Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

28.taseme mina, larvi ehitamine, süütunne

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Apr 11, 2013 6:20 pm    Teema: 28.taseme mina, larvi ehitamine, süütunne Vasta viitega

Süütunne:
Sellest arenguruumist, mis peaks arendama juhtruumi, on tehtud hirmude maailm. 3 piina: hingepiin, suhtekriis ja ahvatlused.
Süü on ainult elanikel, kes ei järgi maailma reegleid. Juhil ei ole süüd, ta ei tohi tunda süütunnet. Ainult juht saab öelda alamale, et ta on süüdi. Kui keegi tahab juhile öelda, et ta on süüdi, siis tahab ta juhi areaali üle võtta. Kui juht ei tunne süütunnet, ei võta temalt keegi midagi ära.
Süütunne on signaal, et on vaja viga parandada. Kui oled valesti teinud, siis tuleb kasutada oma vigadeparanduse hingeosa ja asi parandada. Kui tunned lihtsalt süütunnet (hingepiina) ja ei tea, mida teha, siis parandad ainujumala maailma. Alati on vaja teada, mis viga sa parandad. Süütunne on see, kui oled seaduse/reegli vastu eksinud. Ainujumala reeglitel oli jõud taga tänu putukatele. Süüdi on see, kes ei täida seadust. Inimene peab oma juhi seadusi täitma.

Kuidas larvi ehitatakse:
Larvid on ainujumala töökehad, aga larve ehitab inimkond – kõik inimesed (v.a võib-olla prükkarid, kes ei ole võimelised isegi larvi ehitama). Inimesed teevad enda oskusi larvi sisse, mitte ei ehita endale.
Larvi tehakse mees-naisaspektide pealt. Mehed ehitavad larve vaimuga (lihtsalt on ühenduses), naised hinge ja teadvusega. Mees ei saa avalduda, kui pole naisaspekti - mehel on vaja keha. Naine aga panustab kõik larvi ehitusse. Larvi naispool on maailma „kehaks“ olemine, meespool on hirmud, kollid piinad.
Kõigepealt tehakse larvile platoo (vt konspekt 27), siis antakse see järjekaupa järgmiste naiste kätte, kes omakorda larvi edasi ehitavad. Kui kõik on oma töö ära teinud ja larv on valmis, siis läheb ta peliidile. Lõpuks leitakse juht, kes lavastatakse süüdlaseks ja nii läheb see juht larvi akuks.

Areaalide ülevõtmine:
Arenguruumid on laiali pekstud ja nendest on ehitatud egregorid. Areaalide maailm oli puhtalt püsti putukate jõu pealt.
Areaal on osa inimese arenguruumist (IV hüperruum). Areaal on nagu vara. Areaal on selleks, et saada väljendada, teostada, mudeleid ehitada.
Energiapildis näevad arenguruumid areaale vee keskel olevate saarte (alfad) või tikutopsidena (vaba inimesed).
Larvide ehitamiseks areaalide maailmas kasutatakse sägade olemusrassi. Nimelt ehitavad sägad energiapildis oma maailma vee sisse. Inimesed on seal maailmas kaladena. Larv on nagu sõjalaev säga maailmas. Laeva akuks&laskemoonaks on süüdlaseks lavastatud juhi suur mina. Laeva peale saab, kui häälestuda tähelepanu kollile ja naise ruumijaoturile. Ruumijaoturid on head seksuaalsetel naistel.

Täiustatud tabel (rohelisega):
Minu koostatud tabel selle kohta, milliseks muutub vastavas alateadvuse sügavuskihis oleva vastava parameetriga inimene, kui ta larvi enda sisse võtab:


Taseme mina:
Kuna arengumaagid avastasid, et inimestel ei ole taset: reaalselt on inimesed kõik loomad ja taimed (vt konspekt 26), tekkis mõiste „taseme mina“. Arenguruumides kasvatatakse 3 mina: väike mina, suur mina ja kõrgem mina. Kõrgem mina seisab inimese heaolu eest. Ainujumal on inimesel blokeerinud loova poole ehk suure mina, kuna teda huvitab ainult võtmine. Taseme mina ehitab maailma teistele. Selgroog, süda ja aju on tasemega seotud. Taseme mina ammutab ürgliptist jõudu. Nt elementaali tase saab I hüperruumist ammutada.
Me oleme kõik tõstetud. Kui võtta tugi ära, siis selleks sa kukud, mis on sinu kõige madalam väljaarendamata tase. Tasemeenergia tekib, kui komplekt on koos. Alumised tasemed peavad korras olema – analoog sellega, et maja vundament peab olema korras. Kui võtta taimeosalt allikas ära, siis kukub loomaosa alla, kuna tal ei ole kusagile toetuda. See loomaosa piinleb nii kaua, kuni ära ja hakkab jälle alt poolt üles arenema. Taime esimene ülesanne on hakata arenema. Taimedel ei ole kohustust mõista.
Kui inimene on tõstetud, siis ajab ta teiste asja. Kui inimene on oma tasememina peal, ajab ta oma asja.


*Kui tahta minna varjude maailma: häälestus alfapesadele ja hingepiinale.
*Kui vari midagi teeb, siis ressurss läheb putuka sisse. Sealt tuleb see putukate vihkamine varjude poolt.
* Putukad on seksuaalsed, varjud mängivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Apr 14, 2013 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Inimtüüpide süsteem jaguneb laias laastus esmalt 2-ks pooluseks: individualistlik ehk kindlale ülesandele orienteeritus ja kollektivistlik ehk inimestele orienteeritus. Need mõlemad poolused jagunevad omakorda 2-ks pooluseks: ekstravertsed ehk ennastkehtestavad ja introvertsed ehk vähem ennast kehtestavad. Seega kokku tekib 4 suuremat inimtüüpi: individualistlik ekstravert ehk domineerija (tuledeemonid); kollektivistlik ekstravert ehk avatud (maadeemonid); kollektivistlik introvert ehk labiilne (veedeemonid); individualistlik introvert ehk pedantne (õhudeemonid). Üldiselt peaks need ühtima ka psühholoogias kasutatavate koleeriku, sangviiniku, melanhooliku ja flegmaatiku tüüpidega. Niisamuti on ka aastaajad neile mingil mole iseloomulikud järjekorras: kevad, suvi, sügis, talv. Tõenäoliselt on võimalik jagada need 4 põhitüüpi omakorda nii, et kokku tekib kas 8, 12 või 16 isiksuse tüüpi. Igas inimeses on mingil määral kõik tüübid esindatud, mida rohkem mõni kindel tüüp domineerib, seda tasakaalutumaks ja skisofreenilisemaks inimene muutub.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group