Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Energia koll ?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 12:41 am    Teema: Energia koll ? Vasta viitega

Tere, just äsja tagasi sai kogetud hirmsat luupainajat mida pole aastaid olnud, niisiis üritan seda teilegi võimalikult täpselt kirjutada, kuid endalegi pole mõni asi selge hetk tagasi nähtus, st raske kirjeldada.

Kirjutan veel enne seda, et töötan praegu Ragn sellsi firmas ja seal kõrval Plastitehas, sest natuke saab neid selles unenäos seostada omavahel.

Nimelt olin siis kuskil süsteemis sees kus käis prügi töötlemine arvatavasti (mitte kõige mõnusam keskkond ) , mina pidin asja tööle panema ühe nupuga vist ja siis vahepeal korrused liikusid seal, kuid mitte kogu see ruum vaid osa sellest mida mingil moel sai tajuda unes ( äkki reaalsuste vahemaailm? või mis iganes:Wink ) , kohe kui vajutasin nuppu pidin jooksma kuskile või siis vastupidi, kui asi jäi seisma pidin jälle täiega jooksma, et vajutada midagi.

Edasi tuli veel meelde, et nägin end paari tüdrukuga suhtlemas samas kohas muidugi (nad töötasid seal koos minuga), me olime kuskil kohapeal eksole ja siis toodi massiliselt plast prügi sinna, äkki käis üks etapp läbi ja oli mingi aeg möödunud kui see kogu asi ära sulatati sealt, siis ma olin äkki selle tüdruku kõrval kes nukrutsedes endaga rääkis midagi selle laadset : oeh tema vist sai selle plastmass hunni osaks. Peale seda andsin talle märku ja midagi rääkisin vist , aga ei mäleta täpselt.

Muideks iga kord kui see korrus vahetus oli selline eriti vastik tunne, täpselt pole meeles muidug, aga ekstra paha uni oli Smile

Lõpp oli kõige ebameeldivam, nägin samas kohas end miski selle maailma valvuri käes vist (minust mõõtudelt suurem kordades) kes võttis mu tutist kinni ja ma tundsin samal ajal nagu ta imeks sealt midagi, selline mulje jäi mulle, kuidagi ma sain lahti ning ärkasin unes üles ja läksin vanemate tuppa öeldes neile umbes sellise teksti : Isa ma nägin pahat und kuidas üks koll imeb mult energiat, kuid ma ei saa aru , ma näen ikka veel, et olen enda toas.Isa ütles sellepeale rahuliku häälega : Mine magama tagasi

Peale seda paar sekundit ärkasin enda toas üles ja panin kohe tule põlema, mitu mitu aastat pole kogenud luupainajat, ükskõik millist, viimased unenäod on mul üldse muideks sellised kus ma põgenen ja kaitsen ennast koguaeg, eile nägin näiteks mitu episoodi , ühes neist olin ühe kiiresti liikuva asja seljas sõbraga ja taha vaadates nägin nelja kolli mulle järgi tulemas, nad küll ei jõudnud, aga see selleks.

Siis teine episood oli veel umbes kuskil maha jäätud piirkonnas kus oli zombiesi täis, tapsin neid seal või luurasin ( ei mäleta ) , aga lõpu poole kui see episood hakkas läbi saama tundsin end samas kohas olevat mil sama episood algul , kuid siis tuli neid aina juurde igalt poolt, enne lõppu püüdsin varjata ennast, aga üks nägi mind ja tuli viskas paevkiviga mille ma blokkisin käega ära.

Ok aitab küll praegu, mulle endalegi segane see uni mida ma nägin, äkki oskate natukenegi püüda lahti seletada. Muideks mul just lõppenud selline periood ka kus ma ei näinud aastaid unenägusid, umb 3 nädalat tagasi hakkasid need ( jätsin suitsetamise ja SUITSETAMISE maha üheskoos ) Praegu peale seda kirjutatut on alakõhus selline väga imelik tunne, nagu oleks miski võõras asi seal, käisin korra tualetis ka ja seda pimedust jälgides polnud kõige mõnusam, enne pole sellist asja olnud, vääga kahtlane peaks mainima, oookei ma nüüd üritan siin und saada, wish me luck Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 1:46 am    Teema: Vasta viitega

oled kindel et tutti ei lakutud Exclamation Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 9:23 am    Teema: Vasta viitega

hmmm jah lakuti tutti , või noh imes seda ja siis kuidagi sain tahtejõuga vanemate tuppa niiet pilt oli enda voodis, paar sõna rääkisin nende toas ja ärkasin üles.. mis see tuti lakkumine on siis ? Rolling Eyes
Ookei nüüd lähen täna loodusesse, pidin juba nädal tagasi minema, aga siis ei suutnud üles saada Smile chillin seal 5h ringi ja `toimetan` Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Oi jaah , praegu tuli veel äkki meelde mis und ma nägin peale selle painaja nägemist, nimelt mul oli midagi viga ja siis leidsin selle koha üles kust seda peaks saama ära võtta ehk siis kellegi korter , see vend kes seal oli pidi näitama , et mismoodi seda ära võtta , kuid ta naeris sellepeale ja ütles, et mul on sama asi.

Siis hiljem ma juba nägin end sama tüübiga võitlemas, tal olid käärid ja ta oli minusse augu teinud kus surkis, see oli vastik tunne, mina olin temasse samamoodi miski augu teinud, kuid täpselt ei mäleta, sellest ka segane tekst Very HappyVery Happy , igatahes pärast olin veel kuskil majas ning nägin kahte kuni kolme inimest alt tulevat, ei saanud põgeneda ka kuskile ja nad tapsid kõik inimesed ära kes seal trepikojas olid, ma ei mäleta mis minuga edasi sai, aga jah ..ok ma nüüd lähen metsa, pole aega, segane tekst natuke, aga imelik tõesti miks sellised kahtlased unenäod viimased paar nädalat... :S
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:54 am    Teema: Vasta viitega

suitsetamise ja SUITSETAMISE üheskoos maha jätmine tundus eriti ärev moment olevat, ja 5hd metsas ringi toimetada - täitsa pael raisk!? Shocked Wink
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
suitsetamise ja SUITSETAMISE üheskoos maha jätmine tundus eriti ärev moment olevat, ja 5hd metsas ringi toimetada - täitsa pael raisk!? Shocked Wink
hehee, see juhtus muideks tänu sellele, et sain ühe sünteetilise aine kolmanda korra toime ajal nagu seda on LSD, spirituaalse kogemuse Smile, sealt ka tekkis huvi sisemaailma vastu(see aine vist liigutas kogumis punkti või miskit, kirjeldamatu seiklus), kirjutasin paar sõna neti.ee-sse ja ennäe, vaimumaailm.ee Very Happy

Hakkasin seda lugema siin ja tundus õige aeg olevat vana etapp selja taha jätta ja uuega tegelema hakata. Käisin metsas ära, kuid ei leidnud kohta kus saaks paigal olla, pean rohkem otsima või teisi piirkondi uurima ( ma ise pealinnast ja käisin Kohilas rongiga ), aga siiski mind kummitab natuke veel see tuka lakkumine ja imemine, vääga imelik tunne oli, täpselt nagu ta võitis mu ja siis kaotasin teadvuse , tahte jõul muidugi sain siia tagasi Razz

Muideks nädal tagasi umbes nägin veel kahtlast und, kus algul võitlesin jällegist kollidega, siis pärast sattusin ühte lossi kus oli nagu loomaaed ( nende asemel olid seal kollid ), tahtsin siis sealt välja saada, kuid selle tee leidmine osutus märgatavalt raskemaks kui arvasin ennem unes, nimelt nagu laburünt, läksin enda arust ukse poole kus oli tupik, siis koll jõudis üli lähedale, aga siiski kuidagi vingerdasin välja ja lossist sain minema ning seal lähedal asus miski jõgi kust ma hüppasin suure kaarega üle ja peale seda oli see episood läbi Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

Äkki see väga imelik tunne oli orgasm näiteks. Surprised Ja kas sa mõtled metsas midagi visioonide otsungulaadset läbiviia vä???
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Äkki see väga imelik tunne oli orgasm näiteks. Surprised Ja kas sa mõtled metsas midagi visioonide otsungulaadset läbiviia vä???

Ei , see polnud kohe kindlasti mitte orgasm, selline vastik tunne mida ei saa kirjeldada Smile

Pigem üritasin metsas elus tekkinud pinged välja lasta ning natuke elu üle järgi mõelda ja natukene muidki asju, ma pole siit linnast kaua välja saanud kuskile loodusesse, seega tekkis selline kihk Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Sa ju ise kirjutasid ära mida see kõik tähendas Wink
6un kirjutas:
... kirjutasin paar sõna neti.ee-sse ja ennäe, vaimumaailm.ee Very Happy ...

... Hakkasin seda lugema siin ja tundus õige aeg olevat vana etapp selja taha jätta ja uuega tegelema hakata ...

_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Sa ju ise kirjutasid ära mida see kõik tähendas Wink
6un kirjutas:
... kirjutasin paar sõna neti.ee-sse ja ennäe, vaimumaailm.ee Very Happy ...

... Hakkasin seda lugema siin ja tundus õige aeg olevat vana etapp selja taha jätta ja uuega tegelema hakata ...

Ma ei saanud kohe pihta,et tegu võib sellega olla, aitäh suunamise eest Very Happy . Seega on alust mul nüüd arvata, et kõik need nö. läbielamise unenäod on seotud minevikuga:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:08 pm    Teema: Vasta viitega

6un kirjutas:
Seega on alust mul nüüd arvata, et kõik need nö. läbielamise unenäod on seotud minevikuga:P
Ei.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
6un kirjutas:
Seega on alust mul nüüd arvata, et kõik need nö. läbielamise unenäod on seotud minevikuga:P
Ei.

Mina ei oska neid seletada kahjuks, need ainult mõni nädal mul kestnud ka , suurem osa minevikust oli tühjus selle koha pealt. Kui mõni nightmare või muu huvitav unenägu peaks tekkima lähiajal siis kirjutan sellest teilegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitus! Vaheta töökohta. Kui tööd liiga tihti unes nägema hakkad, tähendab see seda, et sinust on saamas töönarkomaan! Selle vastu aitab kas töökoha vahetus või uuesti suitsetama hakkamine! Twisted Evil Rolling Eyes Muidugi rikka kuti leidmine oleks kaa päris hea lahendus, siis kohe kaks kärbest ühe hoobiga, ei peaks tööl käima ja öösel poleks aega õudukaid näha Very Happy
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
6un
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Mai 2008
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Luca. kirjutas:
Soovitus! Vaheta töökohta. Kui tööd liiga tihti unes nägema hakkad, tähendab see seda, et sinust on saamas töönarkomaan! Selle vastu aitab kas töökoha vahetus või uuesti suitsetama hakkamine! Twisted Evil Rolling Eyes Muidugi rikka kuti leidmine oleks kaa päris hea lahendus, siis kohe kaks kärbest ühe hoobiga, ei peaks tööl käima ja öösel poleks aega õudukaid näha Very Happy

Heh minust töönarkomaani küll ei teki(esimest korda nägin üldse sellist natukene tööga seotud und), selles pole kindlasti probleem, muideks ma mees ja rikast kaaslast ma ei otsi, pigem tegutsen südame järgi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

6un kirjutas:
.Raul. kirjutas:
6un kirjutas:
Seega on alust mul nüüd arvata, et kõik need nö. läbielamise unenäod on seotud minevikuga:P
Ei.

Mina ei oska neid seletada kahjuks, need ainult mõni nädal mul kestnud ka , suurem osa minevikust oli tühjus selle koha pealt. Kui mõni nightmare või muu huvitav unenägu peaks tekkima lähiajal siis kirjutan sellest teilegi.
Ă„ra vaata mineviku.

See kes sind "kiusab" oled sina ise
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kääridega võitlus ja surkimine oli ka tase ärev värk. Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Luca.
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 8 Mai 2008
Postitusi: 88
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Minu eksimus. Aga mina otsiksin siiski lahendust minevikust. Eilne räägib täna seda, mis homme ees ootab. Kui suudad seostada piisavalt fakte, võid jõuda lõpuks tõeni.
_________________
Võitlemas vaenlaste ja sõppradega!
(Crudelis vita esse praedictum de doloris mortis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

6un kirjutas:
Heh minust töönarkomaani küll ei teki(esimest korda nägin üldse sellist natukene tööga seotud und), selles pole kindlasti probleem, muideks ma mees ja rikast kaaslast ma ei otsi, pigem tegutsen südame järgi Smile


Ma ka mõtlesin juba, et mõni lihtsameelne räägib, kuidas tal unes tutti imeti. Aga noh, kui tutiga lutt siis tutiga lutt, mis seal ikka. Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group