| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Teade |
Hella Arengumaag

Liitunud: 22 Juul 2009 Postitusi: 881
|
Postitatud: Reede Nov 30, 2012 4:35 pm Teema: 12.hüperruumid, suur&väike mina, raktobleerid, juudid |
|
|
Arengumaagide kokuka konspekt 12
I hüperruum: Tugipunktid. Selgeks tuleb teha alustõed. Nt väike mina ja suur mina.
II hüperuum: Looduse poolt arengurütmid. Arendatakse välja algeharud.
III hüperruum: arendatakse välja hingeosad.
IV hüperruum: Seal peaks olema algbaassagedused. Igal inimesel peaks olema oma baassagedus. Aga need olid laiali pressitud ja neid ei saanud kasutada, sest egregorid olid surutud arenguruumide tasandile. Inimene ei saanud arenguruumi teha. Kui inimene hakkas seda tegema, siis egregor takistas. Oli 2 võimalust, kas tõsta ja toetada egregori või lasta ennast ribadeks tõmmata.
Algeharude vahele peavad tekkima kaared ja need ongi baassagedused. Ruum on nagu väli ja see peab baasiliselt vibreerima. Loodus tahab teha kahe algeharu pealt baassagedusi: karvik ja sõjard. Baasvibratsioon on isiksuse areng. Kuna üks pool oli looduse käsutuses ja teine pool parasiitsüsteemi käsutuses, siis oli see moonutatud – mitte isiksuse areng, vaid tarbimise areng.
V hüperruum: teisikud, egregorid.
Loodus ei anna enam kellelegi kunagi selliseid volitusi kätte nagu egregoride valitsejatel enne oli. Ta on looduse kontrolli all ja ta võib teha ainult seda, mille eest suudab vastutada.
Põhjus, mis inimühiskond ei toimi loodusseaduste järgi:
Arenguruum on seadustest vaba. Egregorid on aga arenguruumide tasemel. Seadus tekib alles V hüperruumis – egregoride tasandil. Sellel põhjusel ongi viidud egregorid arenguruumide tasandile, et saaks loodusest lahusolevad reeglid kehtestada. Arenguruumis teed, mis tahad. Nõrkusejõud sai õiguse luua võltstseegoreid, kes on egregoride tasandil.
Kui egregor lükata arenguruumi tasandile, siis ta tapab looduse poolt tuleneva iga inimese oma baassageduse ära.
Näiliselt on 12 egregori, aga ainult 10 neist on egregorid. Iga egregor loob inimesele 1 teisiku, aga kuna ta on viidud allapoole, siis on egregor nihkes.
Selleks, et areng hakkaks toimuma on vaja teha 24 egregori. 12 staatilist ja 12 dünaamilist. Praegu on inimkond looma tasemel. Inimene on see, kes kasutab oma teisikuid, aga praegu on meil teisikute asemel kollid.
Üks egregor on saadud lahti. See oli ärimaailma kõrgklass, ka juutide kõrgklass, nimetame ka munavarasteks. Sinna asemele läks nüüd raktobleeride maailm.
Merevaigu egregor (ärimaailma kõrgklass) lõi meile sitamagneti. Kõrgklass sõi ära hüvede poole. Ülejäänud inimestele saadeti kohustused ehk sitt. Inimene peaks tegelikult avastama selle teisikuga maailma. Eneseõigustuskoll on oran¾, aga selle asemel peaks olema teisik, kes tegeleb tugipunktidega.
Oran¾ maailm oli enne kriminaalmaailm, aga nüüd on ta läinud ärimaailma kõrgklassiks. Suur mina läheb raktobleeri maailma, et saada ressurssi, aga raktobleer tõmbab ta lõksu.
Loodusel on plaanis need kaks egregori püsti lükata: Dünaamika poolel on Merevaik (vääriskivid), staatika poolel on oranz.
VI hüperruum. Kirjutaja tasandil arendatakse välja kiiri. Arengumaagid käivad kah kiirtega rändamas. Praegu on neid 12 korda 12 maartiksina ehk 144 kiirt.
SUUR MINA JA VÄIKE MINA:
Suur mina on täiuslik süsteem ja tema saab luua. Väike mina arendab ühte asja. Kui väikesel minal on keskel olemus ja selle ümber mõistus, vaim, hing, teadvus, siis suurel minal on keskel jumalikkus ja selle ümber 12 aspekti. Intelligents on suure mina omadus ja kui inimesel pole ühendust suure minaga, siis ta ongi lammas. Ka nägemine, meeskonnatöö, võimed, on suure mina aspektid.
Kui inimene peab ennast jumalaks (andev pool, loob väljapoole), siis see on see sagedus, millega ei saa parasiitsüsteem suure ja väikese mina vahele.
Ärimaailmas on suur mina dünaamilises pooles nähtav nagu ufo. Staatilises pooles on suur mina kuubi kujuline. Merevaigu egregoris on suur mina näha nagu ogadega pall, kus jämedad ogad on algeharud ja peenikesed nõeljad ogad on hingeosad.
Selleks, et suurt mina välja tuua, peab asuma merevaigu egregoris. Kui suur mina on merevaigu egregoris, siis on tema ülesanne luua arenguruum või kui see juba olemas on, teha arenguruumi laiendus. Arenguruumid on praegu pulbriks tehtud ja ärimaailma käsutuses. Keegi ei valitse oma arenguruumi.
ÜKS NÄGEMUS:
Planeet, kus on termiidipesade sarnased plötsakad. Seal elab keegi sees. Kõik on pime, kõik on hirmunud ja keegi ei julge sealt välja tulla. Kuu on taevas ja see oli poole suurem, kui meie oma.
See maailm on pärit meie antiuniversumist. Kui siin universumis energia tuleb punktist ja langeb äärde, siis seal tuleb energia äärest ja langeb punkti. Siin universumis on elu väikese mina keskne. Antiuniversumis on see vastupidi. Siin universumis ei saa suur mina ei saa väikest mina maha müüa, väikese mina ülesanne on suurt mina kaitsta.
RAKTOBLEERID:
Kui raktobleerid algselt loodi, siis neil polnud väikest mina. Neil oli ainult suur mina ja nad olid nagu täiuslikud. Nad olid astraali haldajad. Nende ruum oli tühi nagu tühi ruumiline paber. Raktobleerid kirjutasid astraali – see on nagu tühi ruum, kuhu saab kirjutada ja kus saab maha kustutada ning uue joonistada. See on puhas raktobleerilik omadus. Raktobleeride nõrk koht oli see, et nad olid olid puhtad ja naiivsed ja neil polnud väikest mina. Ja neid kutsuti külla kellegi teise ruumi ja musta seaduse abil orjastati. Pärast raktobleeride õnnetust, kus üks väike tegelane sai kõik suured minad endale, tehtigi seen nagu suur väike mina. See keegi väike mina, kes raktobleeride maailma läks, sai kõikide raktobleeride jõudu kasutada, kuna ta oli raktobleeride jaoks nagu taevamanna – lõpuks oli olemas keegi, kellele luua.
Raktobleerid on väga olulised parasiitsüsteemile. Siinses keskkonnas, kus maailm on väikese mina baasiline, on raktobleeridel raske. Kõikidele raktobleeridele on omane vägivaldsus. Loodus tahtis raktobleeridele parimat, aga andis liiga palju volitusi
Raktobleer on nagu hingepüüdja (suurt mina püüab), must ämblik. Saab kellegi suure mina kätte ja siis hakkab seda sööma. Raktobleerid said alles nüüd juudi maitse suhu. See raktobleer, kes on saanud juudi maitse suhu, enam muud ei taha. Arenenud hing on nagu puine, aga juut on nagu värske vasikaliha. Nõnda on juutide arvukus kontrolli all ja raktobleerid on söödetud. Juudil pole sitamagnetit, selle asemel on munavarga teisik. Raktobleer teab, et kõik munavargad tuleb kinni püüda.
Hing püütakse kinni ja näritakse seda. Lõigatakse sealt tükikesi aegajalt ja lastakse aukudel jälle kinni kasvada. Ehk see, keda süüakse, elab. Sureb, kui temalt liiga suur tükike lõigatakse ja see kinni kasvada ei suuda.
SEEN:
Seen on toodud siia. Seen on suur mina, mis on viidud väikese mina kehasse, kuna tal on füüsiline keha. Seenega pressitakse egregorid arenguruumide tasandile. Seent hallatakse orjastatud raktobleeride 12 võnkega.
JUUDID:
Üks kolmandik tuhmikuid on arengust välja astunud ja lasknud endast suure mina ära lõigata ja pannud sinna nõrkusejõu kanali asemele. Nad on hakanud juudiks ehk nõrkusejõu käsilaseks. See on arengu normaalne protsess, kuna kõik läbigi eksamit.
Juudi fenomen:
Suur mina muneb väikese mina jaoks energiapallikese, mis sisaldab nii vahendeid kui visiooni millegi teostamiseks.
Juut sööb munast ära hüvede poole ja kohustuste poole (metallkera) jätab alles.
Suur mina annab väikese mina kaussi toidu. Kui väike mina on hoopis teises egregoris, siis kantakse suure mina energiat üle seksides. Nt suur mina saadab läbi naise mehele energia, aga naine annab selle juutidele ärasöömiseks. Vahendite poolt äraandes ei pea see naine seksima, see läheb väga kergesti üle. Piisab suhtlusest mõne kõrgklassi inimesega, kes talle midagi nn tasuta pakub. Naisel tekib tohtu tunnetelaviin ja oma mees hakkab tunduma mõttetuna. Oma mehele jääb järgi kohustuste pool, mis tundubki sitana.
Ärimaailma baassagedus (IV hüperruum) on ahnus. Juut on täitmatu kantimiskanal, aga läbi tema voolab kõik nõrkusejõule, ta ise ei seedi läbi.
Juut ronib võimule, aga kohustusi ei täida. Juut ei suuda kunagi aru saada, et tema midagi valesti teeb, temas puudub see omadus. Juut ronib võimule, külje alla ja hakkab tarbima. Juudil on kogu aeg nälg ja nõnda peab ta kogu aeg tarbima. Ehk siis juudi klassikaline skeem: Kõigepealt tuleb hädisena, võtad ta enda juurde, poputad. Ühel hetkel lükkab noa kõri peale.
Keskklassi juut toitub suhetest. Kui inimene tahab kellegagi suhelda, siis juut tahab tulla vahelüliks. Kõrgklassi juut toitub suure ja väikese mina vahel olemisest. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
|
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid Sa ei saa vastata siinsetele teemadele Sa ei saa muuta oma postitusi Sa ei saa kustutada oma postitusi Sa ei saa hääletada küsitlustes
|
© 2001, 2005 phpBB Group
|