimesed, kui et soperdan kirjaoskamatult oma luulusid paberile ja nimetan neid suurustlevalt raamatuks.

Tokroda kirjutas:
Ja katsu endale mitte valetada. Usu mind, hakkab parem.


minul näiteks on kama, kui palju sa endale valetad aga vaat, sa katsu parem mitte teistele valetada. v.a. muidugi juhul kui sa tõesti oma luule usud. aga sel juhul oled sa lihtsalt hull ja polegi rohkem midagi lisada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

jason, probleem ei ole selles, et ma olen laimanud. Selle peale ei ärrituks keegi. Laim on tühine, nagu sinu laim. Sa ei ärrita mind, sa oled lihtsalt üks tüütu kärbes.
Probleem on muus. Ma ei ole alla neelatav.
Aga lõpuks jõudsid ühe õige asjani. Ma olen teie mõistes tõesti hull. Hullud ei allu tava manipulatsioonile. Ja kas teile pole räägitud, et hulludega ei tohi tegemist teha Wink Ise olete süüdi, et mind torkisite.

Tsau mu kallis Jason, ma nüüd jälle nati ära.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Märts 30, 2009 9:29 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ise olete süüdi, et mind torkisite.


sa ikka näed maailma peegelpildis. sinu seisukord, minevik ja hetkesaatus räägivad hoopis vastupidist: ise oled süüdi, et vale inimest torkisid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 2:56 am    Teema: Vasta viitega

Tead, pole ma kedagi torkinud. miks ma ei näe seda müstilist inimest? Mulle keegi ei esita pretensioone.
Aga jahh, sina pidasid ju roosikest ka ahistatuks.
Ja kui keegi tunnebki ennast puudutatuna, siis see on täiesti mõtetu inimene. Istub urus ja väriseb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Apr 04, 2009 3:30 am    Teema: Vasta viitega

mingi mustapesupesemine käib või?
Ärge siis imestage, et kurat-teab-mida oma kohta kuskilt kahtlasest lehekesest lugeda saate.


Selle alimentideteemaga, kuskilt kuulsin, et varsti nimed-näod saadaval kes rongaisad http://www.reporter.ee/2009/03/27/riik-plaanib-rongaisade-pildid-riputada-internetti-habiposti/
kahju, et enda papsi seal näha ei saa, ikka nõme oli küll elada olematute võimaluste ja humanitaarabi riietega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 59, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group